ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
napred_trizvezdni_1948
Мнения: 314
Регистриран на: 03 мар 2009 21:36
Местоположение: София
Контакти:

ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот napred_trizvezdni_1948 » 25 юни 2010 11:45

Това казва в интервю за вестник „24” часа главният архитект на София Петър Диков. „Със собствениците на ЦСКА си говорим през медиите. Досега нямат официално внесено дори намерение. От това, което видях в сайта им, мога да кажа, че подобен обект няма как да стане в Борисовата градина. Новият стадион на практика се разполага върху цялата площ, която сега е в оградата на ЦСКА заедно с тренировъчните игрища и базите. Има и 5-6-етажно тяло, което прилича на хотел. Правя тези анализи като човек от професията. Като главен архитект мога да взема отношение, когато има инвестиционно намерение. Но там освен реконструкция на сегашния стадион не виждам друга възможност за строителство”, казва Диков.

„А той е със земнонасищни трибуни, което значи само реконструкция на седалките. Няма как да се изгребе цялата маса и да се унищожи растителността по външните части. Виждате с Южния парк, заради който съветниците от БСП ми поискаха оставката, как за едни 5 детски атракциона се прави страхотен проблем. А тук става дума за сърцето на Борисовата градина и за обект от 100-120 дка. Учуден съм, че уважаемите съветници повдигат въпроса за 5 въртележки, а не говорят за по-широко обсъждане на проекта, защото обществената значимост на това мероприятие е много по-сериозна. Не искам еднолично да поемам атаките на ЦСКА и феновете, когато казвам, че там няма да има нов стадион. Нека тези, които демонстрират, че защитават зелената система, излязат и кажат какво мислят. Вероятно сега голяма част от феновете ме мразят и си мислят, че заради мен няма да имат нов стадион”, добавя архитект номер 1 на столицата.
Цялата статия тук: http://www.novsport.com/news101213_1003.html
Новспорт


Според мен, където и да поискаме да строим, ако не ни дадът да го направим където му е мястото в Борисовата градина, все ще срещаме трудности, я от еколози,я от главни архитекти, просто някои хората виждат че сме изправени до стената и се възползват по-най-добрия начин от това. Отнеха ни ДЮШ на Червено знаме, много проблеми ни се създават около ремонтните дейности на Панчарево и изграждането на още 1 терен, който самия министър на спорта иска да се направи. На нас ни е необходим този стадион и бази за да има къде да играем и тренираме, а не да обикаляме като "бездомни сирачета"(Мировяне, Царско село, стадион Васил Левски) говоря за всички гарнитури на ЦСКА.
За общ стадион с отбора от Подуене, според мен не би трябвало и да се говори, просто не сме стигнали до най-малка, нищожна степен манталитета който имат Интер и Милан или Лацио и Рома, за да играем на 1 стадион. В страна като България това е невъзможно според мен.
А относно изграждането на нов стадион, ще бъде много трудно, ще ни се пречи по-всякакъв начин дори и ако искаме да строим в полето до ТЕЦ-а в Дружба примерно, пак ще измислят нещо от рода на: ще изсечете дърветата, ще унищожите природните богатства в този район, не може да строите.
Последна промяна от napred_trizvezdni_1948 на 25 юни 2010 12:01, променено общо 1 път.
ЦСКА безкрайно аз обичам, ЦСКА е в моето сърце, таз любов не ще умре.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот galin56 » 25 юни 2010 11:55

Е то това не е новина. Новина ще е ако има!!!

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот mertezaker » 25 юни 2010 11:56

Това е пълна пародия! Държавата не лицензира стадиона, но и не разрешава строителството на нов!

edkodimitrov
Мнения: 141
Регистриран на: 14 юли 2009 08:47
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот edkodimitrov » 25 юни 2010 11:59

те титаните ще си договорят нещата директно с ББ !после диков ще чупи пръсти и ще каже че след като се е запознал детайлно с проекта той действително нямало да е проблем !ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА !

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот Old_death » 25 юни 2010 12:04

Темата е прекалено изтъркана и няма какво ново да се каже.На нас ни остава само да чакаме и да видим как ще се развият събитията.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Samoyl
Мнения: 488
Регистриран на: 27 ное 2009 11:46
Skype: sofiamilk_obelja
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот Samoyl » 25 юни 2010 12:09

Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Боби Михайлов каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха

Потребителски аватар
Червен_до_гроб
Мнения: 71
Регистриран на: 10 юни 2010 19:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот Червен_до_гроб » 25 юни 2010 12:27

писна ми да затриват разни нещастници, които си нямат грам понятие от това какво е футболната омраза между два гранда. :@

Г-Н ДИКОВ, ДАЙТЕ СИ ОСТАВКАТА ! :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот stannn » 25 юни 2010 12:34

Samoyl написа:Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Перуката каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха


Ако нямаш какво да кажеш по добре върви да си мучиш в синята част от форума. Тука такива завистливи не ни трябват.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Червен_до_гроб
Мнения: 71
Регистриран на: 10 юни 2010 19:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот Червен_до_гроб » 25 юни 2010 12:39

stannn написа:
Samoyl написа:Ей колко голяма наглост....4ти км никога не е бил ваш че да ви го отнемат.Вие това неможете да го разберете.....още повече че там никога не са наливани пари за каквото и да е...Перуката каза че искат да правят нов стадион...и ще направят след 5.,6 години ! и ще бъде отвът околовръстния път...направете си и вие един такъв :) Примерно някъде към Кремиковци :) Тамън ще сте близо до лУпИ ха-ха


Ако нямаш какво да кажеш по добре върви да си мучиш в синята част от форума. Тука такива завистливи не ни трябват.


Те там сега ги проверяват за краста и той се притесни и избяга. :mrgreen:

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: ЦСКА няма да има нов стадион в Борисовата градина.

Мнениеот ilian12 » 25 юни 2010 12:41

Ще има, няма да има ... Всичко е пълна бутафория.
105 години / 4 поколения ботевисти!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта