ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Serafim » 22 окт 2015 12:19

Мн тъпо изигран мач. Срещу английски отбор излизаш с три защитника, като в същото време те иматбтолкова бързи играчи... И играхме с центрирания, моля ти се.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот boabbb » 23 окт 2015 10:32

Сравнително добър мач направиха моите отбори 8-) Мисля, да се ходотайства, да пусне Байерн едно хиксче и в Германия, та да може да се класираме пакетно напред :lol: За мача - проблемно за тактиката на плешивия се оказва, когато Байерн не успее да вкара рано ... Арсенал не се слави с железна защита и въпреки това имаше проблеми със създаването на положения. Втората част на първото полувреме имаше нарушаване на тактическата дисциплина, в резултат Арсенал изпусна 4-5 шанса за резултатна контраатака :roll: И пак гол от висока топка - нетипична грешка на Нойер, но и си мисля, че в сегашното положение Мартинез трябва да играе ЦЗ, а не Алаба ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ групова фаза 2015/2016: Арсенал - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Der Führer » 24 окт 2015 00:15

boabbb написа:Сравнително добър мач направиха моите отбори 8-) Мисля, да се ходотайства, да пусне Байерн едно хиксче и в Германия, та да може да се класираме пакетно напред :lol: За мача - проблемно за тактиката на плешивия се оказва, когато Байерн не успее да вкара рано ... Арсенал не се слави с железна защита и въпреки това имаше проблеми със създаването на положения. Втората част на първото полувреме имаше нарушаване на тактическата дисциплина, в резултат Арсенал изпусна 4-5 шанса за резултатна контраатака :roll: И пак гол от висока топка - нетипична грешка на Нойер, но и си мисля, че в сегашното положение Мартинез трябва да играе ЦЗ, а не Алаба ...

Не очаквам мача в Мюнхен да се развие много по-различно като игра . Колкото до резултата - зависи от различни фактори . Дали Лева ще е по концентриран . Дали Мюлер ще играе добре . Дали Коста ще повищи точността на поледния си пас и особено на центриранията си , защото в Лондон беше най- активния играч на Байерн , но най - неефективния .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта