Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот Neron » 07 фев 2016 00:13

С две думи не съм пропуснал нищо.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2016 00:57

Положителното е, че допуснахме малко положения пред собствената врата, играхме разумно, проблемите в защита не се забелязаха. Въпреки това обаче нещата не изглеждат по най-добрия начин.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 07 фев 2016 01:01

Neron написа:С две думи не съм пропуснал нищо.

А, не! Втората част имаше много футбол. Тогава крилата бяха крила и Бавареца влезе.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот Robbery » 07 фев 2016 13:28

Аз също не гледах мача, но виждам в защита са играли Кимих и Бадщубер. Дано са се представили добре и се сработват по бързо, че срещу Ювентус ще е лошо. А дали Кимих ще продължи да бъде титуляр или ще бъде изместен?!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот Der Führer » 07 фев 2016 15:15

niki87 написа:С влизането на Мюлер и преместването на Коста на фланга Байерн започна да играе. Друг е въпросът защо трябваше да се започва с 3 крила.
Доста интересен критерий на съдията за картоните, но това ще го оставя на кпмпетентните органи във форума :mrgreen:

Не можах да гледам мача , така , че друг ще трябва да се наеме с отговорната задача да коментира съдийството . По принцип Алонсо и Видал са играчи които правят поне по 3 нарушения за жълт картон в всеки мач , но в конкретния случай засега съм без коментар .
Относно другия въпрос ... Гуардиола пуска 3 крила в стартовия състав поради една причина . Рибери не е възстановен ... иначе щеше да пуска 4 крила :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот niki87 » 07 фев 2016 17:01

doktora25 написа:Положителното е, че допуснахме малко положения пред собствената врата, играхме разумно, проблемите в защита не се забелязаха. Въпреки това обаче нещата не изглеждат по най-добрия начин.

Сега не е момента нещата да изглеждат по най-добрия начин.Цаката е това да стане към април-май ;)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2016 19:08

niki87 написа:
doktora25 написа:Положителното е, че допуснахме малко положения пред собствената врата, играхме разумно, проблемите в защита не се забелязаха. Въпреки това обаче нещата не изглеждат по най-добрия начин.

Сега не е момента нещата да изглеждат по най-добрия начин.Цаката е това да стане към април-май ;)

Прав си, обаче мен Ювентус доста ме притесняват. За мен нещата там са 50:50, което е твърде малък процент. Минем ли ги, 4-финала е почти сигурен, независимо от съперника и после всичко е възможно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Rode_20
Мнения: 63
Регистриран на: 30 апр 2015 21:09
Skype: имам
Местоположение: Ямбол/София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот Rode_20 » 07 фев 2016 19:40

Robbery написа:Аз също не гледах мача, но виждам в защита са играли Кимих и Бадщубер. Дано са се представили добре и се сработват по бързо, че срещу Ювентус ще е лошо. А дали Кимих ще продължи да бъде титуляр или ще бъде изместен?!

Ами Кимих си личеше, че е притеснен на тази позиция. Не съм сигурен дали по-добрият вариант нямаше да е с Алаба в центъра до Бадщубер, Бернат като ляв бек и Кимих на пейката. Така или иначе гол не получихме, но и не вкарахме, което поставя други въпроси - за това, че Видал за пореден път "изгледа" мача и се запомни единствено с това, че провали една много перспективна контраатака; за това, че Коста не може да центрира; за това, че Робен бе надбяган от централните защитници на аспирините; за това, че Коман няма почти никаква техника, за да се справи със защитник 1:1, освен да го надбяга, но пък след това идва проблемът с центрирането, който май е всеобщ за почти всички от отбора. И най-накрая, въпросът за това, че Мюлер трябва да е титуляр във всеки мач, тъй като е полезен даже и когато не прави нищо (което твърде рядко се случва).
[offtopic][wrapimg=]http://abload.de/img/pietarcmh.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XX кръг, Леверкузен - Байерн

Мнениеот Der Führer » 07 фев 2016 22:10

niki87 написа:
doktora25 написа:Положителното е, че допуснахме малко положения пред собствената врата, играхме разумно, проблемите в защита не се забелязаха. Въпреки това обаче нещата не изглеждат по най-добрия начин.

Сега не е момента нещата да изглеждат по най-добрия начин.Цаката е това да стане към април-май ;)

Точно сега е момента да се достигне оптималното състояние ... Ювентус не е отбор който да бъде победен с 50% от възможностите . Дори и 80% ще са недостатъчни според мен . Защото ако Байерн отпадне този месец , няма никакво значение каква ще е формата през април .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта