Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 19 юни 2018 10:28

Винаги ме е кефела тая част от елиминациите. :lol: Заради екзотичните имена,не за друго. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 19 юни 2018 11:26

Не съм гледал контролата с Етър, защото такъв мач просто не си заслужава да се гледа! НО, четейки изказването на Десподов, бе за какво защитно първо полувреме може да става дума (тактиката на Ел Маестрото ;) ), след като играеш срещу Етър?...
А срещу Берое, примерно, как ще играе?....
Не ми харесва тактиката катеначо - писал съм го вече! - и късането на нерви, срещу слаби отбори!!!
...предполагам, Маестрото ще скъса нервите на гледащите и срещу УФА (Русия)...не така, Маестро! - това не е стилът на всепобеждаващия ЦСКА!!! - такъв стил, може да играе Литекс, но не и ЦСКА!
Гришата да се замисля...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 19 юни 2018 11:31

И второ, което не ми харесва в Маестрото:
- какво ми се прави на велик, та отговаря на английски, вместо свободно да говори на разбираемия и за нас, сръбски???
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот petko.h.markov » 19 юни 2018 12:06

"Маестрото ще скъса нервите на гледащите и срещу УФА (Русия)...не така, Маестро! - това не е стилът на всепобеждаващия ЦСКА!!! - такъв стил, може да играе Литекс, но не и ЦСКА!
Гришата да се замисля"
Уникално изказване отвякъде

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 19 юни 2018 12:16

kiril.a.d написа:И второ, което не ми харесва в Маестрото:
- какво ми се прави на велик, та отговаря на английски, вместо свободно да говори на разбираемия и за нас, сръбски???

Ами нали се е отрекъл от сръбското - сменил си е родната фамилия и си е пребоядисал произхода, за да изглежда англосаксонски. Ако поприказва на сръбски, ще вземе да си прецака маркетинговата стратегия. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 19 юни 2018 12:58

[offtopic]Ако се замислиш от двама ви кой колко изкарва и кой какво е постигнал, май ти си за подигравка.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 19 юни 2018 13:07

kiril.a.d написа:Не съм гледал контролата с Етър, защото такъв мач просто не си заслужава да се гледа! НО, четейки изказването на Десподов, бе за какво защитно първо полувреме може да става дума (тактиката на Ел Маестрото ;) ), след като играеш срещу Етър?...
А срещу Берое, примерно, как ще играе?....
Не ми харесва тактиката катеначо - писал съм го вече! - и късането на нерви, срещу слаби отбори!!!
...предполагам, Маестрото ще скъса нервите на гледащите и срещу УФА (Русия)...не така, Маестро! - това не е стилът на всепобеждаващия ЦСКА!!! - такъв стил, може да играе Литекс, но не и ЦСКА!
Гришата да се замисля...

И как успя да направиш разбор на мач, който не си гледал само по едно интервю на Десподов .... уникален си :shock:
Не си позволявай оценки за Маестрото преди да си му видял работата, че да не навеждаш засрамено глава после ... :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 юни 2018 16:18

kiril.a.d написа:Не съм гледал контролата с Етър, защото такъв мач просто не си заслужава да се гледа! НО, четейки изказването на Десподов, бе за какво защитно първо полувреме може да става дума (тактиката на Ел Маестрото ;) ), след като играеш срещу Етър?...
А срещу Берое, примерно, как ще играе?....
Не ми харесва тактиката катеначо - писал съм го вече! - и късането на нерви, срещу слаби отбори!!!
...предполагам, Маестрото ще скъса нервите на гледащите и срещу УФА (Русия)...не така, Маестро! - това не е стилът на всепобеждаващия ЦСКА!!! - такъв стил, може да играе Литекс, но не и ЦСКА!
Гришата да се замисля...

Кирчо каза че първото полувреме сме играли защитно , защото такива са били указанията на треньора.
Питам те ,ако ни се падне Севиля в следващите кръгове ,как ще играем и кога да я тренираме тази защитна схема ? Или викаш ние сме ЦСКА и ще нападаме :) И си пусни мача и го изгледай и тогава давай такива крайни оценки. Нали се разбрахме хейта да започне след 100 дни

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 юни 2018 16:27

Егати ...първа контрола победа с 2:0 , но мрънкането започва.
Без дори да е гледан мача. Къде бяхте на последната контрола със Струмска слава загубена с 1:2 ? Я ми кажете как завършихме с Етър за първенство?
Все едно до сега сме ги били само с по 9:0 та на 2:0 сте недоволни.
Дайте поне три месеца на човека , ако не става едва ли някой ще го държи.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 19 юни 2018 21:27

От убав ... по убав ... :)

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта