Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 15 юни 2018 23:57

Жребият за първия квалификационен кръг се тегли на 19 юни 2018 г. Първите мачове са на 12 юли, а реваншите на 19 юли 2018 г.

По-малко от месец до старта ни в ЕКТ този сезон.Гледам,отборите дето могат да ни се паднат , най-силни са тимовете от Унгария ( Ференцварош, Хонвед).Аз лично си пожелавам македонците от Скопие ФК Шкупи 1927.Близичко е и няма да е кой знае какъв проблем да се отиде на мача.Ама да видим във вторник какъв късмет ще ни донесе чичо Митко. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 16 юни 2018 09:12

GOLEADOR написа:
Жребият за първия квалификационен кръг се тегли на 19 юни 2018 г. Първите мачове са на 12 юли, а реваншите на 19 юли 2018 г.

По-малко от месец до старта ни в ЕКТ този сезон.Гледам,отборите дето могат да ни се паднат , най-силни са тимовете от Унгария ( Ференцварош, Хонвед).Аз лично си пожелавам македонците от Скопие ФК Шкупи 1927.Близичко е и няма да е кой знае какъв проблем да се отиде на мача.Ама да видим във вторник какъв късмет ще ни донесе чичо Митко. ;)


като гледам тимовете от втори рунд.......ще ни трябва доста късмет при жребия.
Севиля (Испания), Бешикташ (Турция), АЗ Алкмаар (Холандия), Лайпциг (Германия), Бърнли (Англия), Аталанта (Италия), Бордо (Франция), УФА (Русия), Рио Аве (Португалия), Астерас (Гърция), Мариупол (Украйна), ЛАСК (Австрия), Адмира Вакер (Австрия), Санкт Гален (Швейцария), Витес (Холандия), Атромитос (Гърция).............само част от тях........

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 16 юни 2018 10:39

Жребия е на 20-ти от 14:00.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 16 юни 2018 12:43

УЕФА смени датата на жребия в Лига Европа, съобщава "Тема спорт".

Българските представители в турнира Левски, ЦСКА и Славия са получили писмо от Централата, с което са уведомени за промените.

Така вместо на 19 юни, тегленето ще се проведе ден по-късно (20 юни).Жребият ще е в Нион и ще стартира в 14:00 часа българско време. И трите отбора ще са поставени в първия кръг на надпреварата и непоставени във всички фази след това. Жребият ще е за първите два кръга на Лига Европа.

Представител на ЦСКА ще е Димитър Пенев, с когото ще пътуват и други служители на "червените".
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 16 юни 2018 17:41

Каранга: Не мисля за трансфер, с ЦСКА ще изживея своята мечта

Голмайсторът на ЦСКА-София Фернандо Каранга заяви, че не мисли за трансфер в момента. Лидерът на “червеното” нападение, който реализира 23 гола в Първа лига миналия сезон, продължава да се готви индивидуално на лагера в Тетевен. Бразилският ас е амбициран да се докаже отново пред феновете на клуба и да му помогне в предстоящите тежки битки в Европа и България.

“След контузията, която получих, се прибрах в Бразилия, където се възстановявах. В момента съм добре. Не чувствам болки в коляното. Готвя се индивидуално, но до две седмици се надявам, че ще бъда готов. Най-важното за мен е да започна да тренирам с останалите си съотборници”, увери Каранга пред официалния сайт на ЦСКА-София.


“Моите мениджъри са хората, които се занимават с възможността за трансфер. От мен се иска да тренирам и работя здраво. Мечтата ми винаги е била да играя в евротурнирите и за щастие, сега се открива такъв шанс пред мен с ЦСКА. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на тима да се представи възможно най-добре”, допълни още Фернандо.

“Борихме се много миналия сезон, не успяхме да спечелим трофей, но до последно не преклонихме глава. Сега идват мачове в Лига Европа, ще подновим и борбата за титлата. Благодаря на клуба и феновете за подкрепата, която ми оказаха след контузията. Ще се боря и раздавам максимално за ЦСКА”, завърши голмайсторът на “червените”


Ето , че Каранга хич не мисли за трансфери и глупости. Само тъпите сайтове си пишат.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 юни 2018 17:46

Пишат, щото има кой да им се връзва :mrgreen:
При всички случаи освен Каранга ни трябва и още един (минимум) класен нападател за засилване на конкуренцията и вариативността :)
Последна промяна от baraba на 16 юни 2018 17:46, променено общо 1 път.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 юни 2018 17:46

GOLEADOR написа:
Жребият за първия квалификационен кръг се тегли на 19 юни 2018 г. Първите мачове са на 12 юли, а реваншите на 19 юли 2018 г.

По-малко от месец до старта ни в ЕКТ този сезон.Гледам,отборите дето могат да ни се паднат , най-силни са тимовете от Унгария ( Ференцварош, Хонвед).Аз лично си пожелавам македонците от Скопие ФК Шкупи 1927.Близичко е и няма да е кой знае какъв проблем да се отиде на мача.Ама да видим във вторник какъв късмет ще ни донесе чичо Митко. ;)

Най-силен е жребието... :lol: :lol: :lol: Дай да минем жребието първо и тогава... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 16 юни 2018 17:47

baraba написа:Пишат, щото има кой да им се връзва :mrgreen:
При всички случаи освен Каранга ни трябва и още един (минимум) класен нападател за засилване на конкуренцията и вариативността :)


Ами чака се още 1 централен нападател.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 юни 2018 17:48

delqnski47 написа:
GOLEADOR написа:
Жребият за първия квалификационен кръг се тегли на 19 юни 2018 г. Първите мачове са на 12 юли, а реваншите на 19 юли 2018 г.

По-малко от месец до старта ни в ЕКТ този сезон.Гледам,отборите дето могат да ни се паднат , най-силни са тимовете от Унгария ( Ференцварош, Хонвед).Аз лично си пожелавам македонците от Скопие ФК Шкупи 1927.Близичко е и няма да е кой знае какъв проблем да се отиде на мача.Ама да видим във вторник какъв късмет ще ни донесе чичо Митко. ;)

Най-силен е жребието... :lol: :lol: :lol: Дай да минем жребието първо и тогава... :lol:

Що бе ... чичо Пенчо обича разходките из Европата ... :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1551
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 16 юни 2018 17:52

trokadero_ написа:Ето , че Каранга хич не мисли за трансфери и глупости. Само тъпите сайтове си пишат.


Каранга може и да не мисли . Но меринджеите му със сигурност мислят . Всеки трансфер им е комисионна , важното е парите да се въртят . 8-)
Последна промяна от kolokolo на 16 юни 2018 18:41, променено общо 1 път.
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта