Бундеслига 2015/2016: XXII кръг, Байерн - Дармщад

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XXII кръг, Байерн - Дармщад

Мнениеот Der Führer » 21 фев 2016 15:26

MCMXIII написа:А гордостта на алпийска Австрия :)

Пропущих го него ...посипвам си виртуално главата с пепел и се самонаказвам довечера с домашница , вместо с Джак .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XXII кръг, Байерн - Дармщад

Мнениеот Der Führer » 21 фев 2016 20:36

niki87 написа:Най-после на едно мнение :mrgreen:

Еее , не е за сефте . Разминаваме се основно за Гуардиола и доведените от футболисти . :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XXII кръг, Байерн - Дармщад

Мнениеот Robbery » 21 фев 2016 22:43

Der Führer написа:А мен ме притесни факта , че Сандро Вагнер на фона на Кимих , Алаба и Ташчъ , изглеждаше като играч от ранга на Златан ... 8-)
Все пак трябва да си призная , че го гледах с удоволствие ... все пак си е "наше момче" .

Аз не успях да гледам мача добре поради липсата на добър stream , но ако приемем, че проблясъкът на Сандро Вагнер е бил само един (при гола), може да кажем че не се забелязва тренденция. Докато пропуските, които видях само на Робен бяха 3-4. Като цяло ако е лоша защитата - ефективността на атаката трябва да се покачи.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XXII кръг, Байерн - Дармщад

Мнениеот Der Führer » 23 фев 2016 16:33

Robbery написа:
Der Führer написа:А мен ме притесни факта , че Сандро Вагнер на фона на Кимих , Алаба и Ташчъ , изглеждаше като играч от ранга на Златан ... 8-)
Все пак трябва да си призная , че го гледах с удоволствие ... все пак си е "наше момче" .

Аз не успях да гледам мача добре поради липсата на добър stream , но ако приемем, че проблясъкът на Сандро Вагнер е бил само един (при гола), може да кажем че не се забелязва тренденция. Докато пропуските, които видях само на Робен бяха 3-4. Като цяло ако е лоша защитата - ефективността на атаката трябва да се покачи.

Не беше само гола . Цялото търво полувреме ги тормозеше , а през последните 20 минути направо им съчувствах на момчетата . Особено на Ташчъ . Не е във форма определено и според мен няма място на терена срещу Юве .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта