Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 дек 2018 13:06

kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 12 дек 2018 13:40

delqnski47 написа:
kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.

Черняускас. :)

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 12 дек 2018 14:14

djd написа:
delqnski47 написа:
kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.

Черняускас. :)

Черниаускас си е стабилен вратар на фона на останалите вратари в България и идея нямам защо някои колеги са го нарочили за черната овца в отбора. Относно Енрике, смятам че е по-добър от Жоржиньо, но като нищо може да се окаже "жертва" на правилото за чужденци извън ЕС. При него не беше ли стартирана процедура по вадене на паспорт?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот SLAP » 12 дек 2018 15:33

Ozzimozzi написа:
djd написа:
delqnski47 написа:
kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.

Черняускас. :)

Черниаускас си е стабилен вратар на фона на останалите вратари в България и идея нямам защо някои колеги са го нарочили за черната овца в отбора. Относно Енрике, смятам че е по-добър от Жоржиньо, но като нищо може да се окаже "жертва" на правилото за чужденци извън ЕС. При него не беше ли стартирана процедура по вадене на паспорт?


Относно Енрике, преди време излезе една такава информация, НО, всичко по медиите по е презумция изфабрикувано, защото от ЦСКА нищо не изтича и все някакви новини трябва да се измислят.
За мен трабва да си тръгнат
-Мауридес(стила на игра на ЦСКА не му ходят и му е голяма мъка, дава всичко от себе си ама с този стил на игра, няма шанс)
-Джеси(просто от километри му личи че не му се играе в бг)
-Секулич(много бавен, много неорентиран, много дърван при пласираннията, много брак в играта му, изобщо..)
-Джеферсон(стабилен е ама на 50-60% от отиграванията му са ок, играта му изобщо не е това което беше в края на миналия сезон, ако трябва да го чакаме до края на този, еми няма нужда)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 дек 2018 16:07

SLAP написа:
Относно Енрике, преди време излезе една такава информация, НО, всичко по медиите по е презумция изфабрикувано, защото от ЦСКА нищо не изтича и все някакви новини трябва да се измислят.
За мен трабва да си тръгнат
-Мауридес(стила на игра на ЦСКА не му ходят и му е голяма мъка, дава всичко от себе си ама с този стил на игра, няма шанс)
-Джеси(просто от километри му личи че не му се играе в бг)
-Секулич(много бавен, много неорентиран, много дърван при пласираннията, много брак в играта му, изобщо..)
-Джеферсон(стабилен е ама на 50-60% от отиграванията му са ок, играта му изобщо не е това което беше в края на миналия сезон, ако трябва да го чакаме до края на този, еми няма нужда)

Дедо ще ги оцени най-добре. :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 12 дек 2018 16:40

Kiril2681 написа:При решено класиране, при , най-вероятно, младежкия отбор на Юнайтед, бееееее - тя голяма работа! Прах в очите, това е! Само че, доколкото мога да чета, има все повече хора, които разбират това! Сега чакам и гледам сеира на ВАР, обзаложил съм се със себе си, че у нас ще дойде най-рано след 5 години, най-рано! Пошла картинка

Според Фурнаджиев, това можело да се случи след 1, 2 до 3 години, каквото и да значи това като време. Обаче тая заран във вестничето четох много интересни неща във връзка с ВАР-а и евентуалното му въвеждане у нас. С две думи, почти всички клубове са съгласни или поне не се дърпат, освен дебел Венци, според когото съдиите са си супер и няма нужда от такива нововъведения. Сещай се що говори така. ;) Според разни БФС капацитети, обаче, системата би струвала около 10 милиона, което не мога да преценя много ли е, малко ли е, но е факт, че клубовете като цяло не искат да се бъркат с пари за това. Едни предлагат да се удържа известна сума от съдийски такси, други от глоби, трети им е все тая, но никой не иска да дава пари. БФС-то и то, май ще разчитат на някоя програма от УЕФА/ФИФА. Ноооооо, внимание! Тук е най-интересната част: Гусин Красен Крадлев заявява, че има много грешки от страна на реферите и в общи линии би приветствал идеята за ВАР, харесвала му. Защо е интересно ли? Прогнозирам, че партийката и министерството му ще врътнат някакъв проект прикрит под "ние помагаме на спорта в България", за да се крадне някой лев и като нищо може да видим ВАР-а много по-скоро. Определено темата има потенциал. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Kiril2681 » 13 дек 2018 11:26

TristaNNN написа:
Kiril2681 написа:При решено класиране, при , най-вероятно, младежкия отбор на Юнайтед, бееееее - тя голяма работа! Прах в очите, това е! Само че, доколкото мога да чета, има все повече хора, които разбират това! Сега чакам и гледам сеира на ВАР, обзаложил съм се със себе си, че у нас ще дойде най-рано след 5 години, най-рано! Пошла картинка

Според Фурнаджиев, това можело да се случи след 1, 2 до 3 години, каквото и да значи това като време. Обаче тая заран във вестничето четох много интересни неща във връзка с ВАР-а и евентуалното му въвеждане у нас. С две думи, почти всички клубове са съгласни или поне не се дърпат, освен дебел Венци, според когото съдиите са си супер и няма нужда от такива нововъведения. Сещай се що говори така. ;) Според разни БФС капацитети, обаче, системата би струвала около 10 милиона, което не мога да преценя много ли е, малко ли е, но е факт, че клубовете като цяло не искат да се бъркат с пари за това. Едни предлагат да се удържа известна сума от съдийски такси, други от глоби, трети им е все тая, но никой не иска да дава пари. БФС-то и то, май ще разчитат на някоя програма от УЕФА/ФИФА. Ноооооо, внимание! Тук е най-интересната част: Гусин Красен Крадлев заявява, че има много грешки от страна на реферите и в общи линии би приветствал идеята за ВАР, харесвала му. Защо е интересно ли? Прогнозирам, че партийката и министерството му ще врътнат някакъв проект прикрит под "ние помагаме на спорта в България", за да се крадне някой лев и като нищо може да видим ВАР-а много по-скоро. Определено темата има потенциал. :)

Добре де, само не разбирам защо клубовете трябва да плащат за ВАР?! БФС нали всяка година е на печалба, нали прибират пари от глоби - то не минава кръг без поне 5 бона, ей така, бадева! Щото вие, ние или те са си позволили да запалят някоя факла или да кажат, това което мислят - К.р за БФС!! Честно казано не съм запознат, но и не съм чул от ФА да събират пари от клубовете или от Испания, от Италия..Може и да са го направили, но лично аз не съм чул такова нещо, то все едно ФИФА да рече - на ви ВАР на Световното, но всеки класирал се да даде по милионче, нещо там :) За мен задължение на клубовете трябва да е привеждането на стадионите в нормалени вид, възможност за поставяне на камерите, да има къде съдията да погледне дадено положение и т.н. А дебел Венци...не искам въобще да коментирам - него го правят някой журналистите и то само когато няма с какво друго да си запълнят страниците. Така че опираме до държавата, тук се съгласявам с теб - когато нещо може да се открадне, що пък да не го откраднат :) Обаче, нали , уж, там фифи, уефи и прочие мафии, казват че футболните съюзи са извън юрисдикциите на дадена държава и се подчиняват пряко на тях? Дори наказват федерации за месене на държавата в управлението им! Значи стават прекалено много маймунки на клона, както и прекалено много врътки / примерно държавата да "дари" необходимите пари на БФС/ , прекалено много осчетоводяване, повече хора, през които да мине, повече комисионни, абе..10милки малко ще им се видят! Пък и онзи "радетел" за честен футбол от Разград ще подскочи, но 100% тайно, чрез подставени хора, щото егото е мнооо голямо - трябва да се става Щампион поне 10 пъти подред, така че, наистина поне 5години още, освен ако преди това УЕФА не го въведе като задължителен елемент. А дори и да се случи, имам / що ли?! / подозрението, че при нас ще е мааааааалко по-различно, отколкото е в белите страни. Щото ВАР, МАР, ама пак до хората опира- съдията има последното мнение, освен това, тези които гледат в Центъра, също са съдии, ако решат ще сигнализират, ако не решат - няма...въобщееее, не вярвам , че ще му простим на ВАР-а, бързичко ще го побългарим! :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 13 дек 2018 11:57

delqnski47 написа:
kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.

:) Черньомустакатия е превод на името на Черниаускас - руснак, с латвийско окончание на фамилията! - Черни усы ;)
А за Маурито, тогава играеше добре! - дори тренера на Копенхаген каза че няма да се задържи дълго в ЦСКА. Ама сега...май ще си остане вечно наш, ако не успеем да го пробутаме някъде...Имам чувството че за това го пускат в игра, дано му направят промоционална касета, ама не става и не става...Каквото дал - дал! - сега, да си взима...и да си ходи! И второ чувство имам, че май не му се ще да си ходи, щото на ново място, пак ще трябва да се напъва ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 13 дек 2018 12:01

Ozzimozzi написа:
djd написа:
delqnski47 написа:
kiril.a.d написа:Дано зимата се отървем по някакъв начин от Мауридес, че да заиграе Евандро...а ако успеем някак си да се отървем от Черньомустакатия ;) и вземем Стериакис, още по-добре!
...и как ми се иска да си върнем Арсенио Нунеш, Диого Виана, Давиде Шимао...и Каранга!...Е, ако беше жива баба ми, пак щеше да каже, че искам баница със жаби :lol:

Аз за Евандро казах още на мача с Копенхаген :idea: Няма да му се дава шанс заради Мауридес...
А за ''Черньомустакатия'' кого имаш предвид?Ако е Енрике -> жестока грешка :!: Махнат ли го,тва ще е грешката на годината.Виждам го в Подуене или Разград след този наш евентуален ход.Просто брутална грешка ще е това.Мршлците от Спиртал са писали,че е в черния списък,ама аз на тия не вервам.Много нелогично звучи.

Черняускас. :)

Черниаускас си е стабилен вратар на фона на останалите вратари в България и идея нямам защо някои колеги са го нарочили за черната овца в отбора. Относно Енрике, смятам че е по-добър от Жоржиньо, но като нищо може да се окаже "жертва" на правилото за чужденци извън ЕС. При него не беше ли стартирана процедура по вадене на паспорт?

Ozzi, аз съм бил вратар, през моите футболни години и такова безхаберие и липса на концентрация, в повечето мачове на Черньо, не мога да приема!!! - това, не е вратар за ЦСКА!
Честно! - направо беснея понякога и ми се ще, аз на 59 години да го заместя!!! Е, после се разсмивам, ама много често ме разсмива...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 13 дек 2018 12:07

Честно казано, колеги, пак ще го кажа: Имам чувството, пред вид нашето дирижирано първенство, че през зимата най-качествените ще поискат трансфери!
За Енрике, не знам - момчето се позагуби, заради тази лоша контузия, допусната от съдия на УЕФА!!!
Но Тиаго, Джеси, Пинто, Десподов, сигурно ще искат трансфер! Евандро също!
За съжаление, не и Мауридес, Черньо, Стипица, Секулич...Хайде да е до тук списъка, че има и други, които играят като "носърчета" ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта