Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 12 дек 2021 22:16

goshev написа:Стадиона ще бъде целия от чам без нито един пирон или друг метален елемент."Вятърните мелници", за осветлението (също конструкции от чам) и те чамови.Това ще бъде най-екологично зелено резидавия стадион в света, което означава, че освен нефелните ни футболисти ще продаваме и еко квоти.


От вътрешен източник знам, че козирките ще са от папрат, но поне ще имаме такива!!!

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 13 дек 2021 10:16

Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев реши за възроди клуба по класическа борба на "армейците" и да го направи №1 в България, пише "24 часа".

Той пое закъсалия тим, като неговият син Данаил е собственик, а той остава като генерален спонсор. Президент ще е Методи Пенев, който доскоро ръководеше клуба от Перник, но напусна, след като станаха разногласия със световния шампион Иво Ангелов.

Състезатели на ЦСКА вече са европейският шампион Едмонд Назарян, който идва от "Бургас" и е единственият с медали от големи първенства в този стил през последните години и Кирил Милов. Той бе и на олимпиадата в Токио. От "Перник" се местят националът Дейвид Димитров и Айк Мнацаканян. В клуба бе картотекиран и египтянинът Тарек Абделслам, но той вероятно няма да се състезава, след като стана треньор на националния отбор за кадети. В ЦСКА ще се бори и украинецът Семьон Новиков, който вече взе български паспорт. Новиков е двукратен световен шампион за младежи и европейски шампион за мъже за миналата година. На същото първенство и Едмонд Назарян стана шампион. В момента той обаче има травма в рамото и трябва да се излекува. Новиков се махна от Украйна заради невероятната конкуренция в категорията си. В нея е Жан Беленюк, олимпийски шампион в Токио и втори в Рио. Освен това Беленюк има две световни и три европейски титли. "Идеята е всички да са близко до националния отбор. Ще тренират в залата на "Диана", където могат да бъдат наблюдавани от треньорите", обясни Методи Пенев. Старши треньор на националите стана отново Братан Ценов след 12 години прекъсване.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sly » 15 дек 2021 00:18

Ако реши да помогне и на волейбола ще го призная за номер 1. Винаги съм се чудел как не се намери някоя стабилна фирма която да помогне на волейболния ЦСКА,там също има много история и ще е дора реклама за спонсорите.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 15 дек 2021 10:03

Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 15 дек 2021 10:20

icko65 написа:Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...

В провинцията сме повече, така е .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 15 дек 2021 10:44

icko65 написа:Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...

На Армията липсваха феновете на Черно море,а покрай тези зелени сертификати на всички стадиони намаля публиката.Видяхте ли в Ст.Загора, неделя,16.30ч. мач Берое-Левски, сектора за гости добре, въпреки че не е пълен,да не говорим че извън клетката фенове няма,а публиката на Берое я няма.А какво да кажем за мачовете през работните дни от 16.30ч.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот krumeto » 15 дек 2021 10:56

peliforewer написа:
icko65 написа:Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...

На Армията липсваха феновете на Черно море,а покрай тези зелени сертификати на всички стадиони намаля публиката.Видяхте ли в Ст.Загора, неделя,16.30ч. мач Берое-Левски, сектора за гости добре, въпреки че не е пълен,да не говорим че извън клетката фенове няма,а публиката на Берое я няма.А какво да кажем за мачовете през работните дни от 16.30ч.


Не се оправдавай с работно време, ковид, и т.н. Този е ваш човек и ти отговаря:

Майкъла: ЦСКА има нужда от подкрепа, а къде са феновете? Всички се покриха при фалита

Бившият играч и директор на ЦСКА Георги Илиев изрази мнението си пред "Мач Телеграф" по отношение на плановете за реконструкция на "Българска армия".

"Тези пари, които са обявени за построяването на това съоръжение, са напълно достатъчни, дори малко повече. Това, което сподели Гриша Ганчев, трябва да го използваме, това е шансът. И времето, което е заявено, също е напълно достатъчно. За мен лично този стадион може би ще бъде вдигнат за година и половина. Но сроковете са идеални", започна Майкъла, който преди няколко години прави ремонт на стадиона, докато начело на клуба бяха Димитър Борисов и Иво Иванов.

"Всички изисквания ще бъдат спазени. Дори съоръжението ще бъде малко по-малко като площ, след като се махне лекоатлетическата писта. Просто трябва на всяка цена да бъде използван този шанс и до една година да започне строежът. Има още два-три проекта, които също са прекрасни, но трябва да започнем да работим през идната година. В този проект има определени места за ресторанти и търговски обекти. Има три подземни етажа, а с тях изпълняваме и изискванията за 1000 паркоместа", продължи Майкъла.

"Имаме необходимите разрешения на главния архитект и всички, свързани с този казус. Колкото до парите, които ЦСКА дължи, да се извадят фактурите на всички плащания и да се покажат. Питате ме дали 18 000 места са достатъчни? Даже са много, като гледам по колко фенове идват. И ЦСКА, и Левски играят слабо и публиката няма да се върне, докато не станат конкурентоспособни на Лудогорец. Когато ЦСКА тръгна да фалира, никой не пое инициатива за спасението на клуба, както се случи с Левски. Къде бяха тогава всички привърженици на клуба?! Виждаме и сега какво се случва. Точно сега, когато "червените" се борят за титла с Лудогорец, ходят по 1000 души в най-добрия случай. Сега момчетата и Стойчо Младенов имат огромна нужда от подкрепа, а какво получават? Надявам се да победим разградчани. И те не са в най-добрата си форма. Видяхме ги срещу Пирин", завърши Георги Илиев.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот bubka » 15 дек 2021 11:14

Прав е Майкъла, да. Трябва да си го кажем.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 15 дек 2021 11:24

krumeto написа:
peliforewer написа:
icko65 написа:Не съм коментирал последния мач с нас-верно надиграхте ни.Но една статистика ми се иска да вметна....Черно море-ЦСКА публика 6300 човека.ЦСКА-Черно море публика 850 човека.Но комент...

На Армията липсваха феновете на Черно море,а покрай тези зелени сертификати на всички стадиони намаля публиката.Видяхте ли в Ст.Загора, неделя,16.30ч. мач Берое-Левски, сектора за гости добре, въпреки че не е пълен,да не говорим че извън клетката фенове няма,а публиката на Берое я няма.А какво да кажем за мачовете през работните дни от 16.30ч.


Не се оправдавай с работно време, ковид, и т.н. Този е ваш човек и ти отговаря:

Майкъла: ЦСКА има нужда от подкрепа, а къде са феновете? Всички се покриха при фалита

Бившият играч и директор на ЦСКА Георги Илиев изрази мнението си пред "Мач Телеграф" по отношение на плановете за реконструкция на "Българска армия".

"Тези пари, които са обявени за построяването на това съоръжение, са напълно достатъчни, дори малко повече. Това, което сподели Гриша Ганчев, трябва да го използваме, това е шансът. И времето, което е заявено, също е напълно достатъчно. За мен лично този стадион може би ще бъде вдигнат за година и половина. Но сроковете са идеални", започна Майкъла, който преди няколко години прави ремонт на стадиона, докато начело на клуба бяха Димитър Борисов и Иво Иванов.

"Всички изисквания ще бъдат спазени. Дори съоръжението ще бъде малко по-малко като площ, след като се махне лекоатлетическата писта. Просто трябва на всяка цена да бъде използван този шанс и до една година да започне строежът. Има още два-три проекта, които също са прекрасни, но трябва да започнем да работим през идната година. В този проект има определени места за ресторанти и търговски обекти. Има три подземни етажа, а с тях изпълняваме и изискванията за 1000 паркоместа", продължи Майкъла.

"Имаме необходимите разрешения на главния архитект и всички, свързани с този казус. Колкото до парите, които ЦСКА дължи, да се извадят фактурите на всички плащания и да се покажат. Питате ме дали 18 000 места са достатъчни? Даже са много, като гледам по колко фенове идват. И ЦСКА, и Левски играят слабо и публиката няма да се върне, докато не станат конкурентоспособни на Лудогорец. Когато ЦСКА тръгна да фалира, никой не пое инициатива за спасението на клуба, както се случи с Левски. Къде бяха тогава всички привърженици на клуба?! Виждаме и сега какво се случва. Точно сега, когато "червените" се борят за титла с Лудогорец, ходят по 1000 души в най-добрия случай. Сега момчетата и Стойчо Младенов имат огромна нужда от подкрепа, а какво получават? Надявам се да победим разградчани. И те не са в най-добрата си форма. Видяхме ги срещу Пирин", завърши Георги Илиев.

Мамо мила,от Разград да ми говорят за фенове,във форума ви в Гонг няма коментар от три месеца,той седнал да брои феновете на ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sstefanov » 15 дек 2021 11:53

sly написа:Ако реши да помогне и на волейбола ще го призная за номер 1. Винаги съм се чудел как не се намери някоя стабилна фирма която да помогне на волейболния ЦСКА,там също има много история и ще е дора реклама за спонсорите.

За жалост, никой не ходи да гледа волейбол, след изцепките на федерацията и изключително слабия национален отбор.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта