Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 юни 2018 18:11

Днес бяха уточнени началните часове и градовете, в които ще се играят четирите контроли на ЦСКА по време на лагера в Австрия. Тимът ни ще се подготвя в алпийската страна от 21 юни до 3 юли.

23 юни (събота) - 18:30 часа българско време (17:30 арстрийско) - ЦСКА - В-Варен Нагасаки (Япония) - гр. Йенбах

27 юни (сряда) - 19:00 часа (18:00) - ЦСКА - УФА (Русия) - гр. Кирхдорф

30 юни (събота) - 15:00 часа (14:00) - ЦСКА - Шахтьор (Донецк), Украйна - гр. Вьоргъл

2 юли (понеделник) - 19:00 часа (18:00) - ЦСКА - Брьондби (Дания) - гр. Куфщайн
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 17 юни 2018 16:01

Айде сега пак ще има конспирации :oops:

Юношите на ЦСКА до 15 години отстъпиха на Литекс с 1:2 в първия мач от 1/4-финалите на Държавното първенство. Двубоят се игра в Ловеч.
Армейците губеха с 0:2 на почивката, а в началото на второто полувреме Алпай Рамадан върна едно попадение. Нашите момчета пропуснаха няколко отлични възможности пред противниковата врата, но късметът не беше на страната на ЦСКА.

Реваншът е във вторник (19 юни) от 18:00 часа на базата в Панчарево.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков (к), Мартин Аврамов, Димо Славов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Данаил Стойчев, Йоан Борносузов, Мартин Смоленски, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Мартин Сотиров, Цветомир Йорданов, Димитър Шарков, Георги Манев, Веселин Борисов, Христо Арсов

Старши треньор: Христо Марашлиев
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 17 юни 2018 18:53

Първата контрола на ЦСКА по време на лятната подготовка срещу Етър (Велико Търново) ще се играе на базата Панчарево, вместо в Тетевен, както беше обявено първоначално. Промяната се налага заради по-добрите условия на нашата база.
Приятелската среща ще се проведе утре (18 юни) от 17:00 часа и ще бъда излъчена на живо в CSKA.BG и в официалната фейсбук страница на клуба.
Входът за зрители е свободен. Представители на медиите също ще могат да проследят срещата и да снимат мача.


До колкото разбрах в контролата ще видим две от трите нови попълнения. Много ми е интересно, как ще нареди отбора Ел Маестро и каква схема ще играем :roll:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 юни 2018 10:52

Според новспорт Big Bad Boss зачернал Стойката за селекцията това лято и сам е запретнал ръкави да търси футболисти. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 18 юни 2018 11:03

delqnski47 написа:Според новспорт Big Bad Boss зачернал Стойката за селекцията това лято и сам е запретнал ръкави да търси футболисти. :lol:

С дебелия ФЛУМАСТЕР ли е зачекнат :o :shock: :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 юни 2018 11:18

JackPackage написа:
delqnski47 написа:Според новспорт Big Bad Boss зачернал Стойката за селекцията това лято и сам е запретнал ръкави да търси футболисти. :lol:

С дебелия ФЛУМАСТЕР ли е зачекнат :o :shock: :lol: :mrgreen:

Тва ми звучи като ''разчекнат''. :lol: Но най-вероятно е ''разчекнат'' заради някои ментета.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 18 юни 2018 11:22

delqnski47 написа:
JackPackage написа:
delqnski47 написа:Според новспорт Big Bad Boss зачернал Стойката за селекцията това лято и сам е запретнал ръкави да търси футболисти. :lol:

С дебелия ФЛУМАСТЕР ли е зачекнат :o :shock: :lol: :mrgreen:

Тва ми звучи като ''разчекнат''. :lol: Но най-вероятно е ''разчекнат'' заради някои ментета.

Еми понеделник сутрин, р-то в зачеркнат е останало в леглото да си доспи :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 юни 2018 11:43

JackPackage написа:
delqnski47 написа:
JackPackage написа:
delqnski47 написа:Според новспорт Big Bad Boss зачернал Стойката за селекцията това лято и сам е запретнал ръкави да търси футболисти. :lol:

С дебелия ФЛУМАСТЕР ли е зачекнат :o :shock: :lol: :mrgreen:

Тва ми звучи като ''разчекнат''. :lol: Но най-вероятно е ''разчекнат'' заради някои ментета.

Еми понеделник сутрин, р-то в зачеркнат е останало в леглото да си доспи :lol: :mrgreen:

Бе ся гледам аз съм го писал ''зачернал''...
Дали е ''зачернат'' ''зачекнат'' или ''разчекнат''...те си знаят най-добре. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 18 юни 2018 11:59

Нова мода се възцари на „Армията" по отношение на селекцията. Меридиан мач" научи, че шефът в клуба Стойчо Стоилов, който принципно е натоварен с тази дейност, е тотално зачеркнат от процеса през това лято.


[offtopic]
Пернишкият селянин Спас Русев е само пионка в ръцете на истинските собственици на Динамо! Всъщност той е един, но е толкова дебел, че можем да го броим за двама.

Естествено, че става дума за Делян Пеевски. Днес неговата загниваща газетка “Меридиан мач” дава недвусмислено доказателство, че Динамо е на Корпулентния им началник. Вечното дерби е отразено така, сякаш Дебелия е носил фланелката с №9. Не, че не я слага при извиването на ръце на “щастливи” спонсори, ама защо трябваше да го издават подопечните му!?
[/offtopic]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 18 юни 2018 12:13

GOLEADOR написа:
Жребият за първия квалификационен кръг се тегли на 19 юни 2018 г. Първите мачове са на 12 юли, а реваншите на 19 юли 2018 г.

По-малко от месец до старта ни в ЕКТ този сезон.Гледам,отборите дето могат да ни се паднат , най-силни са тимовете от Унгария ( Ференцварош, Хонвед).Аз лично си пожелавам македонците от Скопие ФК Шкупи 1927.Близичко е и няма да е кой знае какъв проблем да се отиде на мача.Ама да видим във вторник какъв късмет ще ни донесе чичо Митко. ;)

То дано само чичо Митко да не направи празен ход напред-назад, че не е като да не се е случвало вече. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта