Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 19 мар 2019 19:52

Интересни въпроси ми се намират. Интересно ми е дали някой ще даде мнение:

1. Ако наистина е вярно, че има колебание между Вернер и Йович за бъдещ трансфер, кой мислите е по-подходящ?

Моят отговор е Йович. В мачовете показва, че е боец. Вернер се крие в големите мачове. Винаги. И за Германия и за Лайпциг.

2. Дали ШЛ е по-важна цел от вътрешното първенство през следващите години? По-добре ли е да не сме сме първи, а втори или дори трети, но да вземем оная с ушите?

Аз май съм окей с този вариант. Не, че имаме играчи за това към момента.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 21 мар 2019 23:42

1. Категорично Йович. Вернер за последните 2 сезона трябваше да прогресира много повече. Той дори не може да се превърне в несменяем титуляр за клуба си или в лидер, за националния преди последните реформи изглеждаше обхванат от общата апатия, сякаш беше преситен с трофеи вместо жаден за футбол или желаещ да се доказва. При Йович е точно обратното. Казвал съм и че във всяка успешна селекция през последните години сме имали поне един от Западните Балкани, в т.ч. и Нико Ковач. :lol:

2. Работата е там, че този въпрос ако бъде зададен за някой български клуб ще ми звучи по абсолютно същия начин, както ако е зададен за Байерн. Лошото е че двамата горе си го задават и то съвсем сериозно и тъй като едното е по-лесно и валят приходи без да се правят сериозни разходи, здраво са се хванали за статуквото. Обещали са сега промени. Дано...
Иначе едва ли има фенове, които да не мислят че ШЛ е по-важна, дори познавам такива които стискат палци на Дортмунд за титлата, само и само конкуренцията да се засили и първенството да живне. Но ние сме толкова далече от спечелване на ШЛ в момента, колкото не сме били не знам от кога, така че да се мисли за нея в следващите 1-2 години е илюзия. Да се мисли обаче как да сглобим боеспособен млад отбор и как да спрем изоставането си от основните опоненти в Европа е от първостепенна значимост.
И още нещо по въпроса - откакто следя отбора не помня някога да сме се концентрирали върху някой от фронтовете и там да хвърлим всичките си усилия и да постигнем успех, както правят немалко испански или английски клубове. Или отборът върви, или не. Или взимаме всичко, или нищо, или титла...
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 10 апр 2019 22:06

На полуфинала за купата гостуваме на Вердер на 24.04. Четири дни по-рано им домакинстваме за първенство. :)

Това бе може би средното по сложност предизвикателство от трите алтернативи, но от нас зависи как ще влезем в мача и дали ще развием играта си. Бременци са способни да вземат нещо поне от единия мач, приличен сезон правят, понастоящем са 8-ми в БЛ с реални шансове за Лига Европа.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 16 апр 2019 11:23

doktora25 написа:На полуфинала за купата гостуваме на Вердер на 24.04. Четири дни по-рано им домакинстваме за първенство. :)

Това бе може би средното по сложност предизвикателство от трите алтернативи, но от нас зависи как ще влезем в мача и дали ще развием играта си. Бременци са способни да вземат нещо поне от единия мач, приличен сезон правят, понастоящем са 8-ми в БЛ с реални шансове за Лига Европа.


Имаме много по-трудна програма от жълтите. Ако не вземем титлата сезонът ще се счита за провал, дори покала да дойде при нас.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 17 апр 2019 17:07

За съжаление все повече се говири за Пепе и Вернер... Дори и с тия двамата не стига. Даже си мисля, че и за вратар трябва да се оглеждат нашите... Каруцата все ще си скърца... още едни 300 милиона са нужни... За мен най-добрия вариант ни е... Йович + Азар (малкия). Вече след това...

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот miasanmia1900 » 18 апр 2019 14:39

Ако говорим само за трансфери на офанзивни играчи,моето мнение е доста различно.Нито Йович,нито малкия Азар,нито Пепе и Вернер са играчи за нашия клуб.Твърдо го заявявам и мога да се обоснова.Лука и Пепе са играчи с един силен сезон досега.Торган е от много години в БЛ и поддържа прилично ниво ,но само до там.Ако можеше повече или ние или някой друг щеше вече да го е взел.А Вернер милия има много талант,но няма ТОПКИ.Такъв играч ще се провали при нас.Аз искам офанзивните ни трансфери да са измежду Одой,Гризман,Дибала..Има и други.Нито от тези няма да струва повече от 100 млн.като Одой реално ако натиснем здраво може би ще трябва да извадим към 50 млн.Много е добър и много млад.Но мисля,че най-важното решение за клуба е поста на старшията.Ковач няма да се справи.Не и там където всички ние искаме ,а именно в ШЛ.Аз лично много бих натиснал за Де Лихт в защитата.Имаме нужда от централен бранител.Лошото е ,че Зюле ще му е партньор...Много не го харесвам...Уникален тролей.А Хумелс и Боатенг са приключили за голям футбол.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот insaneboy1 » 18 апр 2019 19:10

Само да попитам щом Йович е играч с един силен сезон, тоя Одой дето преди 3 месеца никой не го беше чувал какъв е та толкова се натискате за него?
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот miasanmia1900 » 18 апр 2019 19:47

insaneboy1 написа:Само да попитам щом Йович е играч с един силен сезон, тоя Одой дето преди 3 месеца никой не го беше чувал какъв е та толкова се натискате за него?

Веднага ще ти отговоря.Първо аз съм дал МОЕТО мнение за Йович.Разчитам на това което виждам.Не знам за теб,но аз наблюдавам и двамата играчи откакто се тиражира интерес от моя клуб към тях.Изгледал съм почти всичко от тях двамата.Преценил съм ,че Одой притежава качества, които ще бъдат полезни на моя отбор.Одой е много бърз и с много добра техника на скорост.Много добро прострелно центриране.Като недостатък бих изтъкнал все още тактическата му слабост.Но това е лесно поправимо,защото той се нуждае от практика.Йович не е слаб играч,даже напротив.Но имаме Лева...И още нещо за Йович..Ако си му изгледал достатъчно мачове ще забележиш,че по-време на мач има по едно две доста класни отигравания,а след това доста се губи.Моят отбор се нуждае от бързо крило,а не от централен нападател,който ще е резерва през по-голяма част от сезона и за когото ще броим сума неотговаряща на класата му.НО това все пак е моето мнение!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 19 апр 2019 20:59

А за кой Пепе става дума, не съм в течение. Сещам се за 4-ма - португалски защитник, известен със своята грубост, италиански защитник, последно играл за Пескара, испански вратар, минал за кратко през нас и испански бивш треньор на Левски. :) И 4-мата са доста възрастни и не виждам с какво могат да ни бъдат полезни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот paceto » 20 апр 2019 02:41

Е известният Пепе, който играеше дълги години в Реал в момента е на 36 години и си доиграва кариерата в Порто.
Трябва да сте много луди да вземете играч, който преди два месеца чукна 36 или гони 37 години. :mrgreen:


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта