Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 04 яну 2022 08:00

Чудя се дали не е удачен вариант да вземем братя Цоневи без пари за засилване на конкуренцията в средата? Доган, Б. Борисов и Пеевски не искали да им плащат по 7 500 Евро на месец. И без това май са си цесекарчета от деца.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sly » 04 яну 2022 20:51

ivo55 написа:Чудя се дали не е удачен вариант да вземем братя Цоневи без пари за засилване на конкуренцията в средата? Доган, Б. Борисов и Пеевски не искали да им плащат по 7 500 Евро на месец. И без това май са си цесекарчета от деца.

Не знам какви са, но ако искат един ден да поиграят в чужбина,трябва да минат през Армията.Иначе остават на Герена до пенсия.
По темата Мъро може да ги посъветва,той самия едно време премина в ЦСКА за да може после да поиграе в чужбина, Гетов беше по същата причина,да не изреждам други.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 06 яну 2022 19:55

И за какво са ни тези мърди и симуланти?

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sly » 06 яну 2022 22:32

onegavon написа:И за какво са ни тези мърди и симуланти?

Не се впрягай, понеже все още нямаме обявени трансфери малко спамиме да е интересно

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот HardWork » 07 яну 2022 14:07

Време е да се започне със селекцията.
Според мен ненужните са Нзила, Гълабов и Ахмедов. На тях може да им се търсят нови отбори.
От дълготрайни контузии се завръщат Мено Кох и канцлера, те дефакто не са играли досега този сезон. Варела и Вион също отсъстваха по около 2 месеца заради контузии.
Ако не се разделим (продадем) някой от основните играчи няма да има нужда от много нови. Качествен ляв бек за заместник на Мазику, едно крило и евентуално един офанзивен халф, на другите позиции сме добре обезпечени.
Чатакович загатна за добри качества, но май основната му позиция е нападател и не се чувства комфортно зад Кайседо.
Вилдсхуд и Баи също направиха не лоши игри в края на полусезона.
Аз все още не съм сигурен в качествата на Мухар, но става за алтернатива до лятото.
Според мен е добре да задържим Метс до лятото. Той може да запълни временно евентуална дупка на левия бек. ЛАМ може да играе като дефанзивен халф, това дава вариативност. Добре е да има поливалентни играчи.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17570
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 07 яну 2022 17:42

Ганчев може да погледне към пазара на Бундеслигата. Много футболисти стават свободни агенти лятото.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sly » 12 яну 2022 23:49

Нзила отдавна отпътува,а кои са другите дето ще си тръгнат е не по-малко важно, отколкото кои са новите. Следващите 10 дни ще стане интересно. Смятам, че нови не ни трябват много,все пак летния прозорец има по- голям избор. Нека да има качество,а не количество. Единствено наложително е на мястото на Мазику, да намерят човек ,който да свиква от сега, за другите постове само ако изпадне квалитетен играч.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 13 яну 2022 06:52

ЧНГ, армейци, за много години! Бъдете здрави и щастливи и нека тази година имаме два огромни повода за радост - започване строежа на новия ни стадион и шампионска титла! А ние, феновете, нека страстно подкрепим наш'те момчета по стадионите, най-вече на Армията! Нека покажем, че има защо ръководството да вдига ново съоръжение!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 13 яну 2022 11:50

Аз да подхвърля тук идеята при първа копка да пуснат веднага и абонаментни карти за 2022 и 2023. Аз бих си купил за 3 г напред.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2022 13:07

Първа копка скоро няма да има.
Дано греша ....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта