Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 окт 2018 12:58

demon777 написа:
шивача написа:Не съм счетоводител, но една проста сметка показва, че в трите домакинства от ЛЕ са присъствали над 38 хил, от тях 35 реално да са продадените билети, при средна цена 15лв , прави 525 000лв. Това от три домакинства! Г-н тънкообидно джудже нещо се е объркал :evil:
отделно за една календарна година имаме две домикнства на подуенци и още толкова на зелените, в които присъстват минимум 50 000 хиляди души :!:



Тоооз пък и той .... къде видя 50 000 на мачовете с сините

В интервюто Ганчев говореше по принцип за годишните приходи от билети. Иначе за приходите от ЕКТ си каза, че сме докарали към 1.5 млн. лева. По-скоро идеята му бе, че мястото на публиката е на стадиона, а не всеки да дава съвети кой и как да играе.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5693
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2018 12:59

шивача написа:Не съм счетоводител, но една проста сметка показва, че в трите домакинства от ЛЕ са присъствали над 38 хил, от тях 35 реално да са продадените билети, при средна цена 15лв , прави 525 000лв. Това от три домакинства! Г-н тънкообидно джудже нещо се е объркал :evil:
отделно за една календарна година имаме две домикнства на подуенци и още толкова на зелените, в които присъстват минимум 50 000 хиляди души :!:

Според мен говори за домакинствата през миналия сезон,защото за ЕКТ каза че приходите са добри - около милион и половина.
Вероятно е извадил и разходите и половин милион са чистите приходи. Помня ,че Универсиадата им каза на онези , че трябва да ходят по 5000 на всяко едно домакинство за да не са на загуба.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 22 окт 2018 13:00

demon777 написа:
шивача написа:Не съм счетоводител, но една проста сметка показва, че в трите домакинства от ЛЕ са присъствали над 38 хил, от тях 35 реално да са продадените билети, при средна цена 15лв , прави 525 000лв. Това от три домакинства! Г-н тънкообидно джудже нещо се е объркал :evil:
отделно за една календарна година имаме две домикнства на подуенци и още толкова на зелените, в които присъстват минимум 50 000 хиляди души :!:



Тоооз пък и той .... къде видя 50 000 на мачовете с сините

Вземи ся един калкулатор и раздели 50хил на четири ....толкова са ни домакинските мачове срещу пембени и зелени, както съм го написал по-горе за лица над 4г възраст...
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 22 окт 2018 13:03

demon777 написа:
шивача написа:Не съм счетоводител, но една проста сметка показва, че в трите домакинства от ЛЕ са присъствали над 38 хил, от тях 35 реално да са продадените билети, при средна цена 15лв , прави 525 000лв. Това от три домакинства! Г-н тънкообидно джудже нещо се е объркал :evil:
отделно за една календарна година имаме две домикнства на подуенци и още толкова на зелените, в които присъстват минимум 50 000 хиляди души :!:



Тоооз пък и той .... къде видя 50 000 на мачовете с сините


Ганчев имаше предвид за година. А настоящата не е завършила. Миналата година приходи от билети нямаше.
Сега, определено това перо ще се вдигне. Освен мачовете в ЛЕ, имаше доволно публика и с дербито с Левски (около 25 000), снощи също доволно.....
Ако времето е приятно по Никулден, се очакват фенове и в мача с Лудогорец.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 22 окт 2018 13:05

gihuelo написа:
шивача написа:Не съм счетоводител, но една проста сметка показва, че в трите домакинства от ЛЕ са присъствали над 38 хил, от тях 35 реално да са продадените билети, при средна цена 15лв , прави 525 000лв. Това от три домакинства! Г-н тънкообидно джудже нещо се е объркал :evil:
отделно за една календарна година имаме две домикнства на подуенци и още толкова на зелените, в които присъстват минимум 50 000 хиляди души :!:

Според мен говори за домакинствата през миналия сезон,защото за ЕКТ каза че приходите са добри - около милион и половина.
Вероятно е извадил и разходите и половин милион са чистите приходи. Помня ,че Универсиадата им каза на онези , че трябва да ходят по 5000 на всяко едно домакинство за да не са на загуба.

Ами каза приходи за една година... не е уточнявал Без разходите, пък е на ти със счетоводството. Иначе за един сезон, без турнирите пак ще са около милион приходи от билети... не ми се рови детайлно, но само от мачовете със сините и зелените има 500хиляди левчета и от останалите още толкова поне ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

gihuelo
Мнения: 5693
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2018 13:09

На мен друго впечатление ми направи в интервюто!
Няколко пъти каза ... Ще говоря с Инджов... И нито един път не спомена третия акционер , който все пак има 20% и трябва също дейно да участва в бюджета.
Чул съм ,че зад тези 20% и Стоичков ,като параван стои ББ и когато всичко е наред с базите и стадиона ,ще се появи чужд инвеститор или рекламодател и ще купи тези 20%. Така ББ ще кешира едни няколко млн. за всичко което е направил до тук.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 22 окт 2018 13:10

gihuelo написа:На мен друго впечатление ми направи в интервюто!
Няколко пъти каза ... Ще говоря с Инджов... И нито един път не спомена третия акционер , който все пак има 20% и трябва също дейно да участва в бюджета.
Чул съм ,че зад тези 20% и Стоичков ,като параван стои ББ и когато всичко е наред с базите и стадиона ,ще се появи чужд инвеститор или рекламодател и ще купи тези 20%. Така ББ ще кешира едни няколко млн. за всичко което е направил до тук.


Ицо пари не дава. Акционер е по други причини

gihuelo
Мнения: 5693
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 22 окт 2018 13:31

[offtopic]Какъв присмех и подигравки имаше от сините шамани във форума за инициативата " С деца на мач" :)
Билетите за мача им с Верея в петък струват ..... един лев за всички сектори :)[/offtopic]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 22 окт 2018 13:34

gihuelo написа:[offtopic]Какъв присмех и подигравки имаше от сините шамани във форума за инициативата " С деца на мач" :)
Билетите за мача им с Верея в петък струват ..... един лев за всички сектори :)[/offtopic]


[offtopic]:) що не го постнеш там :mrgreen:[/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 окт 2018 13:37

[offtopic]Много интересно защо ми бе изтрито мнението в което бях дал препратка към глобите, които са ни наложени за сезон 2017/2018г. от БФС? Тук нали коментирахме приноса на феновете на ЦСКА към финансирането на клуба?
Ще постна още веднъж информацията, която смятам за важна, като се надявам, че тя е по темата и не нарушавам правилата на форума![/offtopic]
За сезон 2017/2018 г. приходите към Български футболен съюз от решения на Дисциплинарната комисия възлизат на сума в размер на около 520 хил. лв. Това показват данни, събрани от Решенията на ДК за редовните мачове, баражите и турнира за Купата на България. Отборите на ЦСКА-София и Левски са с абсолютно равни наложени глоби от по 114 950 лв., като тяхното участие във формирането на приход за ДК е на обща стойност от приблизително 230 хил. лв., или

44% от общата сума наложени глоби


Т.е за сезон 2017/2018г. освен приходите от билети, трябва да се отчетат и глобите, които сме докарали на клуба.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта