Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 31 май 2018 14:27

Ако наистина Дибала ще е на тезгяха, що да не се пробва за него :?: Горе-долу е добър играч ... Сега ще кажа и нещо еретично - дървото Игуаин май се продава, не е зле да се пробва и за него на разумна цена, все пак си е голаджия.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 09 юни 2018 11:24

Дъглъс Коста беше продаден за 40 милиона на Ювентус.

Ако слуховете са верни и си разпродаваме 1/3 от останалата част от отбора, поне ще можем да купим нещо свежо.

Предполагам, че Санчец, който някой спомена, ще бъде продаден при първа възможност, ако изобщо някой го иска.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 01 юли 2018 10:12

От днес Нико Ковач поема кормилото. Да му пожелаем успех! Нека направи една хубава селекция и да почва с интензивните тренировки от първия ден. Играчите си изкараха една пълноценна почивка в Русия и е време да се раздвижат.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 03 юли 2018 20:46

Една добра новина: Франц-Петер Херман, асистентът на Юп ще остане в отбора като асистент на Ковач.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 08 юли 2018 18:34

Мисля че слухът за Анте Ребич си заслужава да се обсъди, тъй като касае възлов за бъдещето на клуба пост. Какво мислите за вероятността да дойде при нас и за ползите, които може да ни донесе? Аз самият споменах за желанието си да привлечем играч от Западните Балкани. Той прави силно световно, би дошъл заради треньора :) , няма да е много скъп, бих го предпочел пред Гнабри и Коман за титуляр, но какъв е неговият потенциал ми е трудно да преценя.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 09 юли 2018 11:06

Мен лично много не ме кефи :roll: Направи 2-3 силни мача, ама ако е за по-нормална сума - ОК 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 09 юли 2018 23:26

Като нищо, ще се окаже истински този слух. Предвид, че е хърватин и то от Айнтрахт. Не мисля, че на този етап ни е толкова възлово подсилването на поста му, а той като за атакуващ халф почти няма голове. В същото време не ми изглежда чак толкова обещаващ и в друга роля... въпросът е дали е добър като за отбор от класата на Байерн и с целите на Байерн -> крайно време е за нещо смислено в ЕКТ, иначе нещата ще се скапят твърде, твърде много... Плюс е, че е на 24.

... аз се надявам слухът за Павар да е верен... но дори и да е... да го чакаме една година, не разбирам защо.

Следващият слух е, че след провала в СП, Лева ще остане при нас.

Трябват ни нови класни крила и нов класен централен нападател. Нападението ни е за тотална промяна в най-предните си редици.

И наистина, колкото и да ми е неприятно да го кажа, ама наистина УЖАСНО неприятно, трябва да се реши какво ще се прави с Мюлер... не е нормално да е в толкова потресаваща форма вече повече от две години. Въпросите за решаване пред Байерн са много и твърде сложни...

Чудя се дали с такива покупки изобщо можем да си мерим ******* с Реал, Барса и дори Атлетико. Като цяло привличането на Ковач ми изглежда странно. Като личност, чисто персоално, изглежда много подходящ и близък до профила на Байерн, но в същото време е треньор без особено голям опит и титли. И никакви участия в ЕКТ. Ковач първо трябваше да прекара 10-тина години в другите немски отбори и да пограе в ЛЕ или ШЛ.

Може би дори отзоваването на Анчелоти беше грешка. Ако той може нещо, това е да селектира играчи. Нямаше какво да си правим илюзии, че не ни очакват няколко нулеви сезона. Мисля, че той перфектно го разбираше, затова и предпочиташе да не се впряга в мислите за титли с този половинчат състав.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 19:14

Ребич остави впечатление на много голям боец и сравнително лимитиран технически играч... Честно казано, нямам си на идея колко би струвал подобен играч на днешния пазар, но определено е полезен футболист.

Според мен, допуснахте сериозна грешка преди години с продажбата на подобен тип футболист в лицето на Манджукич.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Bernaleo » 29 юли 2018 02:21

Неможахте ли да пуснете повече титуляри срещу децата на Сити ? :lol:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 06 авг 2018 11:35

Гледах фройншафтшпийла с Ман Ю. Много експерименти направи Ковач, честно казано ми хареса най-много първият състав. Робен и Зюле играха най-добре по мое мнение на неспециалист. Левандовски и Гнабри, донякъде и Горецка - пълни дупки. За последните двама е разбираемо донякъде, имат още време да се впишат в отбора. Коман с някои добри включвания след контузията. Лева за съжаление взе да разочарова във всеки мач, не само на Байерн, но дори и за националния на Полша... Единствена алтернатива за него имаме в лице на Вагнер, а това далеч не е достатъчно, особено в мачове от най-високо ниво. Може и да е само моментно, но твърде много основни играчи не са във форма през последните 2 сезона.

Разбира се от контрола не могат да се правят генерални изводи.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта