Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот doktora25 » 26 май 2013 11:01

Супер, страхотна новина. Хубаво щеше да бъде и да остане, но той още от година изявяваше желание да напусне клуба и беше почти сигурно че ще се случи. Алтернативата да подсили някое друго първенство ама изобщо не ми се нравеше, крайно време е този "износ" на качествени футболисти от немското първенство да бъде преустановен. :!: Левандовски е страхотен футболист, който в никакъв случай няма да ни е излишен, мисля че бързо ще се адаптира и ще ни носи много радост.
За пореден път ще кажа аз Борусия не ги мисля. Те щом направиха този отбор почти без пари, представете си какво могат да направят с парите от Гьотце и Левандовски, както и от европохода си тази година. Май и Сантана ще продадат за 10-на милиона. Става дума като цяло за умопомрачителни суми. Предполагам че двамата им най-важни играчи Ройс и Гюндоган ще останат, но най-важното е да остане Клоп. Иска ми се да задържат и Хумелс или поне да не напуска Бундеслигата. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот riak4 » 26 май 2013 11:04

doktora25 написа:Супер, страхотна новина. Хубаво щеше да бъде и да остане, но той още от година изявяваше желание да напусне клуба и беше почти сигурно че ще се случи. Алтернативата да подсили някое друго първенство ама изобщо не ми се нравеше, крайно време е този "износ" на качествени футболисти от немското първенство да бъде преустановен. :!: Левандовски е страхотен футболист, който в никакъв случай няма да ни е излишен, мисля че бързо ще се адаптира и ще ни носи много радост.
За пореден път ще кажа аз Борусия не ги мисля. Те щом направиха този отбор почти без пари, представете си какво могат да направят с парите от Гьотце и Левандовски, както и от европохода си тази година. Май и Сантана ще продадат за 10-на милиона. Става дума като цяло за умопомрачителни суми. Предполагам че двамата им най-важни играчи Ройс и Гюндоган ще останат, но най-важното е да остане Клоп. Иска ми се да задържат и Хумелс или поне да не напуска Бундеслигата. :)

Дортмунд купиха заместник на Сантана. Сократис от Вердер за 9 милиона.
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот Avrameca » 26 май 2013 11:13

стига сте купували такива играчи , няма да имате спирка :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

A/N/C
Мнения: 524
Регистриран на: 29 май 2011 19:06
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот A/N/C » 26 май 2013 11:21

Егати наглеците на тия Байерн и в частност Гуардиола .
Пазарува от основният си конкрурент при това най-добрите играчи , и после ще се пеняви ,че бил станал шампион с 20 точки разлика - е нема що .

ТРябваше Дортмунд да ги бие снощи за да продължи цивренето от последните 2 финала - много противен отбор са Байерн особоено сега като тоя противняк Пеп ги пое .

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот molteni » 26 май 2013 11:32

vlado161 написа:
Rofles написа:
vlado161 написа:Много добра новина ! Нали не мислите сериозно,че Дортмунд може да се конкурират с Байрен в Бундеслигата?!


Можеха :) Пак могат. Много ще ми е кеф Дортмунд пак да станат шампиони, въпреки че Байерн им изкупува футболистите..


с 20 точки зад Байерн? това ли е конкуренция?! :) реално няма как да станат шампиони ако Байерн не играят с юношите


:lol: Личи ти,че си пропуснал сезоните 2010/2011,2011/2012 г.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот j0rka7aa » 26 май 2013 11:36

Сега след като Байерн изкупиха най-добрите играчи на Дортмунд, Борусия трябва да са амбицирани повече от всякога да докажат, че и без хвърлени милиони може да сглоби шампионски тим.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
denitko1
Мнения: 1331
Регистриран на: 11 юли 2011 17:25
Skype: ЛС има :)
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот denitko1 » 26 май 2013 12:24

Все едно Барса да изкупи всички играчи на РМ ...... :lol:
ЛЕВСКИ е смелост, родена в борбата!
ЛЕВСКИ е мъка, живяла в сърцата!
ЛЕВСКИ е вяра в мечта благородна!
ЛЕВСКИ - победа на сила и воля!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот MCMXIII » 26 май 2013 12:47

A/N/C написа:Егати наглеците на тия Байерн и в частност Гуардиола .
Пазарува от основният си конкрурент при това най-добрите играчи , и после ще се пеняви ,че бил станал шампион с 20 точки разлика - е нема що .

ТРябваше Дортмунд да ги бие снощи за да продължи цивренето от последните 2 финала - много противен отбор са Байерн особоено сега като тоя противняк Пеп ги пое .

Споко мен. Без тези играчи Дортмунд си шиба шампионите на ПД и ВЛ. Найс, а?
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот dxl » 26 май 2013 14:16

Rofles написа: Айде стига бе.. Тия вече стават нахални.. То Бундеслигата няма смисъл да се гледа вече. Сега Хумелс остава да напусне заедно с Ройс и картината е розова. Тия Байерн унищожиха отбора на Борусия. После как няма да станат шампиони, без конкуренция..


Абе, момче! Защо не пишеш такива, когато РВП отиде в Юнайтед? Още Фил Джоунс, Рио Фърдинанд, Смоулинг, Валенсия, Карик, Ашли Иънг... А Глен Джонсън, Ашли Коу, Фернандо Торес, Гари Кейхил и Ба в Челси?
Да не би Юнайтед, Челси и Сити да не обират всички добри в Англия, а?

И само да ти кажа, че Лева е купен от Дортмунд за около 3-4млн. евро и до преди две години бършеше пейката, заради Бариос. А сега Дортмунд ще го продадат сигурно за 30+млн.
Въобще да не споменавам факта, че ситуацията е много близка с РВП - договора на Лева изтича, той не иска да го поднови... Ама как може да направиш пралел, нали...?
Само от Байерн Дортмунд ще вземат на 60млн. евро. Отделно ако продадат Хумелс (на кого са намерили заместник - Папастатополус от Вердер) + парите от ТВ права в Германия и ШЛ + парите за позициите, които са заели...

Много се радвам за Дормунд, че изградиха такъв отбор и то по такъв начин. Не искам по никакъв начин да обиждам и засягам привъжрениците им, обаче Дортмунд влязоха в устите на хората преди 3 години, като преди това последно бяха там около 2004-та - 2005-та.

Това, което са направили Байерн за другите отбори в Германия, вкл. и за Дортмунд го няма никъде в Англия! Повтарям се за 10-ти път, обаче явно празните глави не помнят! Байерн е помагал финансово (пряко и не пряко) на Дортмунд, 1860, Санк Паули, Динамо Дрезден...

Не отдавна Байерн откупи 50% на Алианц-Арена от 1860 за 11млн. евро (такъв стадион струва сигурно 22млн., нали?) + това позволи на сините до 2010 да си го откупят пак и то за същата цена до 2010г., при желание от тяхна страна. И до колкото ми е известно в момента Байерн стопанисва и издържа стадиона на 100%, а 1860 го ползват безвъзмездно, макар, че си търсят нов стадион, защото не могат да покрият капацитета му от 71 000 зрители.

Когато такива неща станат във ВЛ, тогава ела да говориш как Байерн обезкървява другите отбори.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Юп Хайнкес: Левандовски ще последва Гьотце

Мнениеот Искам си Акаунта » 26 май 2013 15:53

A/N/C написа:Егати наглеците на тия Байерн и в частност Гуардиола .
Пазарува от основният си конкрурент при това най-добрите играчи , и после ще се пеняви ,че бил станал шампион с 20 точки разлика - е нема що .

ТРябваше Дортмунд да ги бие снощи за да продължи цивренето от последните 2 финала - много противен отбор са Байерн особоено сега като тоя противняк Пеп ги пое .

Мда - 20 точки е разликата . Забележи , още Байерн да е изкупил основния си конкурент . ;) Ако не ме лъже паметта - Гьотце и Левандовски този сезон играха за Дортмунд . ;)
Колкото до Левандовски - предпочитам да си остане в Борусия , ама той иска да напуска . А щом няма да играе в Дортмунд , нямам нищо против да играе в Байерн 8-) ... Всъщност единственото което наистина искам Байерн да направи е да си прибере Хумелс обратно , а Левандовски да си ходи където иска .


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта