Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 24 мар 2018 00:22

А, леле майко умиргам! :mrgreen:

Най ми хареса лафа с олимпийското участие. :) и как хитро са сложили снимка на сектор"Боц" от 2017г за доказателство.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 24 мар 2018 01:34

k_oleto написа:
Кашчей написа:
Megatron_69 написа:
Кашчей написа:
gihuelo написа:Ръководството на ЦСКА обяви, че поради големия брой запитвания за билетите за предстоящия мач на 5 май срещу Лудогорец, който ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" от 20:00 часа, продажбата на билети ще започне от 14:00 часа в понеделник (26 март).

Цените на билетите, които са със специален дизайн, са както следва:

- Сектор А - 19,48 лева
- Сектор Б - 7 лева
- Сектор В - 19,48 лева
- Сектор Г - 7 лева
- ВИП ложа - 1948 лева

Абонаментнита карти важат за двубоя.

Билети ще могат да бъдат закупени от фен магазина на "Армията", както и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касата на "Арена Армеец", съобщават от клуба.

Футболистите на "червените" ще излязат за мача със специално изработени екипи по модел на първия в историята на ЦСКА.


Първият екип от 1948, или първият от 1999-а, защото точно и само вие правите разлика между двата клуба!

Първият от 1948 година ,на ерата на АД-тата и ЕИК-та държите ВИЕ....


Викаш, през 1948 не е основано дружество, а само отбор :mrgreen:


Кашо, пак се излагаш като кифладжия :) През 1948 не е имало никави дружества

Верно ли не е имало дружества? А какво означава ДФС или АФД от времената на Тато?
Колето, че то още по времето на Чудомир е имало дружества и той е участвал в такова, е не е било АД, ама е било дружество.
Поразен съм от потресаващото ви невежество относно това какво е дружество! Въздържателните дружества едно време дружества ли бяха, или понеже не са имали ЕИК не са били..уникална безхаберност струи от вас!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tochavos » 24 мар 2018 04:14

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Ще напиша ода за съюза ЩЕ! Кога ЩЕ ги платите тези 8 милиона? Всъщност, ти от името на Кюстендилеца ли говориш, защото трябва той да ги плаща, доколкото негова фирма спечели търга.
Надявам се и ти тогава, когато се платят, да започнеш да пишеш с един ник само!
Забравих да те питам-тази емблема, с която ще играете срещу Лудогорец, купена ли ще бъде, или пак открадната?

Задаваш въпроси,които са в общи линии наша си работа.


Вярно! Забравих, че да си присвоиш име, история, прозвище, емблема, си е ваша работа и не касае никого другиго..ама друг път!

Не те касае,да.


Стига бе, а теб примерно, касае ли те това, което става в София, ако не е в твоя квартал само? Имаш много самовлюбено виждане на нещата, и относно това кого и защо го касаят, но явно, когато твоите крадат е нормално и никого не трябва да го вълнува защо те крадат, докога ще крадат и защо никой не ги наказа, когато крадат. А че крадете е очеизвадно!

И това те касае защото? Чакай да се сетя -- явно си форумен борец за справедливост.

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 мар 2018 07:32

Мразещи ЦСКА и некомпетентни постоянно лъжат, че ЦСКА бил крал. На такива ще кажа едно - ЦСКА е дал много повече на България, отколкото е взел от нея, затова отношението на държавата към червения клуб през последните години е повече от унизително. Докато ЦСКА беше силен България редовно участваше на големи футболни форуми, ЦСКА беше мястото, където идваха едни от най-перспективните български футболисти, намираха почва за развитие и усъвършенстване, ставаха истински мъже, прослявяха страната ни. Част от тях заиграха в големи европейски клубове.
След опита за покушение срещу ЦСКА и лансирането на делиорманския проект, в който чужденците са на особена почит, българският футбол образно казано замръзна (след бившия армеец Вл. Стоянов нямам идея дали те имат национал). Мога да кажа едно - колкото повече се опитват да мачкат ЦСКА, толкова повече ще затъва родния футбол.

Омразата и завистта са лош съветник, вместо развитие и просперитет се върви към дъното. Всички сме слушали вица за казана с българи в Ада, пред който не се налага да пази дявол.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

gihuelo
Мнения: 5693
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 24 мар 2018 09:32

Приятелската среща между ЦСКА и Струмска слава (Радомир) ще се играе от 11:00 часа на базата в Панчарево.

Заради падналия сняг проверката беше под въпрос, но екипите на фирмата, която поддържа терена, продължават почистването му и той ще бъдат готов за мача.

Контролата ще бъде излъчена на живо по ЦСКА ТВ и в официалната фейсбук страница на ЦСКА.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 24 мар 2018 09:54

Кашчей написа:
k_oleto написа:
Кашчей написа:
Megatron_69 написа:
Кашчей написа:
gihuelo написа:Ръководството на ЦСКА обяви, че поради големия брой запитвания за билетите за предстоящия мач на 5 май срещу Лудогорец, който ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" от 20:00 часа, продажбата на билети ще започне от 14:00 часа в понеделник (26 март).

Цените на билетите, които са със специален дизайн, са както следва:

- Сектор А - 19,48 лева
- Сектор Б - 7 лева
- Сектор В - 19,48 лева
- Сектор Г - 7 лева
- ВИП ложа - 1948 лева

Абонаментнита карти важат за двубоя.

Билети ще могат да бъдат закупени от фен магазина на "Армията", както и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касата на "Арена Армеец", съобщават от клуба.

Футболистите на "червените" ще излязат за мача със специално изработени екипи по модел на първия в историята на ЦСКА.


Първият екип от 1948, или първият от 1999-а, защото точно и само вие правите разлика между двата клуба!

Първият от 1948 година ,на ерата на АД-тата и ЕИК-та държите ВИЕ....


Викаш, през 1948 не е основано дружество, а само отбор :mrgreen:


Кашо, пак се излагаш като кифладжия :) През 1948 не е имало никави дружества

Верно ли не е имало дружества? А какво означава ДФС или АФД от времената на Тато?
Колето, че то още по времето на Чудомир е имало дружества и той е участвал в такова, е не е било АД, ама е било дружество.
Поразен съм от потресаващото ви невежество относно това какво е дружество! Въздържателните дружества едно време дружества ли бяха, или понеже не са имали ЕИК не са били..уникална безхаберност струи от вас!


Кашо, ТЪРГОВСКИ ЗАКОН

В сила от 01.07.1991 г. Отразена деноминацията от 05.07.1999 г.

Дружествата от тоя момент започват да се пръкват.....

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот niki.al » 24 мар 2018 09:54

Хубав жест на Литекс да почете празника на ЦСКА.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 24 мар 2018 10:04

Кой бяхте вие, че да ми говорите кой кого трябва да припознае... хора които не са стъпвали на стадиона, фенове на западни отбори по тв-то да ми говорят за футболни клубове и любов към даден клуб. Тоя форум му трябва генерална промяна и тук да пишат единствено и само фенове на ЦСКА!

ПП Тая година на 20 октовмри права 20 години от първия ми мач на Армията, а любимия ми клуб има рожден ден!
Имам толкова мачове посетени, че тука целия форум на Левски да се съберете с вашите мачове не може ме стигнете.
И ми говорят за ЦСКА... хахахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Преди да пишете мислете срещу кого пишете и опитвате да си налагате мнението. :idea:
Просто сте ми несериозни като Ви чета.

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 мар 2018 10:23

Teo написа:Те живеят за да провикират, ние живеем за да обичаме.
На мача с Левски оня ден, те пяха повече за Литекс отколкото са самият им клуб и шизофренията беше като бяха КЗЛитекс и след това червени боклуци :lol: :lol:
Какво да коментираме хахахаха... мен ми ми смешно да влизам в диалог с такива! :mrgreen:

ПП Петричеф вика Левски трябва да припознае ЦСКА хахахахахахах.... те освен на тоя мач на друг въобще на не ходят.
Сега като стават боксова круша в 6-тицата и не играят в УЕФА ще ги питам как се чувстват!
Омразата ви води само и единствено до пагубни дни за вашето клубче. Ние ще ви мачкаме всеки възможен мач където и да играем пък вие си викайте срещу друг клуб, не пречите просто правите победата ни още по-сладка! 8-)

ПП Вече и на дербитата сме повече от вас и то значително. Стопявате се като агитката на Славия, нищо лично към тях де.


Синдромът на по-слабият, казанът с българи в Ада. Типична родна картинка. Вместо да направят така, че да изглеждат по-добре, да се гордеяят с отбора на сърцето си, те се чудят как да пречат на другия до тях.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 мар 2018 13:22

Изгледах контролата със Струмска слава, която заслужено загубихме с 2:3. Независимо, че нашите не се напънаха и се пазеха от контузии мачът беше полезен, защото се видяха много слабости, например защо Китанов не е титуляр - това момче съвсем се провали, че Лое, Барт и Алберг не са за ЦСКА, че Укра може да е бил добър футболист, но в момента не е. Видя се, че Белчев още сега може да разчита на юноши като Антов. Потвърди се впечатлението, че не можем да се справяме със сгъстена защита на противника, увличаме се в безкрайно разиграване на топката хандбално около наказателното поле, докато не я загубим и дадем шанс на противника да осъществи бърза контра.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта