Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 05 мар 2024 12:38

Ако купата не я вземе Ботев за ЕКТ играят първите три отбора а четвъртия играе бараж (Хебър го изключвам от сметките)
Първите четири отбора според мен са ясни. Изключвам вече Локо(ПД) ,където пак не са взимали заплати и числото където Цеката вече сгъва цирка.

Във временното клсиране нещата стоят така.

1.Лудогорец
Програма до края на редовния сезон
Домакини са на Арда , Левски и Локо (Сф) - около 9 точки (само Говедарци могат да направят може би нещо)
Гости са на числото (два пъти), Пирин,Хебър, Ботев (ПД),Локо(ПД) - Тук освен канарчетата ако успеят да направят равен и може би до някъде Любо с Хебър. - в най лошия случай 14т
23 точки и сега имат 51 = 74 точки
Изображение


2.Черно Море
Домакини на Левски, числото и Локо СФ - тук си мисля за около 7 точки
Гости са на Ботев ПД, Пирин,Берое, Локо Пд - тук бият в Стара Загора и Локо (Пд) със сигурност . С Ботев и Пирин ще им е малко по-тегаво. Айде да кажем 8-9 точки.
16 т + 51т = 67т.
Изображение


3.Ние
Домакини сме на Ботев ПД, Локо ПД и Пирин - силно се надявам ,но никак не съм сигурен за 9 точки.
Гости сме на Арда, Локо СФ, Левски и числото - тук за мен ще е успех с оглед на сегашното ни състояния може би 8 точки.
17т. + 48 = 65т.
Изображение



4 .Левски
Говедарци са домакини на Берое, Славия,Крумовград и с нас - С Крумовград и Берое е ясна работата . Със Славия и нас може би няма да бият и двата мача. Да кажем 8 точки, но може и да са 10.
Гости са на Лудогорец, ЧМ и Етър- Тук единия мач ще са юноши а ЧМ ако искат да направят нещо трябва да ги бият задължително- Да кажем три точки
13т. + 44т. = 57т.
Изображение

Разбира се това са само мои размисли по темата и е много вероятно да не се случат :)

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 05 мар 2024 23:16

Има и по-зле от нас :)

Вчера италианецът Николо Наполи се завърна начело на Университатя Крайова за 10-и (десети) път! :)

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 06 мар 2024 15:24

gihuelo написа:Има и по-зле от нас :)

Вчера италианецът Николо Наполи се завърна начело на Университатя Крайова за 10-и (десети) път! :)


Рекох, че и Университатя са уволнили Петев като прочетох това, но проверих и се оказа, че Университатя фалира през 2017 и в момента има два отбора в първа лига на Румъния: Университатя (Крайова) на Петев и У Крайова 1948 на Николо Наполи. И ако съвпаденията откъм история и число не ви се струват достатъчни- този кръг двата отбора ще играят един срещу друг в неделя, а ние и нашето число в събота :)

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 07 мар 2024 10:42

https://www.vbox7.com/play:cc14845225

Доста неочакван трансфер за мен лично на младо момче, което тепърва ще трябва да се доказва и досега не го бях чувал дори. И това, че има един гол срещу нас е хубаво, но...... дали е достатъчно за такава огромна стъпка. Играе точно на позицията на Илиян Антонов, което е някакъв знак, че и следващия сезон няма да се разчита на него. Жалко, за мен лично Антонов е най-талантливия ни юноша.........., но нашето мъководство се е "доказало" в трансферната си политика.
Последна промяна от danko_sot на 07 мар 2024 10:54, променено общо 1 път.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5702
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 07 мар 2024 10:53

danko_sot написа:https://www.vbox7.com/play:cc14845225

А Илианчо ще странства пак по чужди отбори явно........... ;)


Този сайт "Мач Телеграф" е най-лъжливия сайт! Аз грам не му вярвам!
Тема Спорт и Дспорт са за мен сайтовете на които може да се вярва.
Иначе е добър футболист.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 07 мар 2024 11:13

gihuelo написа:
danko_sot написа:https://www.vbox7.com/play:cc14845225

А Илианчо ще странства пак по чужди отбори явно........... ;)


Този сайт "Мач Телеграф" е най-лъжливия сайт! Аз грам не му вярвам!
Тема Спорт и Дспорт са за мен сайтовете на които може да се вярва.
Иначе е добър футболист.


Може да е добър, ама колко да е добър и дали е достатъчно добър за ЦСКА??? Има два-три гола на кръст сигурно, ама единия го е вкарал на нас и айде в ЦСКА. За мен прибързан трансфер и рисков. Нека дойде новия треньор (всички знаем, че ще има такъв на 90 %), и нека той да прецени, а това момче едва ли ще го вземе Левски или Лудогорец, че да бързаме и да го взимаме сега. А да не говорим, че ако има такъв трансфер мястото на Антонов изстива, защото двама младоци на дясното крило няма как.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 07 мар 2024 12:33

danko_sot написа:https://www.vbox7.com/play:cc14845225

Доста неочакван трансфер за мен лично на младо момче, което тепърва ще трябва да се доказва и досега не го бях чувал дори. И това, че има един гол срещу нас е хубаво, но...... дали е достатъчно за такава огромна стъпка. Играе точно на позицията на Илиян Антонов, което е някакъв знак, че и следващия сезон няма да се разчита на него. Жалко, за мен лично Антонов е най-талантливия ни юноша.........., но нашето мъководство се е "доказало" в трансферната си политика.


При нас в момента има работни места (така да се каже) за крила бол, даже и още едно минимум ще трябва да вземем лятото, като св има и в предвид че Асприля тъкмо ще събере точки за пенсия... Иначе, срещу нас игра добре, то срещу Пирин просто ние бяхме безобразни тогава и момчетата на Пирин изпъкнаха. Първо реших, че това е Тони Тасев, но казаха Иван и затова го запомних тогава.

CSKA_FEN4E
Мнения: 851
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_FEN4E » 07 мар 2024 12:52

danko_sot написа:
gihuelo написа:
danko_sot написа:https://www.vbox7.com/play:cc14845225

А Илианчо ще странства пак по чужди отбори явно........... ;)


Този сайт "Мач Телеграф" е най-лъжливия сайт! Аз грам не му вярвам!
Тема Спорт и Дспорт са за мен сайтовете на които може да се вярва.
Иначе е добър футболист.


Може да е добър, ама колко да е добър и дали е достатъчно добър за ЦСКА??? Има два-три гола на кръст сигурно, ама единия го е вкарал на нас и айде в ЦСКА. За мен прибързан трансфер и рисков. Нека дойде новия треньор (всички знаем, че ще има такъв на 90 %), и нека той да прецени, а това момче едва ли ще го вземе Левски или Лудогорец, че да бързаме и да го взимаме сега. А да не говорим, че ако има такъв трансфер мястото на Антонов изстива, защото двама младоци на дясното крило няма как.

Другия сезон е под наем в Септември или Литекс

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 07 мар 2024 14:25

За мене най-важното е ние да си даваме шанс на нашите юноши, защото и Чорбаджийски, и Папазов, и Антонов имат качества не по-лоши от тези на другите момчета в България. Но трябва да им се дават шансове в първия отбор, за да растат, защото в Б отбора стигат до едно ниво и после за да надградят трябва да играят на по-високо ниво.

Аз нямам много поглед върху другите по-средняшки отбори в А група и младите български играчи там, но лично за мене единствено Николов от Хебър се отличаваше, но виждаме, че дори и той не може да захапе твърдо титулярното място в Ботев, а при нас щеше да му е още по-трудно. Но трябва и време за адаптация все пак да има.

П.П. Все пак за Марто Стойчев ми е по-различно мнението и смятам, че той е много добър трансфер. Не можах да гледам последния мач, но чух, че се е представил на средно ниво.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 08 мар 2024 09:50

Иван Тасев се спряга за летен трансфер ..... евентуално.
Официално няма никакви новини, но пък форумните ни менажери го взеха, оцениха го без да са го гледали (отново) и ..... го изпратиха под наем, като между другото не пропуснаха да нахранят и ръководството. :mrgreen:
Класика!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта