Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 23 юни 2018 23:51

Вие нормални ли сте? Майната му че сте припознали традициите на Литекс итн. Тук става въпрос за Ицо! Всички пред него са мижитурки, до един. Хеле пък тоя гном дето си докара селенията от ловеч в центъра на София. Бива да сте мишки, ама това е прекалено, да заставате на страната на един боклук, доказан наркоман или дори да държите неутралитет. Ицо ако ще и сто милиона да е прибрал си е Ицо, останалите могат само свирки да му правят завинаги. В една нормална държава тоя наркоман щеше да бъде взривен с тротил на орлов мост, а Ганчев да бъде бит и изнасилен гол в парка! :twisted:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 23 юни 2018 23:57

Много неприятна и грозна крамола, но както споменах на един от хората тук: имам бая авери в Г сектор и тази случка за мен не е изненада. Подобно нещо назряваше отдавна. За неизпълнени ангажименти, странни решения и още по-странни недоразумения знам отдавна, но както бях обещал: нито дума никъде. Сега, когато стана този тъп скандал, пътища много...
Има и бая недоизказани неща в случката, но нито ми е работа, нито съм аз човекът, който да ги коментира.
Тъжно е за хората, които все още вярват, че нещо ще се промени. Няма да се промени.
Единствено ще се изкажа в подкрепа на тази част от Г, която смята, че Яръмов не е за шеф на школата. Не, че не се вижда от спътник, но все пак...друг въпрос е дали има някой, който да го замени и да се справи по-добре. А и тази школа изобщо в клуба никой не я брои за нищо на този етап. Може би и с основание...
Стоичков може да има много кусури( като всеки от нас), но не е нито лъжец, нито интригант. Може да ни е огромен дразнител, но има чест и доблест. Не е хубаво това, което се случва, но това е положението...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 24 юни 2018 00:01

шивача написа:Вие нормални ли сте? Майната му че сте припознали традициите на Литекс итн. Тук става въпрос за Ицо! Всички пред него са мижитурки, до един. Хеле пък тоя гном дето си докара селенията от ловеч в центъра на София. Бива да сте мишки, ама това е прекалено, да заставате на страната на един боклук, доказан наркоман или дори да държите неутралитет. Ицо ако ще и сто милиона да е прибрал си е Ицо, останалите могат само свирки да му правят завинаги. В една нормална държава тоя наркоман щеше да бъде взривен с тротил на орлов мост, а Ганчев да бъде бит и изнасилен гол в парка! :twisted:

Шивач, не виждам кой от пишещите тук фенове на ЦСКА е застанал срещу Ицо!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юни 2018 00:02

Камелия Бончева е 100 пъти повече мъж от онова ниско човече от село Микре. Който е следил историите навремето, знае за какво иде реч. Как една жена показа топки, докато някои "големи мъже" се покриха, когато животът на приятеля им от детинство висеше на косъм .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 24 юни 2018 00:09

Mitata написа:
peliforewer написа:

Малко мрънкането ти ми идва в повече,аз ги познавам от стадионите,не съм им личен приятел но съм говорил с тях,снимал съм се с тях и мисля че това което правят за ЦСКА е добро,що не видиш какво става при агитката на Левски.Като искаш да смениш тарторите на агитката на ЦСКА се явяваш един вид превратаджия :) .Колкото до наказанията срещу ЦСКА,там има думата Кучев и БФС,знаем как се наказват Левски и Лудогорец и как ЦСКА,знаем как беше наказан Каранга и каква медийна атака имаше спрямо него,така че винаги ще намерят за какво да ни глобят нали на хрантутниците от БФС им трябват спонсори.


Въпрос на разбирания. Аз не обичам бомбите по време на мач, защото могат да наранят сериозно някого и защото носят сериозни наказания и глоби на ЦСКА. Аз не виждам нищо хубаво в това да се биеш на предна линия с другата агитка по време на мач на Армията, пред ТВ камерите и това да се счита за някакво геройство. Противно е.
Ако за теб това е мрънкане, сори, за мен е принципна позиция.

Прекалено си принципен,защо мислиш че Росен и Иван са виновни за бомбите в сектора,защо мислиш че аз харесвам бомбите,но между три-четири хиляди все ще има 3-4 олигофрена.работа на тарторите ли е да проверяват за бомби или на полицията.Боя не беше на Армията,а на Лаута и там феновете бяха провокирани от феновете на Локо Пд и охраната която допусна пияния руснак да дразни агитката на ЦСКА,не оправдавам реакцията на нашите,но между феновете на двата клуба има стара вражда,а и има много истина в приказката бий да те уважават... ;) .Ти като добър християнин и принципен човек сигурно като ти ударят шамар подаваш и другата буза :) ,айде със здраве.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 24 юни 2018 00:10

Ozzimozzi написа:
шивача написа:Вие нормални ли сте? Майната му че сте припознали традициите на Литекс итн. Тук става въпрос за Ицо! Всички пред него са мижитурки, до един. Хеле пък тоя гном дето си докара селенията от ловеч в центъра на София. Бива да сте мишки, ама това е прекалено, да заставате на страната на един боклук, доказан наркоман или дори да държите неутралитет. Ицо ако ще и сто милиона да е прибрал си е Ицо, останалите могат само свирки да му правят завинаги. В една нормална държава тоя наркоман щеше да бъде взривен с тротил на орлов мост, а Ганчев да бъде бит и изнасилен гол в парка! :twisted:

Шивач, не виждам кой от пишещите тук фенове на ЦСКА е застанал срещу Ицо!

ами виж ся, това са моментите в живота, в който трябва да заявиш позиция. Тук някой си подсмърчат, други не пишат, чакайки да мине "бурята" и тн. Всъщност имаше един кололоко дето нещо смътно си спомням, май зае джуджевска позиция и тн. Та в тея моменти няма елемент на политика, има заемане на твърда позиция, както Ицо е заяви. Аз му вярвам, че скоро някой боклуци ще изчезнат, като нищо чудно и Ганчев да е един от тях.
Сега ти ми кажи, чел си на Ганчев ироничното изявления към носителя на Зл обувка, Златна и СРЕБЪРНА(ДОСТА ЧЕСТО НЕСПОМЕНАВАНА, ВСЕ ЕДНО Е НИЩО) ТОПКА, та от ролята накакъв тоя нисък човек си позволява дори да си помисли подобно нещо, хеле пък да го публикува? Кво повече ви трябва освен да бъде убит с камъни!?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юни 2018 00:24

шивача написа: СРЕБЪРНА(ДОСТА ЧЕСТО НЕСПОМЕНАВАНА, ВСЕ ЕДНО Е НИЩО) ТОПКА,


Доста несправедлива, между другото ..... още тогава Стоичков трябваше да вземе Златната, но я подариха на Ван Бастен най-вече заради 4-те гола срещу Гьотеборг, особено единият беше уникален наистина .... но годината на Стоичков като цяло беше много по-силна, Ван Бастен се провали тотално на европейското, Милан не участва в КЕШ сезон 1991-92, а Стоичков тогава го спечели с Барса. Както и титлата на Испания, като и за двете имаше огромна заслуга.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 24 юни 2018 00:30

шивача написа:
Ozzimozzi написа:
шивача написа:Вие нормални ли сте? Майната му че сте припознали традициите на Литекс итн. Тук става въпрос за Ицо! Всички пред него са мижитурки, до един. Хеле пък тоя гном дето си докара селенията от ловеч в центъра на София. Бива да сте мишки, ама това е прекалено, да заставате на страната на един боклук, доказан наркоман или дори да държите неутралитет. Ицо ако ще и сто милиона да е прибрал си е Ицо, останалите могат само свирки да му правят завинаги. В една нормална държава тоя наркоман щеше да бъде взривен с тротил на орлов мост, а Ганчев да бъде бит и изнасилен гол в парка! :twisted:

Шивач, не виждам кой от пишещите тук фенове на ЦСКА е застанал срещу Ицо!

ами виж ся, това са моментите в живота, в който трябва да заявиш позиция. Тук някой си подсмърчат, други не пишат, чакайки да мине "бурята" и тн. Всъщност имаше един кололоко дето нещо смътно си спомням, май зае джуджевска позиция и тн. Та в тея моменти няма елемент на политика, има заемане на твърда позиция, както Ицо е заяви. Аз му вярвам, че скоро някой боклуци ще изчезнат, като нищо чудно и Ганчев да е един от тях.
Сега ти ми кажи, чел си на Ганчев ироничното изявления към носителя на Зл обувка, Златна и СРЕБЪРНА(ДОСТА ЧЕСТО НЕСПОМЕНАВАНА, ВСЕ ЕДНО Е НИЩО) ТОПКА, та от ролята накакъв тоя нисък човек си позволява дори да си помисли подобно нещо, хеле пък да го публикува? Кво повече ви трябва освен да бъде убит с камъни!?

Шивач, тези сталинистки методи "има човек - има проблем, няма човек - няма проблем" отдавна не са актуални в съвремието ! Когато има някакъв проблем между двама души , сядат и го изясняват по между си ... не чрез медиите ! Нито на Ицо му беше работа да изисква от Ганчев отговор (той си го и получи де) , нито на Ганчев беше нужно да иронизира по този начин чрез сайта ни ! Силно се надявам, че двамата съвсем скоро ще се разберат , както винаги до сега и тази буря в чаша ще бъде забравена ! За мен едно е ясно , всичко е инсценировка и много удобно съвпада със завръщането на ЦСКА в ЕКТ и то точно малко преди първия двубой :idea:
ПС ... Позицията на феновете е да подкрепят ЦСКА ! Никой не е по голям от ЦСКА , нито Ицо , нито Ганчев !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 24 юни 2018 00:43

Почва май да се проявява разкол .... :lol: :lol: :lol:

в това прави няма, важното е че на прага на евротурнирите се излагаме безкрай. не може преди един месец да слиза от хеликоптер с бербата и чичо митко, а днес вечеда е с розово бразилско съзнание. не е сериозно. ако и да се е осрал с нещо покрай тоя трансфер. имаме една икона и нея я размахваме пред всички, един го изгониха и го пратиха при обелките, сега са на път втори да пратят там. ако успеят да изгонят ицо и любо в обеля, какво ще се случи с фенската маса, която и без това е разколебана. няма нужда да напомняме колко от причините да си затворим очите пред смяната на ад-тата се случват - нито се борим реално с турците, нито стадион имаме като хората, нито емблема, нито отбор, нито европейски клуб - защото извинявай, ама няма европейски клуб, чийто президент да използва клубния сайт, за да се разправя с най-голямата легенда на същия тоя клуб. малко прекалиха хората от ловеч днес, дори и да са прави, не се прави така...
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 24 юни 2018 00:53

шивача написа:
Ozzimozzi написа:
шивача написа:Вие нормални ли сте? Майната му че сте припознали традициите на Литекс итн. Тук става въпрос за Ицо! Всички пред него са мижитурки, до един. Хеле пък тоя гном дето си докара селенията от ловеч в центъра на София. Бива да сте мишки, ама това е прекалено, да заставате на страната на един боклук, доказан наркоман или дори да държите неутралитет. Ицо ако ще и сто милиона да е прибрал си е Ицо, останалите могат само свирки да му правят завинаги. В една нормална държава тоя наркоман щеше да бъде взривен с тротил на орлов мост, а Ганчев да бъде бит и изнасилен гол в парка! :twisted:

Шивач, не виждам кой от пишещите тук фенове на ЦСКА е застанал срещу Ицо!

ами виж ся, това са моментите в живота, в който трябва да заявиш позиция. Тук някой си подсмърчат, други не пишат, чакайки да мине "бурята" и тн. Всъщност имаше един кололоко дето нещо смътно си спомням, май зае джуджевска позиция и тн. Та в тея моменти няма елемент на политика, има заемане на твърда позиция, както Ицо е заяви. Аз му вярвам, че скоро някой боклуци ще изчезнат, като нищо чудно и Ганчев да е един от тях.
Сега ти ми кажи, чел си на Ганчев ироничното изявления към носителя на Зл обувка, Златна и СРЕБЪРНА(ДОСТА ЧЕСТО НЕСПОМЕНАВАНА, ВСЕ ЕДНО Е НИЩО) ТОПКА, та от ролята накакъв тоя нисък човек си позволява дори да си помисли подобно нещо, хеле пък да го публикува? Кво повече ви трябва освен да бъде убит с камъни!?

Аз преди да прочета на Ганчев ироничното изявление прочетох това на Ицо в което той намеси Ганчев заради едно изказване на фен пък бил той и тартор на агитката във фейсбук.Ганчев ли е отговорен за това което пишат феновете по форумите,Ицо си го знаем че е първосигнален и вместо да потърси сметка на този който е написал коментара и ако трябва и да го съди дори, си позволи не много премерени думи срещу Ганчев.Гришата може да е всякакъв но в момента има ЦСКА само защото той се ангажира да дойде на Армията,другите всички се бяха покрили и гледаха сейр.Много неща не ми харесват от това което се върши в ЦСКА но не бих си представил че ще гледам самодоволните физиономии на левскари и делиорманци които горят от желание да ни няма и да си правят игрите без реална конкуренция.Всеки фен на ЦСКА има право да избере дали да подкрепя или не сегашния клуб,но е предателство да пееш в един хор с тези които винаги са били против ЦСКА от 1948 та и до днес.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта