Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот SLAP » 13 авг 2018 16:47

Жоржиньо трябва да бъде откупен/ Не знам, колко искате да бъде добър, ама за 21годишен е МАШИНА, справка ЧОЕБЕТО, на 23 не знае кое е ляво кое е дясно....

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот d.milanov » 13 авг 2018 17:27

На зима ще търгуваме яко, ако няма контузени. Десподов и Мауридеш в тази им форма могат да вкарат много повече пари от Каранга през лятото. EБандро, ако не се задави с дъвката, която мляска по време на мачовете, мисля че ще направи добри игри, но въпреки това ЦН трябва да се вземе през зимата.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 13 авг 2018 22:22

d.milanov написа:На зима ще търгуваме яко, ако няма контузени. Десподов и Мауридеш в тази им форма могат да вкарат много повече пари от Каранга през лятото. EБандро, ако не се задави с дъвката, която мляска по време на мачовете, мисля че ще направи добри игри, но въпреки това ЦН трябва да се вземе през зимата.

Десподов с ужасяващата си игра във фаза защита нищо не може да докара. Да го хващат тренерите и да го почват в тази насока, че инак язък му за таланта. Мауридеш вкара доста голове, но все още е загадка. И при него дефанзивните умения" сошли на нет".
За разлика от тях, Каранга гони като куче в защитен план.
Все пак трябва да се отбележи, че победното попадение вчера беше от висша класа. Това чукане на топката долу в земята, което матира вратаря, не всеки играч ще го направи.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 13 авг 2018 23:33

Може би наистина отборът започва да напомня малко на миналогодишния състав. И миналия сезон ЦСКА не създаваше много положения за гол, разчитахме за попаденията почти изцяло на Каранга, а отзад целта беше да се допускат колкото може по- малко голове.
В момента вече сме зависими от Мауридес, спомнете си какво беше със същия състав, но без него срещу Рига. Лошото е, че ние не разполагаме с негов заместник, който да е типичен таран и голаджия. Ако той се контузи, НЕМ ще бъде поставен пред интересен ребус. Евандро е по-различен нападател, бърз и подвижен, но дали ще може да играе поставен на върха на атаката?! Такива играчи като него играят най-добре, поставени зад типичен таран, който да им отваря пространства, за да навлизат на скорост от втора позиция. Дали е така обаче тепърва ще разберем, впечатленията и предположенията ми са само на база на клипчета с отигравания на Евандро.
И за мен е много трудно в момента да се каже от какъв точно футболист имаме нужда в отбора. Още един таран ( като спряганият от Юве), но ако Мауридес е здрав, той ще търка пейката! Очевидно имаме достатъчно крила и вътрешни халфове, макар че външните играчи взеха да поокапват. Алтернатива на Тиаго? Да, тук по-скоро може да се потърси нещо като че ли. Миланов е чудесен вариант, поради простата причина, че ще пасне и на стила на НЕМ. Георги е бърз и директен играч, което го прави една идея по-подходящ от Тодор Неделев например. Не че ще го върнем и канарчето, разбира се :). Основният въпрос, който може би трябва да си зададем обаче е: колко гола могат да добавят атакуващите играчи зад Мауридес, защото не може да се разчита само на него за тази специфична дейност във футбола. И достатъчни ли ще са те, за да гарантират титлата за ЦСКА. Ако имаше сега на пазара играч от сорта на Еуген Трика той щеше да е доста добър трансфер. Румънецът бележеше доста, доколкото помня, а мисля че можеше да играе и като крило и зад нападателя. Или пък човек като Маркиньос, който щеше вероятно да измести Тиаго от титулярната позиция. Изводът е, че на Тиаго изместен пред опорните халфове и зад нападателя ще се разчита много не само да организира играта, но и трябва да отбележи доста голове. Той обаче може би е свикнал да играе малко по-назад и трудно ще изпълнява ролята на втори нападател, когато това се налага. Поради тази причина НЕМ
вероятно го въртеше на крилото с Джеси.
Относно защитата има два невралгични поста според мен, дори три, но явно, че няма как всичко да е перфектно там, а и има все пак някакви опции. Черниускас е малко несигурен от началото на сезона, но ще трябва да се разчита на него и Данте Степица, който е пълна енигма за мен. Секулуч също не е много убедителен според мен на десния бек, но да не забравяме, че там може да играе и Станислав Манолев, а и Дюлгеров е опция. Най-лабилната зона в защита обаче ми се струва, че е в ляво, където Жеферсон е като бомба със закъснител. Понякога играе добре, но ми се струва лабилен и ако ни поставят под натиск мисля, че от неговата зона първо ще се пропускаме. Не знам дали Лясков е достатъчен да запълни тази дупка при нужда, но е хубаво да се дава шанс и на млади български момчета. Така че....
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 15 авг 2018 14:18

Изображение
http://www.novsport.com/news2889131_1003.html

Интервю на един наш стар любимец. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ЕМИЛ » 15 авг 2018 16:05

Тоя ваш любимец не ви ли съдеше по едно време ?

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 15 авг 2018 22:50

ЕМИЛ написа:Тоя ваш любимец не ви ли съдеше по едно време ?

За пореден път бъркаш,Тончи Кукоч заяви че има да взема пари от ЦСКА но ги опрощава защото от клуба е видял само добро и с последвалите си действия показа че наистина е един от нас.Емо вместо да се взираш под лупа в ЦСКА е по-добре да си гледаш Левски и да коментираш защо звездата Райнов отказа да подпише с гранда Левски.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот RedSkin » 16 авг 2018 00:13

До колкото си спомням в профила си хърватина също пишеше, че Литекс не е ЦСКА!
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soilwork » 16 авг 2018 00:22

RedSkin написа:До колкото си спомням в профила си хърватина също пишеше, че Литекс не е ЦСКА!

[center]Ми то си е точно така :lol: .....Литекс си е Литекс, ЦСКА си е ЦСКА. Тука спор няма[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 16 авг 2018 09:26

10 часа до мача,не се търпи вече!
Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта