Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 11:12

Red_Neck написа:Искам открито да се обърна към модераторите в нашия подфорум.
Не ви се меся в работата, но Василе, Удоджи, Делянски, ...... покажете малко топки и или се разберете с подуянските модове, или действайте реципрочно!
Пребройте колко червени мнения "оцеляват" в подфорум "Левски" и колко подуянски в нашия!
Там дори се трият прогнози с текст от 2 цифри и един препинателен знак "0:0" :!: :!: :!:
(предполагам, че дори подобна прогноза е провокативна, друго обяснение нямам)
В същото време, топ-геренските ботове се вихрят из нашите теми с по няколко мнения на страница!
Докога ще правим "евала" на феновете на шпалирчици, доносници и евроидиоти?

[offtopic]Пускам обръщението тук, защото темата за модераторска помощ също се държи доволно .... "чиста", когато въпросите са неудобни![/offtopic]

Първо,ние НЕ сме ''подуянски модове'',а ''чорбарски модове''. :lol: (демек сме по възвишени :mrgreen: )та сравнението е неуместно.
Второ,проблемът не е в модовете(съдиите),а в манталитета на потребителите(футболистите...Малинов,Бодуров,Чорбата).Не може да се приглася на ''евроидиотите'' и след тва да се търси помощ от нас.Когато един ''евроидиот'' е направил 20 коментара,то значи е имало причина от ответната страна.Той не си ги е писал ей така сам(трябва нещо да му има,ако е така..).Вие не сте малки деца да ви тръскаме и да се караме на тоя,който ви е провокирал.Има си една опцийка -> докладване.Проста е и е лесна.И ТУК стигаме до още един извод -> когато отговорите на тъй наречения ''евроидиот'' и станат 20 коментара,то клетите модове трябва да изтрият 50 коментара.С опцийката ''доклад'' се трие.....ЕДИН коментар.Сега стига до още един извод.В крайна сметка кой повече трябва да пази чисто?!Гражданите или чистачите?Интересен философски въпрос за разсъждение.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 10 авг 2018 11:25

[offtopic]Ей, само няма да ядосвате Делянски, вече е мой брат и късам глави за него! Хаха :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 11:32

Teo написа:[offtopic]Ей, само няма да ядосвате Делянски, вече е мой брат и късам глави за него! Хаха :lol:[/offtopic]

[offtopic]8-) Ще се разбиеме пак,Тедо!!Беше много яко,въпреки загубата. 8-)[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 10 авг 2018 11:48

ЦСКА беше ударен тежко преди битката с Копенхаген. Левият защитник Жеферсон получи контузия по време на последната тренировка преди двубоя с датчаните.

Първоначално беше ясно, че бразилецът е аут от двубоя, но впоследствие се изясни, че нещата са далеч по-сериозни. Прегледът показа, че Жеферсон е скъсал връзки в коляното и ще претърпи операция. Най-вероятно той ще отсъства от терена поне 6 месеца.

Ужасна новина! Точно навлезе в много добър ритъм.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 10 авг 2018 11:53

Мен ме интересува кво става с Джеси. Лясков ми хареса снощи мисля че ще замести Джеферсон без проблем.
Сериозна ли му е контузията?
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 11:56

demon777 написа:Мен ме интересува кво става с Джеси. Лясков ми хареса снощи мисля че ще замести Джеферсон без проблем.
Сериозна ли му е контузията?

Жесата стъпваше като излизаше. :? Дано поне неговата не е сериозна.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Kiril2681 » 10 авг 2018 11:56

demon777 написа:Мен ме интересува кво става с Джеси. Лясков ми хареса снощи мисля че ще замести Джеферсон без проблем.
Сериозна ли му е контузията?

Няма инфо още, но поне в първия момент приличаше на разтежение - минимум 2-3 седмици. А за Жеферсон сигурно ли е, защото снощи на пресконференцията НЕМ каза, че имал хематом и се надявал да се оправи за реванша?! :o
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 14:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EJEopBRyPBo[/youtube]
Както и очаквах.Бодура изобщо не трябваше да бъде гонен срещу Рига.Аз лично му вярвам :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 10 авг 2018 17:44

От ЦСКА успокоиха: Джеси и Жеферсон не са сериозно контузени

След направените медицински прегледи стана ясно, че травмите на Едвин Джеси и Жеферсон Телес не са сериозни.

Джеси напусна терена в мача с Копенхаген с контузия в бедрото. Прегледите днес показаха, че няма сериозни увреждания, но играчът ще почива няколко дни.

Едвин Джеси ще бъде на разположение на Ел Маестро за реванша с Копехаген на 16 август (четвъртък).

Травмата на Жефесон Телес е малко по-сериозна. Той получи удар в бедрото на последната тренировка на отбора преди срещата от Лига Европа. Прегледите показаха, че контузията не е много сериозна, но колко време ще отсъства от терените ще стане ясно в следващите дни. Жеферсон е с оток на дясното бедро и докато кръвта не се разсее, физиотерапевтите на тима не могат да дадат ясна прогноза за периода на възстановяване.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 11 авг 2018 07:26

Мачът с Копенхаген трябва да е като обеца на ухото. Ясно е, че богатите държави ще ни режат във всеки удобен случай, защото не желаят да дават парите на УЕФА на такива като нас. Затова ръководството на ЦСКА ще трябва да предприеме специална политика в клуба, насочена към недопускане на поведение като това, демонстрирано от Малинов, към ограничаване до минимум на нарушенията, които могат да доведат до Ч.К.. Най-важното е да се гради боеспособен отбор, готов да постига отлични резултати в Европа, даже реферите да ни режат. Великата публика на ЦСКА го заслужава, тя е готова да подкрепя безрезервно своите любимци от първата до последната секунда. Мачовете с Рига, Адмира и Копенхаген са поредните доказателства в това отношение.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 17 госта