Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 12 окт 2018 17:24

След малко при Цветанка Ризова ще гостува Кралев и ще говори за емблемата и новия закон за спорта.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 12 окт 2018 17:29

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
d.milanov написа:НАП ще вземат не 4,8млн или колкото е там, а поне 5,1млн, защото на останалите ФЛ ще им се удържи 10% данък от сумите. Но това не е толкова важно. Важното е, че големите ни задължения към НАП идват от фиктивните високо-платени договори с псевдо-футболистите при схемата с източването. Пък и друго е Неи да получава 50 000 реална заплата и да се задължим към НАП с 5 000 за данък, а съвсем друго инжинерина, топчо, мопчо и компания да ги осигуряват на 200 лева и плащат 20 лв данък. Сега сещате ли се откъде идва разликата? Така че НАП, надали е ощетен от нас толкова, колкото от едни други!
Някой беше писал по-горе, че тия няма как да оценят плащането на 8-те милиона, щото те през живота си нито наем за стадиона са плащали, нито данъци, нито козирки, държавата им намира спонсори и собственици и т.н. И то си е истина.

Не мога да ги разбера такива като теб, които в опита си да се изкарат най-честните платци, правят налудничави сравнения и говорят щуротии, разбира се намесвайки неприкрито омразния им противников отбор. Айде да помислим сега от гледна точка на данъкоплатеца, по-добре ли е да се плащат по 20 лева (не че са толкова, но така да е, за целта на примера) , ама в действителност да се плащат, или да се трупат заеми по 5000 лева, които изобщо да не се плащат? Колкото до стадиона ни, сравнението е неуместно, защото там в годините са наляти милиони левове под формата на ремонти, поддръжка, строителства и т.н. , които са на сметката на клуба и там няма мърдане. Например, много скоро задълженията за новия ни сектор сериозно може да натежат на бюджета и да изпаднем в много деликатна ситуация. Докато на Народна армия, които също не знаеха какво е то плащане колкото и да тръбят, че само те, горките, плащали, не е забит и един пирон в годините. Може би с едно леко изключение покрай разните козметични ремонти на сектор А, реализирани от оня змей Майкъла, но там май по-скоро имаше разни схемички със строителната му фирма.

Аз пък не разбирам що ''създаването на нова лига за гадното тире'' е конспирация,а ''масово спонсориране на по договорчета със спонсорите за по 5-6 месеца 3 дена преди да паднем при аматьорите заедно с ЦСКА и Локо'' не било,както и ''строителната фирма на сектора ни се съгласи срещу изплащане от семки и бонбонки'' ,но явно е така,знам ли. :roll:

Стига и ти с тия строителни фирми и сектора. Разберете веднъж завинаги, че там ще се плаща колкото трябва и няма да има мърдане за нас. Ще дойде един момент, в който тези милиони ще станат изискуеми и тогава, ако не си платим или не разсрочим някак по законов път, като нищо ще се наложи да слагаме я тире, я число, я кавички, я друго, което не мисля, че ще бъде допуснато от нашето ръководство. Дотогава няма какво да дърдорим по темата. Дълговете ни сами по себе си не са проблем, както вие непрестанно тръбите (примерно Реал М. имаха около 300 млн., по спомен), проблемът е как се разсрочват и обслужват. Ето, вие дълги години не плащахте нищо на НАП, залагахте ниви, петолъчки, ама то не може вечно да продължава това. Впрочем, ние също бяхме в сходна ситуация, ама отвреме-навреме поне капвахме по някой лев на държавата, да има там от кумова срама, и хората ни направиха погасителен план, който почна да се следва още по Иво Тонево време. На вас това ви изяде главата, вечното протакане към НАП и липсата на стотинка превод към тях. Обаче това със спонсорирането не съм сигурен, че разбрах по каква логика го вмъкна, но да предположим, че съм: Ами, с две думи, вие бяхте нарицателно за измама, далавера, лъжи и дългове - коя нормална организация ще иска да се рекламира при вас и да има каквото и да е общо с вас, и то под формата на спонсорство?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 12 окт 2018 17:39

tut написа:
TristaNNN написа:
d.milanov написа:НАП ще вземат не 4,8млн или колкото е там, а поне 5,1млн, защото на останалите ФЛ ще им се удържи 10% данък от сумите. Но това не е толкова важно. Важното е, че големите ни задължения към НАП идват от фиктивните високо-платени договори с псевдо-футболистите при схемата с източването. Пък и друго е Неи да получава 50 000 реална заплата и да се задължим към НАП с 5 000 за данък, а съвсем друго инжинерина, топчо, мопчо и компания да ги осигуряват на 200 лева и плащат 20 лв данък. Сега сещате ли се откъде идва разликата? Така че НАП, надали е ощетен от нас толкова, колкото от едни други!
Някой беше писал по-горе, че тия няма как да оценят плащането на 8-те милиона, щото те през живота си нито наем за стадиона са плащали, нито данъци, нито козирки, държавата им намира спонсори и собственици и т.н. И то си е истина.

Не мога да ги разбера такива като теб, които в опита си да се изкарат най-честните платци, правят налудничави сравнения и говорят щуротии, разбира се намесвайки неприкрито омразния им противников отбор. Айде да помислим сега от гледна точка на данъкоплатеца, по-добре ли е да се плащат по 20 лева (не че са толкова, но така да е, за целта на примера) , ама в действителност да се плащат, или да се трупат заеми по 5000 лева, които изобщо да не се плащат? Колкото до стадиона ни, сравнението е неуместно, защото там в годините са наляти милиони левове под формата на ремонти, поддръжка, строителства и т.н. , които са на сметката на клуба и там няма мърдане. Например, много скоро задълженията за новия ни сектор сериозно може да натежат на бюджета и да изпаднем в много деликатна ситуация. Докато на Народна армия, които също не знаеха какво е то плащане колкото и да тръбят, че само те, горките, плащали, не е забит и един пирон в годините. Може би с едно леко изключение покрай разните козметични ремонти на сектор А, реализирани от оня змей Майкъла, но там май по-скоро имаше разни схемички със строителната му фирма.


Може на народна армия да не знаеха какво е то плащане, но наемите се трупаха като дългове, които накрая ни докараха до фалит .... но как да го разбере човек за който е морално да се осигуряваш на 200 лв, МВР да ти плаща тока и данъците за стадиона а държавата да не си търси наема ....

Ми, кой ви караше да играете там и да трупате дългове, що не си направихте стадионче или пък що не ползвахте друго съоръжение, с по-евтини наеми? Кеф ти Бистрица, кеф ти Своге, Правец, Овча купел... Или викаш - да пробваме да си ритаме на Народна армия, без да плащаме стотинка, пък може и да мине номера. Като не мине - завера, врагове, после странни опити за аналогии със злите говеда и всичко е точно. :lol: Честно казано, сравненията между ситуацията на двата стадиона са некоректни - и двата тима реално не плащат за ползване на стадионите си, само дето на Герена в годините се наляха милиони под формата на някаква инфраструктура и инвестиции в базата, а при вас - нищо, нито една стотинка. Зеро! Това е.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 окт 2018 17:42

TristaNNN написа:Обаче това със спонсорирането не съм сигурен, че разбрах по каква логика го вмъкна, но да предположим, че съм: Ами, с две думи, вие бяхте нарицателно за измама, далавера, лъжи и дългове - коя нормална организация ще иска да се рекламира при вас и да има каквото и да е общо с вас, и то под формата на спонсорство?

Ами много хубаво обяснение.Ето аз щи дам за ''лигата,която се създаде за нас'' обяснението -> освен че сме нарицателно на измама,нашата публика генерира сериозен интерес откъм ТВ права,както и че заема сериозно място като количество в нашия футбол!Ето ти пък моето обяснение що се създаде ''лигата за тирето''.Не ви увря в главата,че вие трябва да имате адекватно съпротивление по отношение на ''публика'',досущ като третия закон на Нютон.Както вие,така и ние.Аз щях също да приказвам като вас,ако беше обратното,но щях да съм наясно и с горното,щот обичам физиката(респ. механиката,щот съм строителен инженер)И другото,което е -> много по-лесно е да дадеш 8 милки за емблема,като същевременно си натрупал сериозен капитал от участието ти в ППЛ чрез ТВ права,трансфери(Каранга и компания мислиш ли,че щяха да се продадат в чужбина за толко пари,ако бяхме в окръжните....),че и участие в Европа,отколкото да кюташ в място,където приходите могат да ти бъдат само от билетчета,а футболистите ти ще са ти на нивото на ЦСКА 1948(демек трето ниво в България)!!И кви милиони ще вадиш,че ти нали тряя си ги избиеш отнякъде,а маркетинг у Я група как ще правиш и кви дългове и емблеми ще взимаш?!?Толкова е лесно и просто за разбиране,но 2 години не спряхте да приказвате глупости. :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 12 окт 2018 17:58

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:Обаче това със спонсорирането не съм сигурен, че разбрах по каква логика го вмъкна, но да предположим, че съм: Ами, с две думи, вие бяхте нарицателно за измама, далавера, лъжи и дългове - коя нормална организация ще иска да се рекламира при вас и да има каквото и да е общо с вас, и то под формата на спонсорство?

Ами много хубаво обяснение.Ето аз щи дам за ''лигата,която се създаде за нас'' обяснението -> освен че сме нарицателно на измама,нашата публика генерира сериозен интерес откъм ТВ права,както и че заема сериозно място като количество в нашия футбол!Ето ти пък моето обяснение що се създаде ''лигата за тирето''.Не ви увря в главата,че вие трябва да имате адекватно съпротивление по отношение на ''публика'',досущ като третия закон на Нютон.Както вие,така и ние.Аз щях също да приказвам като вас,ако беше обратното,но щях да съм наясно и с горното,щот обичам физиката(респ. механиката,щот съм строителен инженер)И другото,което е -> много по-лесно е да дадеш 8 милки за емблема,като същевременно си натрупал сериозен капитал от участието ти в ППЛ чрез ТВ права,трансфери(Каранга и компания мислиш ли,че щяха да се продадат в чужбина за толко пари,ако бяхме в окръжните....),че и участие в Европа,отколкото да кюташ в място,където приходите могат да ти бъдат само от билетчета,а футболистите ти ще са ти на нивото на ЦСКА 1948(демек трето ниво в България)!!И кви милиони ще вадиш,че ти нали тряя си ги избиеш отнякъде,а маркетинг у Я група как ще правиш и кви дългове и емблеми ще взимаш?!?Толкова е лесно и просто за разбиране,но 2 години не спряхте да приказвате глупости. :roll:

Чакай сега, накъде отиде тоя разговор?! :roll: Аз не съм засягал темата с новосъздадената Дриша лига, нито съм питал защо е създадена, не разбирам що я захапа нея? Коментирах сравненията на колегите, че видиш ли, вие сте най-честните платци, а пък ония в Подуене никога не плащали нищо и си живеят бохемски, разбираш ли...
Ама айде, добре, да говорим за Дриша лигата. Ми, не знам какво не сме спряли да приказваме, ама моята теория за тая измама се обосновава на съвсем друга гледна точка. Тая тъпня се направи основно, за да може да се набутат отборчета като Локо ГО, като Нефтохимик и т.н., където уж покрай разни изисквания културно и тихо се окрадоха сума ти пара за осветления и терени (Локо ГО, примерно) за бюджети (Нефтохимик - стотици хиляди левове общински пари) и прочее далаверки. Вие бяхте параван за тия далаверки, щото се говореше основно за вас, за тирета, за активи, за петолъчки, ама никой не попита що в Нефтохимик, примерно, направиха две селекции с по 20-30 човека, къде отидоха толкова стотици левове общинска пара, че и накрая позорно изпадане. И съвсем случайно изпаднаха отборите, за които държавата "милееше за спорта", та да не вземе все пак някой да почне да души. :mrgreen: Сега, да не ме разбереш погрешно - не ви изписвам вежди, и вашето участие беше неправилно и против всякакви правила, ама основната идея на цплата схема май беше съвсем друга. Ето ти сега Ботев Враца - парички за ремонт на стадиона и осветление. Догодина Арда, по-догодина Несебър - ремонтче и лампички. И така, докато може да се папка.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 12 окт 2018 18:17

Адвокат Радостин Василев съобщи, че се отказва от сумата, която има да получава от обявеното в несъстоятелност дружество ПФК ЦСКА ЕАД. Юристът, който преди време работеше на "Армията", обяви решението си в социалната мрежа "Фейсбук".

"Изчаках да отмине "страстната седмица". След това всичко си дойде на мястото. Този морален акт има изключителна обединяваща сила и остава в историята като ключът към бъдещето и идентичността.

В тази връзка искам да обявя, че сумата от 3616,85 лева, която имам да получавам от ПФК ЦСКА ЕАД в несъстоятелност, ще даря на школата на ЦСКА под форма, която е най-подходяща според директора й, веднага след получаването на сумата. Успех!", обяви Радостин Василев.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 12 окт 2018 18:21

към Тристан

ама това е положително. На някой от отборите ремонти не са правени, от как строяха по тях паравани, за да може щом Бай Тошо се изказва да не изглежда твърде нисък. Обаче тази твоя теза издиша и знаеш ли защо ? Защото към днешна дата стадиони с крушки има в няколко села, а част от тези села - съм сигурен че не си и ги чувал. Те не са в Лигата на Тирето и никога не са били там. Тези села дори си нямат отбори.

По-вероятно е горното: Тезата на Делянски, в която и аз съм дълбоко убеден, щот докато гледах ЦСКА и Чико Бяга по канал 3, мятах някое и друго око към дербитата на България в А група и да ти кажа: имаше по-малко хора

Само напомням, че имаше забрана към канал 3 да предават мачове на ЦСКА, когато има мач от А група

който е забравил - нека чете, а после да ми пише за Дриша лига:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=193023

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqr272 » 12 окт 2018 18:40

k_oleto написа:
pomiqr272 написа:
dreben23 написа:Нямаше кандидати за емблемата и цената скочи с лихви. Ето и как се разбиира, че на никого не му е трябвала от тези дружества. И феновете се подлъгахме и искаме да източим Гришата, да ни заяви с чек своята безрезервна любов! Виждате ли колко е глупаво всичко? :lol: :lol:

Само у нас може да се случи нетърсенето да вдигне цената, вместо да я свали! Много са смешни нещата и действията на всички като ги осмислиш - и на фенове, и на шефчета, че и на държавата бяха смешни. Ама да мине и четвъртък да видим ще стане ли още по-смешно като си подменят някои фенове и трето дружество! Тагнете се в четвъртък някъде във форумчето тези, които сменят третото дружество заради некви глупости! Аз да ви напомня стойността, че ви е 2 млн. Как ще сменяте тия дружества като носни кърпички, изчакайте поне някое да фалира! :lol: :lol:


И на мен ми е смешно как Абрамович иска 3 млрд. за Челси. Дори не са най-конвертируемият клуб в Англия. Аз и още 7,600 млрд не търсим Бентли, ама цената не пада.

Единственото уинтересно в казуса е откъде дружество без дейност ще намери 8 млн. лв.


Обяснявам и за теб. Парите идват от ГГ, а не се плащат директно, защото той каза: цитирам по памет: На мен емблема не ми трябва, тая ще я купя и ще я подаря на феновете.


От неговата банкова сметка ли идват или от офшорка? Заем ли са им дали? С какво е обезпечен? Някой им е подхвърлил пари на прага?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 окт 2018 18:54

pomiqr272 написа:
Заем ли са им дали? С какво е обезпечен? Някой им е подхвърлил пари на прага?

Гришата държи пазара на белото в Северна България.От там е припечелил някой лев и ги даде за #emblemata.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red Warrior » 12 окт 2018 18:58

1982 върна ли се в армейското лоно, както Шивача и Васконти?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта