ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот k_oleto » 02 фев 2010 22:29

http://www.7sport.net/7sport/td_1temanadenia/index.htm

В последните дни от 2009г. се появи отново в медийте лицето Александър Томов. Последния твърдеше дори, че от Титан му дължали някакви милиони, затова, че продал ЦСКА. После пък го изнудвали да продаде отбора. Томов каза тогава, че клубът бил на плюс по време на неговото управление. Ако има прокуратура в България, то.................Уважаеми прокурори, моля самосезирайте се и пратете г-н Томов, където му е мястото

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот Гуу » 02 фев 2010 22:34

Това не е новина. Трансферната политика на Томов беше насочена както към негово облагодетелстване, така и към облагодетелстване на мениджърите около него. След като успя да издои ЦСКА доколкото е възможно, си би камшика. Незнам, но "титаните" са изправени пред изключително сериозната задача да оправят бакиите му...

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот k_oleto » 02 фев 2010 22:38

абе незнам дали е новина, ама никога до преди Томов, не съм изпитвал такова нещо, към човек, който лично не познавам. Сега, около година след него, щом се сетя за Лупи и ми се повдига

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот delqnski47 » 02 фев 2010 23:15

Да бе набутан....
Чак нЕма къде да ги слага
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот edmon_dantes » 02 фев 2010 23:33

Няма какво да се коментира Томов. Лъжец до дъното на душичката си. Оставете го него, ами вижте какво става със случая "Да Коща". Нещата се усложняват.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

tekumse
Мнения: 36
Регистриран на: 13 окт 2009 23:38
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот tekumse » 02 фев 2010 23:42

не знам как е "набутан" клуба като вечно се наливат пари в него.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот garfild8 » 02 фев 2010 23:48

Да пази Господ и да варди,клубовете от такива като Лупи и Селяка Христолов.А левскарите нека имат търпение и към Батков.
Само Черно море.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот k_oleto » 02 фев 2010 23:59

tekumse написа:не знам как е "набутан" клуба като вечно се наливат пари в него.


Незнаеш как е набутан ли ? Ами тия луди комисионни и бездънно изчезналите пари от трансферите, ако бяха в ЦСКА - майко мила. Титан не налива пари сега - просто погасява задължения.......

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот goro_man » 03 фев 2010 00:00

Набутан незнам ама с Томов бяхте шампиони а с Титан незнам незнам.....Аз съм Левскар но мисля че ЦСКА си пати от подлоги журналисти,днес прочетох че отбора бил на загуба от Неи с 40 000 ЛЕВА като в баланса бяха сметнати и заплатите му?????? :?: и нито дума за 40 гола на същия????Аз ако съм главен редактор ще пратя автора в 3-ти клас да се учи а не да му пускам статия защото после се почва -Томов измамник,Пенев некадърник,Агентите -лапачи а отбора потъва...Същото и при нас ,добре че Г*НГ малко от малко помагат иначе е страшно

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: ЦСКА набутан с милиони от трансфери

Мнениеот forzajuve » 03 фев 2010 01:01

То кака Паунич, ако ви се вижда добричка,то Бекали ще ви унищожи.т.е сега му обещават подобни комисионни и после пак някой ще ви е виновен.То Паунич е чакала 3 години,докато Бекали и ден няма да чака.Стига сте ревали.Иво Ивков в прав текст го каза,че няма измъкване.Лошото в бг футбола,че е практика.Лечков използва същите методи или неплаща заплати,а после дири пари при продажба.Сега Ивков като лармира Уефа става страшно.Той е един от тримата най-добри там адвокати по такива дела и няма изгубено дело.Горкови.С мамалигите небива шега.Скоро и Бекали ще усети,че е попаднал в грешна посока,но той няма да ви прости.Такива като Пенев рядко се примиряват с парите.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта