Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 28 фев 2021 08:53

Въпреки някои глупости в защита много ми хареса това което видях срещу Кьолн. Беше истинско удоволствие да се наблюдава, особено второто полувреме. Красива и вдъхновена игра, разнообразие и ефективност в атака, всички отсъствали играчи изглеждаха в добра форма, предполагам че и с Павар ще е така, никакво пресищане или отпускане не видях, изглеждаха жадни за игра, нови победи и успехи, което може би е най-важното в този момент. Очаквам още по-голямо зрелище с много голове в предстоящото Класико. Нужно е само баварците да задържат формата през идните 2 месеца и да няма нови контузии.

И още нещо си разсъждавам: Каземиро - Модрич - Кроос дълго време бе считана за най-добрата халфова линия в света и въпреки незадоволителното представяне на отбора на Реал напоследък, трудно някой би се наел дори и сега да посочи по-добра от нея. Аз обаче мисля че Кимих - Горецка - Мюлер може да претендира че е.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Furious_Monk » 16 мар 2021 20:35

doktora25 написа:Въпреки някои глупости в защита много ми хареса това което видях срещу Кьолн. Беше истинско удоволствие да се наблюдава, особено второто полувреме. Красива и вдъхновена игра, разнообразие и ефективност в атака, всички отсъствали играчи изглеждаха в добра форма, предполагам че и с Павар ще е така, никакво пресищане или отпускане не видях, изглеждаха жадни за игра, нови победи и успехи, което може би е най-важното в този момент. Очаквам още по-голямо зрелище с много голове в предстоящото Класико. Нужно е само баварците да задържат формата през идните 2 месеца и да няма нови контузии.

И още нещо си разсъждавам: Каземиро - Модрич - Кроос дълго време бе считана за най-добрата халфова линия в света и въпреки незадоволителното представяне на отбора на Реал напоследък, трудно някой би се наел дори и сега да посочи по-добра от нея. Аз обаче мисля че Кимих - Горецка - Мюлер може да претендира че е.



Не е ... просто Лева, Мюлер, Гнабри е по-резултатно нападение, а и по-добро...поне според мен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 18 мар 2021 13:22

Доколко са повод за притеснение информациите за споровете между Флик и Салихамиджич? Явно такива има. Няма да е лошо ръководството да не ги игнорира или прикрива, а ясно да заяви че или ще се разберат скоропостижно, или ще освободят Салихамиджич, но Флик твърдо остава до изтичане на договора му. Да няма скрито-покрито и потулено и в кухнята на отбора да не витае напрежение и влошена атмосфера. Нищо чудно и заради нея Коман да иска да напуска, не вярвам че е само заради парите. И няма да е лошо най-после въпреки че подобно нещо не съм забелязвал през последните 10 години старши треньорът да има много по-решаваща роля за трансферите и селекцията и да представя, а защо не и да оповестява списъци с желани от него футболисти. Ей го Тухел човекът, не знам дали и преди още да го назначат в Челси бе готов с няколко играча и сигурно някои от тях ще ги вземат на лято. Десетки статии излизат в момента че се интересуваме и следим редица играчи, знайни и незнайни, от вторите предимно, но не се споменава чие е желанието те да бъдат привлечени.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 12 апр 2021 18:03

Ще ни трябват много други в екипа.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 17 апр 2021 21:12

Изглежда лошата новина от днес почти напълно засенчва шампионската победа. Не трябваше така да става. :x Трябваше Салихамиджич да бъде изпратен. Така или иначе на лято се очакват много трансфери в двете посоки и може би ще говорим за нов проект. Този беше повече от успешен. Важно е атмосферата в клуба да е добра и играчите да имат пълно доверие на новия си ментор. На този етап бих казал: дано слуховете за Алегри са измислица, дано дойде Клоп, а Ханзи да поеме националния.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 26 апр 2021 17:11

Спекулациите за Нагелсман се засилват. Със сигурност е много по-добра алтернатива от Алегри, чието пристигане би било бедствие. Аз съм за Флик да остане, ако не - Клоп, но и Нагелсман бих приел с умерен оптимизъм.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот limon » 26 апр 2021 18:11

Прав си никакви италианци. Иначе бих искал Флик да остане.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 27 апр 2021 16:40

Явно не са само слухове. Ами... да ни е честит и да пожъне успехи! Треньор с неговия профил не сме имали (Нико Ковач не го броя за германец) и на този етап сякаш не може да се каже за добро ли е. Той не е привърженик на 4-2-3-1, така че от това не знам какво би могло да последва. Много по-важни обаче ще са трансферите през лятото. Ще се гради нова защита, там нуждата от промяна бе стряскаща и има огромно значение кой още ще дойде. Бъдещето на играчи като Толисо, Мартинес, Коман, Коста, Сар, Куаси?

Много е важно обаче Ханзи да поеме националния, за да стъпят футболистите ни здраво в битката за световната титла, а защо не и за олимпийската.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 07 авг 2021 22:28

Нещата май не са добре. Контролите трагични, трансферите трагични, пейката къса, много нива на напрежение в т.ч. и спрямо треньора, футболисти искат да напускат, формата им лоша, приказки за финансови проблеми :shock: , контузии. Къде бяхме преди по-малко от година, къде отидохме? Вместо да обсъждаме сега кой най-добра работа би ни свършил от Мееле, Киеза, Дамсгор и да се насочим към услугите му/им, това звучи като научна фантастика. Майната ѝ на титлата, но колко е зле положението и колко бързо ще се потъва? Салихамиджич някой трябва да го стимулира да си бие камшика.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Furious_Monk » 14 авг 2021 22:29

Скачай на дълбокото, човек. Ако тях не ги е страх от загубата, то направи така, че да ги е страх от начина по който губят.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта