Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот bilyaletdinov » 21 ное 2015 21:35

MCMXIII написа:Никакъв мач... Първите голмайстори много радват. Адмирации за Ш04 че играят с много младоци. Дано Алаба не контузен!


Абе те хубаво играят с младоци, ама много навряни отзад, разчитат на някой от малките да пробяга 40-50м и да я вкара :lol: Не отива на отбор с техните финанси, стадион и статус да играе толкова дефанзивно на собствен терен.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 21 ное 2015 21:42

Има и по- богати отбори дето паркират рейсове. При това двуетажни :)
Аз имам симпатии към Шалке 04, но си прав. Даже Хофе бяха по- смели.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот bilyaletdinov » 21 ное 2015 21:49

MCMXIII написа:Има и по- богати отбори дето паркират рейсове. При това двуетажни :)
Аз имам симпатии към Шалке 04, но си прав. Даже Хофе бяха по- смели.


Те онези "другите" спукаха гумите на автобуса. Видал трябва да свали 3-4кг и да влезе във форма, че направо не можах да го позная.
Здравият Мартинез дава изключително много алтернативи на Гуардиола, надявам се да продължи с добрите игри и да се пази от контузии.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 21 ное 2015 21:59

Ба... Видал нека си плюска. Просто Пеп да пуща Роде/Кимих и всичко ще е наред :) Та, Видал нещо не блести като за 40 млн. € :|
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот bilyaletdinov » 21 ное 2015 22:37

MCMXIII написа:Ба... Видал нека си плюска. Просто Пеп да пуща Роде/Кимих и всичко ще е наред :) Та, Видал нещо не блести като за 40 млн. € :|


В момента единственото, с което изпъква Видал е коремчето :lol: Беше ми любимец при нас и знам, че може много повече, но нещо я е подкарал през просто :lol: Кимих е класа, а вие като цяло тоя сеозн си обновихте отбора и намерихте заместници на всички основни играчи.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 21 ное 2015 23:06

bilyaletdinov написа:
MCMXIII написа:Ба... Видал нека си плюска. Просто Пеп да пуща Роде/Кимих и всичко ще е наред :) Та, Видал нещо не блести като за 40 млн. € :|


В момента единственото, с което изпъква Видал е коремчето :lol: Беше ми любимец при нас и знам, че може много повече, но нещо я е подкарал през просто :lol: Кимих е класа, а вие като цяло тоя сеозн си обновихте отбора и намерихте заместници на всички основни играчи.

Основните играчи на Байерн са Нойер , Алаба , Мюлер , Левандовски и Робен . С някои уговорки Лам и Рибери . За съжаление аз техни адекватни заместници не виждам . Коста и Коман дават някакви надежди до момента , но са много далеч от момента в който биха могли да се сравняват с Робен и особено Рибери . За момента са прекалено праволинейни играчи . Липсва им нещо наречено фантазия . Робен също е праволинеен играч , но пък има убийствен ляв крак . Коста не му отстъпва като бързина , но няма добър мач ако не е на лявото крило . И има ужасно много брак в подаванията .
По някакви извсестни само на Гуардиола причини , Хьойберг днес беше със син екип , за сметка на Алонсо и Видал , които по също толкова непонятни причини носят червения екип на Байерн .
Колкото до Мартинес ... поставянето му като централен защитник е гавра с футбола . Но явно единствено Гуардиола не разбира , че като халф баска дава едновременно сигурност в дефанзивен план и мощ и вариативност в офанзивен . Или много добре разбира ... но тогава някой измежду Алонсо , Видал и Алкантара трябва да пусне корени на пейката .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот bilyaletdinov » 22 ное 2015 00:27

И с какво се отличи Хьойберг в мача освен, че контузи Алаба :roll: Нито Хьойберг, нито Роде някога ще станат нещо повече от играчи за пълнеж в отбори като Хановер и Айнтрахт. Това, че Видал е в слаба физическа форма не го прави слаб играч. В последните години е в топ 3 на позицията си. Малко са по-добрите box to box играчи от него. Ти верно ли каза, че Рибери и Робен не са основни играчи на Байерн :lol: :oops:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 22 ное 2015 13:43

bilyaletdinov написа:И с какво се отличи Хьойберг в мача освен, че контузи Алаба :roll: Нито Хьойберг, нито Роде някога ще станат нещо повече от играчи за пълнеж в отбори като Хановер и Айнтрахт. Това, че Видал е в слаба физическа форма не го прави слаб играч. В последните години е в топ 3 на позицията си. Малко са по-добрите box to box играчи от него. Ти верно ли каза, че Рибери и Робен не са основни играчи на Байерн :lol: :oops:

Хьойберг не е контузвал никой . Чиста игрова ситуация в която и двамата атакуваха ничия топка . Но нито един от двамата не влезе грубо . Нито Хьойберг , нито Роде отстъпват по нещо на Кимих и Алонсо , нито пък Видал в моментното си състояние ( от лятото насам ) ги превъзхожда с нещо освен с името си . Не го знам дали е в слаба форма , лоша кондиция или просто италианското първенство е много слабо , но Видал с нищо не е показал до момента , че има място в Байерн . На база изиграни минути и свършена работа , Роде е много по-полезен . Нямам нищо против Видал , но мястото на играчи които не са във форма е на пейката . Без значение как се казват .
И Хьойберг и Роде са играчи с огромен потенциал . Имат всичко нужно като качества да достигнат нивото на Швайнщайгер . За тяхно съжаление извадиха малшанс треньор да им стане Гуардиола . И да загубят години от развитието си .
Относно другото - явно не четеш добре , затова ще се самоцитирам :
Основните играчи на Байерн са Нойер , Алаба , Мюлер , Левандовски и Робен . С някои уговорки Лам и Рибери . За съжаление аз техни адекватни заместници не виждам
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот MCMXIII » 22 ное 2015 13:55

Боата също си заслужи, да е основен играч. Много го подценяват тоз цръньо.

По мое скромно мнение, Кимих е следващият Швайнщайгер/Кроос. Роде е гуем. Тръча като луд и както каза Замер: "Понякога трябва да му напомниш, да се поспре." Хьойберг ми е слабост и се радвам, че не се щадеше снощи. Все пак влезе гадно към "ничията топка".
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2015/2016: XIII кръг, Шалке 04 - Байерн

Мнениеот Der Führer » 22 ное 2015 14:25

MCMXIII написа:Боата също си заслужи, да е основен играч. Много го подценяват тоз цръньо.

По мое скромно мнение, Кимих е следващият Швайнщайгер/Кроос. Роде е гуем. Тръча като луд и както каза Замер: "Понякога трябва да му напомниш, да се поспре." Хьойберг ми е слабост и се радвам, че не се щадеше снощи. Все пак влезе гадно към "ничията топка".

Кимих е по-скоро играч тип Кроос . Заедно с Вейгл от Дортмунд . Роде си е баш като Фусбалгот от ранните му години . Хьойберг е слабост на много от нас и се радвам че започна да поиграва по-често за Шалке .
Боата - просто не е от фундаментално значение . Или по-скоро остава в сянка на офанзивните играчи . Не е от играчите , чиято липса се усеща . Примерно ... Колкото и да е впечатляващ старта на Коман и особено на Коста , липсата на Рибери се усеща .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта