Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3611
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 12 апр 2024 22:21

Drunken_Master написа:Великия ЦСКА се мъчи с Пирин... Падението продължава. Почвам да си мисля, че може и футболистите да го бойкотират. Не може, да е чак такъв некадърник.


Кво да бойкотират? Срещу Левски що не бойкотираха?

Собственикът ти слага мега смешното треньорче и то за втори път, след като един път го уволни, и вие ми говорите за бойкоти, треньори и тема подобни.

Ай стига с тва смешно ръководство!!!
Гришата да остане да направи стадиона и обратно в Ловеч, а юздите да ги поема Папазки още от следващия сезон.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Dust
Мнения: 8064
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 13 апр 2024 00:13

danko_sot написа:Нека да остане в клуба под някаква форма, но да отстъпи оперативната власт на хора с енергия и визия и най-важното- на хора, на които им се занимава с ръководството и управлението на клуба.

Как си представяш да вади по 10-тина милиона на сезон и да остави някой друг да оперира с парите и управлява?
Неслучайно е оставил да отговаря за отбора ви синковеца, който ако не син на ГГ вероятно щеше да е шлосер в някой завод.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19953
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 13 апр 2024 00:46

Ловешкия тигър много мрази ЦСКА, щото ГГ за*ба измисленото му отборче и се пресели на Армията. Очевидно му е много болна тема... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19953
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 13 апр 2024 00:47

danko_sot написа:Гришата да остане да направи стадиона и обратно в Ловеч, а юздите да ги поема Папазки още от следващия сезон.

Аха, значи да направи стадиона и после да си ходи? Ти не си ли много нагъл? Изображение
И като "поеме юздите" Папаски, що си мислиш, че нещо изобщо ще се промени? Сигурно ще почнете, да ставате шампиони всяка година. Я по-сериозно...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6054
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 13 апр 2024 07:52

danko_sot написа:
Drunken_Master написа:Великия ЦСКА се мъчи с Пирин... Падението продължава. Почвам да си мисля, че може и футболистите да го бойкотират. Не може, да е чак такъв некадърник.


Кво да бойкотират? Срещу Левски що не бойкотираха?

Собственикът ти слага мега смешното треньорче и то за втори път, след като един път го уволни, и вие ми говорите за бойкоти, треньори и тема подобни.

Ай стига с тва смешно ръководство!!!
Гришата да остане да направи стадиона и обратно в Ловеч, а юздите да ги поема Папазки още от следващия сезон.


Ти не беше ли обещал да не се застояваш тук ?
И кой е тоя Папазки ? Да не би да е новия БОГ ?
Аз да ти подскажа - още по-зле ще сме
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Dust
Мнения: 8064
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 13 апр 2024 16:43

Drunken_Master написа:Ловешкия тигър много мрази ЦСКА, щото ГГ за*ба измисленото му отборче и се пресели на Армията. Очевидно му е много болна тема... Изображение

Ако го беше заебал никой нямаше и думичка да каже, но свинщините които стори са срамни.
Все още отборът на който се радваш е с ЕГН на ловешкото отборче.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19953
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 13 апр 2024 21:47

Аз за пореден път ще напиша, че с теб дискусиите са ужасни. Постоянно все нещо не си разбрал, нещо трябва допълнително да ти се дообяснява и т.н. Какво ще рече, че Гриша Ганчев бил направил "ужасни свинщини"?! Литекс си беше клуба на Гриша Ганчев, той може да прави каквото си поиска с него, по простата причина, че преди него и след него въпросният футболен клуб е пълен анонимник без никаква история. Все едно някой да държи сметка на Кирил Домусчиев, че оставил Лудогорец!? Не може да се прави аналогия например с Гигов и Локомотив София, Младен Михалев със Славия или Тодор Батков с Левски, защото въпросните клубове са клубове с огромна фенска маса (поне за левскарите със сигурност) и с богата история. На вас до идването на "джуджето от село Микре" върховното ви постижение е 11-то място в А "група" през сезон 1994/95. А съществувате от 1921-ва. Т.е. повече от 70 години сте нищо освен боксова круша, случвате на добър собственик, който да налее страшно много пари в клуба и ставате шампиони след няколко години.
Гриша Ганчев се махна от ФК Христо Кърпачев/Осъм, не за друго, а защото е супер безсмислено да даваш баснословни пари за футболисти, при положение, че на стадиона ти събирате 3-4 таксита фенове. Точно, заради това и отиде в ЦСКА, където имаш огромна фенска маса, но това което направи за клуба, аз лично няма да го простя. Най-адекватното решение си беше, да се започне от най-долната дивизия, на чисто и т.н. А не даже БФС да се налага, да променя правилници, регламенти, че дори и самата футболна дивизия за да те вмъкне вътре.
Но въпреки всичко, аз не съм съгласен с голяма част от критиките към него. Факт е, че в момента Делиормана е същински хегемон у нас. Наливат се страшно много пари в този клуб, но и отделно съдиите винаги ще ударят едно рамо, ако се наложи. Не случайно цялата "А група" е пропищяла от разградчани и съдийските тесли в тяхна полза. Кво да се коментира, при положение, че имаше един период, в който цели 14 месеца нямаше свирена дузпа срещу тях. Та, това е едно изиграно първенство и половина.

------------------
И нещо си се объркал, аз не съм фен на ЦСКА-София, а на ЦСКА София. Напълно нормално е обаче, да се интересувам от ставащото в любимият ми БИВШ футболен отбор.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kamilata3 » 14 апр 2024 08:48

danko_sot написа:
Drunken_Master написа:И като се махне Гриша Ганчев, кой по-точно ще го замести? Някой арабски шейх, дето да пляска по 20 милиона евро ежемесечно?


Не казах да се махне, а да отстъпи властта.

Не виждате ли, че не му се занимава.

Той ги каза в прав текст, като го питаха за ЦСКА: "Не ме занимавайте с глупости".

Това нормално ли е според теб да го каже президент на футболен отбор с милиони привърженици като го питат за клуба???



Питаха го дали наистина ще се маха и той каза да не го занимават с глупости,а не ,че да не го занимават с ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 14 апр 2024 20:11

Drunken_Master написа:Точно, заради това и отиде в ЦСКА, където имаш огромна фенска маса, но това което направи за клуба, аз лично няма да го простя. Най-адекватното решение си беше, да се започне от най-долната дивизия, на чисто и т.н. А не даже БФС да се налага, да променя правилници, регламенти, че дори и самата футболна дивизия за да те вмъкне вътре.

Аз разбирам защо Гришата реши да премести и преименува Литекс, вместо да създаде нов клуб, който да започне от най-ниските дивизии - понеже имаше готов отбор, футболисти, които по-късно клубът (вече под името ЦСКА) продаде и направи добри пари.
В началото много се връзвах на това преименуване, но в последствие, когато плати масата на несъстоятелността, когато плати спортните задължения на футболисти на фалиралия клуб след делата в КАС и когато ФИФА призна ЦСКА-София за спортен наследник на фалиралия клуб, се успокоих и приех, че това вече ще е моят ЦСКА.
Нямам проблем, че титлата все ни бяга в последните години, понеже виждам, че не сме най-силният отбор в България. Приемам го.
Приемам и колебанията в резултатите, загуби от по-слаби отбори и т.н. Къде къде по-силни отбори падат от слабаци.
Не бих приел само, ако те се дължат на манипулирани резултати в следствие на залагания, трампи някакви или други сделки. Това би ме отблъснало завинаги.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6758
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soilwork » 14 апр 2024 21:14

Бай Стамен за четвърти път ли се връща? Че вече не мога да им хвана бройката


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта