Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 28 фев 2021 08:53

Въпреки някои глупости в защита много ми хареса това което видях срещу Кьолн. Беше истинско удоволствие да се наблюдава, особено второто полувреме. Красива и вдъхновена игра, разнообразие и ефективност в атака, всички отсъствали играчи изглеждаха в добра форма, предполагам че и с Павар ще е така, никакво пресищане или отпускане не видях, изглеждаха жадни за игра, нови победи и успехи, което може би е най-важното в този момент. Очаквам още по-голямо зрелище с много голове в предстоящото Класико. Нужно е само баварците да задържат формата през идните 2 месеца и да няма нови контузии.

И още нещо си разсъждавам: Каземиро - Модрич - Кроос дълго време бе считана за най-добрата халфова линия в света и въпреки незадоволителното представяне на отбора на Реал напоследък, трудно някой би се наел дори и сега да посочи по-добра от нея. Аз обаче мисля че Кимих - Горецка - Мюлер може да претендира че е.
Само Левски шампион!
Не на зимното часово време през лятото!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 16 мар 2021 20:35

doktora25 написа:Въпреки някои глупости в защита много ми хареса това което видях срещу Кьолн. Беше истинско удоволствие да се наблюдава, особено второто полувреме. Красива и вдъхновена игра, разнообразие и ефективност в атака, всички отсъствали играчи изглеждаха в добра форма, предполагам че и с Павар ще е така, никакво пресищане или отпускане не видях, изглеждаха жадни за игра, нови победи и успехи, което може би е най-важното в този момент. Очаквам още по-голямо зрелище с много голове в предстоящото Класико. Нужно е само баварците да задържат формата през идните 2 месеца и да няма нови контузии.

И още нещо си разсъждавам: Каземиро - Модрич - Кроос дълго време бе считана за най-добрата халфова линия в света и въпреки незадоволителното представяне на отбора на Реал напоследък, трудно някой би се наел дори и сега да посочи по-добра от нея. Аз обаче мисля че Кимих - Горецка - Мюлер може да претендира че е.

Не е ... просто Лева, Мюлер, Гнабри е по-резултатно нападение, а и по-добро...поне според мен.

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 18 мар 2021 13:22

Доколко са повод за притеснение информациите за споровете между Флик и Салихамиджич? Явно такива има. Няма да е лошо ръководството да не ги игнорира или прикрива, а ясно да заяви че или ще се разберат скоропостижно, или ще освободят Салихамиджич, но Флик твърдо остава до изтичане на договора му. Да няма скрито-покрито и потулено и в кухнята на отбора да не витае напрежение и влошена атмосфера. Нищо чудно и заради нея Коман да иска да напуска, не вярвам че е само заради парите. И няма да е лошо най-после въпреки че подобно нещо не съм забелязвал през последните 10 години старши треньорът да има много по-решаваща роля за трансферите и селекцията и да представя, а защо не и да оповестява списъци с желани от него футболисти. Ей го Тухел човекът, не знам дали и преди още да го назначат в Челси бе готов с няколко играча и сигурно някои от тях ще ги вземат на лято. Десетки статии излизат в момента че се интересуваме и следим редица играчи, знайни и незнайни, от вторите предимно, но не се споменава чие е желанието те да бъдат привлечени.
Само Левски шампион!

Потребителски аватар
matador1
Контакти:

Мнениеот matador1 » 12 апр 2021 18:03

Ще ни трябват много други в екипа.
Изображение Изображение - 2018

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 17 апр 2021 21:12

Изглежда лошата новина от днес почти напълно засенчва шампионската победа. Не трябваше така да става. :x Трябваше Салихамиджич да бъде изпратен. Така или иначе на лято се очакват много трансфери в двете посоки и може би ще говорим за нов проект. Този беше повече от успешен. Важно е атмосферата в клуба да е добра и играчите да имат пълно доверие на новия си ментор. На този етап бих казал: дано слуховете за Алегри са измислица, дано дойде Клоп, а Ханзи да поеме националния.
Само Левски шампион!

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 26 апр 2021 17:11

Спекулациите за Нагелсман се засилват. Със сигурност е много по-добра алтернатива от Алегри, чието пристигане би било бедствие. Аз съм за Флик да остане, ако не - Клоп, но и Нагелсман бих приел с умерен оптимизъм.
Само Левски шампион!

limon
Контакти:

Мнениеот limon » 26 апр 2021 18:11

Прав си никакви италианци. Иначе бих искал Флик да остане.

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 27 апр 2021 16:40

Явно не са само слухове. Ами... да ни е честит и да пожъне успехи! Треньор с неговия профил не сме имали (Нико Ковач не го броя за германец) и на този етап сякаш не може да се каже за добро ли е. Той не е привърженик на 4-2-3-1, така че от това не знам какво би могло да последва. Много по-важни обаче ще са трансферите през лятото. Ще се гради нова защита, там нуждата от промяна бе стряскаща и има огромно значение кой още ще дойде. Бъдещето на играчи като Толисо, Мартинес, Коман, Коста, Сар, Куаси?

Много е важно обаче Ханзи да поеме националния, за да стъпят футболистите ни здраво в битката за световната титла, а защо не и за олимпийската.
Само Левски шампион!

Върни се в “Байерн”