Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Madonna
Мнения: 844
Регистриран на: 14 фев 2015 21:25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Madonna » 14 юни 2020 12:41

ако не спечелите ШЛ тази година ще е провал,най-добре подготвенният отбор и може би последен шанс за Левандовски

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 02 юли 2020 21:55

Айде да ни е честит Зането, да е здрав и да ни радва с изявите си.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 10 юли 2020 14:43

Кофти жребий.

Може би ни очаква Барса-Реал-Атлетико :)

Най-вероятно Барса на 1/4 финал. Другото вече е неясно.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 10 юли 2020 23:35

Ами теглейки чертата жребият минава за труден, но гледайки положението в собствената градинка няма нищо кой знае колко притеснително. Съперниците по пътя към финала ще бъдат с нарастваща сложност. Възможността за 3 испански прави впечатление и тя принципно не би трябвало да ни радва, но нищо не се знае. Сити на пръв поглед са най-вероятният отбор, който може да я опровергае, както казват диемаджиите, но аз пък си мисля дали италианци са тези, които биха ни разнообразили, поднасяйки някоя приятна изненада (макар че ако са Ювентус не би било изненада). Имам някакво такова предчувствие.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот tapka4a » 22 юли 2020 14:13

Madonna написа:ако не спечелите ШЛ тази година ще е провал,най-добре подготвенният отбор и може би последен шанс за Левандовски

Левандовски можеше и вече да е спечелил ШЛ 2013г. с Дортмунд ако не беше малоумния съдия на финала... :roll:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 23 юли 2020 15:26

Днес представят официално Зане. Ще е 10.

На пресконференцията също казаха, че Тиаго почти със сигурност ще си тръгне, тъй като иска нещо различно в края на кариерата си. Твърдят, че с Алаба почти със сигурност са се разбрали да подпише нов договор, но ще стане ясно по-късно. Нойер ще си е номер 1 за вратар, Нюбел ще е втори избор през следващите "1-2 години" според мениджърите.

Междувременно на 31.07 е уговорена контрола с Олимпик Марсилия.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 02 окт 2020 11:40

Какво мислите за групата в ШЛ?

Според мен е една идея по-трудна от миналогодишната, което не е лошо. Атлетико е един от отборите, срещу които исках да премерим сили точно в този момент. Мисля че в единия мач почти сигурно ще ги бием. Групата е преодолима, имаме големи шансове за първото място, но от нас си зависи общо взето. Локото са отбор, който особено на свой терен могат да победят всеки и да загубят от всеки. Рядко постигат целите се, но третото място в групата изглежда постижимо. Залцбург традиционно се представят силно в ЕКТ, в състава им нито едно име не ми приковава вниманието, но това нищо не значи и трудно могат да се направят прогнози как ще се представят. Предполагам ще се откроят двама-трима, които бързо ще влязат в трансферните планове на Лайпциг и Ливърпул. :)

Нещо друго ме притеснява обаче - липсата на време за презареждане на батериите и пренастройка преди очертаващия се дълъг и натоварващ нов сезон и най-вече изключително късата ни пейка точно в този момент. През последните седмици имаше много слухове за напускащи и твърде малко за пристигащи (единствено за десен бек, халф и крило). Все още не е ясно какво ще се случи с Хави Мартинес, Алаба, Кюзанс дори. Към края на сезона и Толисо го спрягаха за заминаване, но той сякаш ще остане. Примамлива оферта за Боатенг може и да не бъде подмината с лека ръка от ръководството ако постъпи. От новите само Нюбел е на линия, а не се знае кога и какви шансове ще получи. Надявам се това да се случи в турнира за купата и в междинните шампионатни кръгове. Ако ръководството счита че ако ни докара 5-6 български национала в последния ден на прозореца Ханзи ще ги научи за по-малко от 2 месеца на футбол може и да са прави, но има вероятност и да не стане точно така. Трябват хора, и то много хора. За десен бек най-често се говори, но ми е чудно защо, предвид отличните впечатления които Павар оставя с играта си, добрите включвания на Кимих и стабилизиращия представянията си Ернандес, а не знаем и Куаси какъв точно защитник е. Предвид липсите и това че Кимих е най-добре да играе халф, нов човек там няма да е излишен. Макс Аарънс ли ще е, ще видим. Не съм го наблюдавал така или иначе. От изключителна важност е Алаба да остане с нов договор, колкото пари и да иска агентът му трябва да му ги дадем, защото тръгвайки си сякаш напускат едновременно няколко топ играча, което на фона на късата пейка е безумие. 1 или 2 нови халфа в зависимост дали Хави си тръгне или не. Иска ми се да остане и той. Интересно е обаче кои ще са те. Пишеше се преди време за Ндомбеле, но подобен трансфер не би ме зарадвал. Комбинативен халф визионер тип Ериксен или Кроос би паснал на схемата. Предвид контузията на Сане и чупливостта на Коман не 1, а 2 крила ще ни трябват, че на Гнабри ще му се отели волът. На Циркзее ще му се дават повече минути, може да бъде включван и едновременно с Лева, но трябва да е наясно и че ще се изисква повече от него. Няма да е лошо и да бъдат интегрирани юноши с по-дефанзивни функции.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 02 окт 2020 19:56

Трябват ни халфове в средата, което е най-важно според мен. Толисо, което показва е само за резерва. Коман е другия петел :) , който не харесвам, по-бърз от топката, редовно я губи, едни и същи финтове много предсказуем. За Алаба и Хави съм съгласен хубаво е да останат. Дано намерят правилните хора, поднаем разбира се :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 22 окт 2020 12:47

Пребиванье :lol: :lol: :lol: Коман е станал животно, добива все повече увереност 8-) А ударът на Толисо беше ... :shock:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 21 ное 2020 17:30

Кофти е когато опорните ти халфове са контузени. Да играем в 4-1-4-1 никак не е добра идея. Мисля че правилният подход на почивката е не толкова да освежим нападението, макар че Коста е длъжник, а Коман не е ясно доколко може да продължи, ами спешно да минем в 4-2-3-1. Марк Рока, който не знам защо получава твърде малко минути е опцията, друг по-рисков вариант е Танги Куаси и Хави отново да се върне в центъра. Иначе поне 1-ят от Гнабри и Сане също спешно трябва да влезе. Мусиала ми прави хубаво впечатление.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта