Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
levskar in CY
Мнения: 238
Регистриран на: 24 ное 2008 16:18
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот levskar in CY » 02 яну 2009 14:50

много работа по почистването на столицата
Изображение

dins
Мнения: 16
Регистриран на: 02 яну 2009 08:40

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот dins » 02 яну 2009 15:01

Надявам се да направят добра селекция, да пооправят стадиона . И ерата Сашо апашо да не се повтаря никога.CSKA-FOREVER

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот bergkamp » 02 яну 2009 15:11

levskar in CY написа:много работа по почистването на столицата

Напълно естествено е "ТИТАНИТЕ"от ЦСКА да чистят след като стадо говеда мине по забранена зона,а дали ще е в Столицата или в евротурнирите,няма голямо значение,стига да си свършим работата по укрепване престижа на Бг. футбола...както всъщност винаги сме правили

Armagedon
Мнения: 199
Регистриран на: 15 дек 2008 11:17

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот Armagedon » 02 яну 2009 15:17

Ами то на Кочината вече всичко и е по европейски - заплатите, перлите и диамантите, прозрачното финансиране, обърнатите джобове, гей-календарите, сега и опазването на околната среда!!!! Бравос!!!!Истински радетели на сомунистическия строй!!!

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот bergkamp » 02 яну 2009 15:33

Armagedon написа:Ами то на Кочината вече всичко и е по европейски - заплатите, перлите и диамантите, прозрачното финансиране, обърнатите джобове, гей-календарите, сега и опазването на околната среда!!!! Бравос!!!!Истински радетели на сомунистическия строй!!!

Прав си колега,но няма да ти благодаря за признанието,защото не е от познавач.Познавачите знаят кой е "големия" в България,затова и само от един отбор са гръмките трансфери

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот LordVOODOO » 02 яну 2009 15:34

"Титан" все още не са собственици. Засега има подписан само предварителен договор. По принцип би трябвало да няма проблеми по завършването на сделката.

Сега по темата: не очаквайте чудеса от "Титан" по време на зимният трансферен прозорец. Защо? Защото хората сега ще се бръкнат яко, за да купят клуба, после трябва да платят заплатите и премиите на играчите, за да не скъсат футболистите с клуба на арбитража сега на 6-ти януари!!! След това трябва да почнат да изплащат стари трансфери към различни отбори, за да не бъдат спрени правата на клуба и да могат да картотекират евентуални нови играчи! После да почнат да изчистват малко по-малко дълга към държавата и "Кремиковци", за да може ЦСКА лятото да вземе лиценз за следващият сезон! Стадиона трябва да се стегне, за да могат армейците да си играят домакинските мачове на "армията"... и след всички тези разходи не очаквайте новите собственици да заделят бомбастични суми за трансфери!!!!

Ще докарат не повече от 3-4 нови футболиста (може и 5, ако не са много скъпи... както виждаме даже за Руй Мигел се дърпат и не искат да плащат на Локо Мз) и с тях чичо Митко ще трябва да направи отбора шампион! Стори ли го, лятото новите собственици ще развържат кесията, за да купят по-класни играчи с цел атака групите на ШЛ (като тази година на българският отбор, който и да е той ще му е доста по-лесно да влезе в тях), само че това ще се окаже грешен ход!!!! Защо? Защото в отбора ще дойдат доста нови играчи и чичо Митко няма да има време да ги сработи и да изчисти играта на отбора, а самите футболисти да се адаптират към отбора! Затова е по-добре от рано да се мисли за тази цел - ШЛ и още сега да бъдат купени нови играчи, които да имат един полусезон да се адаптират към обстановката в клуба и да се сработят с останалите футболисти в отбора!

До тук добре, но досега разглеждахме вариант, при който ЦСКА стават шампиони! Ами ако не станат? Примерно Черно Море стане шампион... какво се случва тогава? ЦСКА ще трябва да играе за УЕФА (стига шефовете да изчистят дълговете на клуба и червените да вземат лиценз от УЕФА), но турнира не е толкова престижен и почвам да се питам, дали тогава шефовете ще продължат да наливат пари в отбора или ще спрат кранчето и ще стане като при Митал и Сашо Апашо!!!

С други думи: стойте здраво стъпили на земетя и недейте очаква някакви супер неща от новите собственици! Не правете за втори път същата грешка! Спомням си каква беше еуфорията, когато Митал купи клуба, как всички червени фенове се радваха, че един от най-богатите хора на земята е купил клуба и как всички очакваха на "Армията" да потекат реки от пари, а ЦСКА да се превърне в балканският Челси!!! Е видяхме какво стана! Така че сега дайте малко по-умерено, за да не стана същото! Все пак както видяхме Сашо Апашо искаше да съсипе ЦСКА, а новите собственици ги намери той!!! Не се знае дали и те не са с неговоти мислене (не зависимо какво казват сега), защото в началото и Митал обещаваше светло бъдеще на отбора!
Изображение

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот bergkamp » 02 яну 2009 15:38

СинТерор написа:Много анален секс, много курвенски мачове, ще си давате педалските гъзове на всеки отбор само и само Левски да не стане шампион! Аххх, колко е жалко да си чорбар...

Мъжете чукат преди да влязат,след това поздравяват и оставят цвете накрая...а "син терор" влиза получава цвете и позволява да го чукат,..дори без да го поканят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

haivanina
Мнения: 30
Регистриран на: 29 дек 2008 18:54
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот haivanina » 02 яну 2009 16:00

Син терор много бързо се променяш.В някой теми зовеш за премирие между големите клубове и феновете им а в други псуваш като подуенски циганинл.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот hlucho » 02 яну 2009 16:48

Титли и добри мачове в ЕКТ!
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: Какво предстои на ЦСКА при новите собственици?

Мнениеот al_ex1 » 02 яну 2009 17:06

Както винаги СИНИЯ ТОР е най - големия простак, а постоянно призовава другите да спазват приличие!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Halo и 24 госта