Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 02 май 2024 12:33

https://temasport.com/%d0%bc%d0%b0%d0%b ... b5-%d0%bd/


Интервю с Майкъла. В почти всяко едно интервю, което му чета, той говори за детско-юношески футбол и за разрушените терени за нашите юноши.

Изключително слабо запознат съм с тази тема кои точно наши терени за юношите са ни отнети и бутнати и къде тренират всъщност нашите юноши сега. Предполагам, че и други като мен неглижират несъзнателно тези неща. Ако някои има деца, които тренират в ЦСКА или е по-запознат с тази тема нека да сподели как точно стоят нещата в този аспект.

Според мен, наблягаме прекалено много на по-малки и странични неща, свързани с клуба и забравяме може би най-важното.

Именно школата е основата на всеки един клуб, както едно дърво ако няма здрава основа и корени то не може да продължи да расте нагоре, колкото и да го поливате и да давате пари за тор и други препарати.

Много ми се иска това ръководство да почне нещата не от главата за краката, а по- правилния ред. Не е важно да се почнат веднага бомбастични трансфери за много пари, а да се направи стратегически план за развитие по отношение на материална база, школа и юношески формации и за първия отбор. Това искам да видя и чуя, а не да излязат на 07.05. някви надъхани незнайни хора и да обясняват как ще купуват най-добрите футболисти и ще станем шампиони още първата година.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5803
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 03 май 2024 11:22

Малко размисли.

Това е класирането към момента.

Изображение

Лудогорец е шампион . това вече се знае.
Ако Лудогорец вземе купата (по-добрия вариант за нас) в ЛЕ играе втория а в ЛК -третия, четвъртия играе бараж със 7-я.
Ако Ботев вземе купата те играят в ЛЕ , втория-ЛК а третия бараж с 7-я ( Ако Ботев е 7 играе с 8-я)

Ние на 99.9 сме втори или трети. Локо Пловдив са на 11 точки след нас , ние имаме предимство в преките двубой след редовния сезон, демек 12 точки им трябват , демек трябва да бият и в 4-те мача а ние да паднем във всичките.
Черно море също почти няма начин да е четвърти- водят 10 точки на Локомотив (ПД)
На Локо (Пд) и Левски единствения шанс да играят в Европа е Лудогорец да вземе купата и те да играят бараж срещу 7-я.
Крумовград е на 9 точки от Левски и трябва да стане голям сакатлък при нашите приятели от Подуене за да ги изпреварят. А пък да изпреварят и Левски и Локо(ПД) практически е невъзможно. Така че те са си шести.

Програмата
Изображение

Изображение

Според мен загубата в Разград е 100 процента сигурна, даже ще станат шампиони и на теория точно на този мач.
Задължително трябва да вземем двата мача в София с Крумовград и ЧМ.
ЧМ може да загуби в София с Левски , това е мача на живот и смърт според мен за Левски защото имат много трудна програма и трябва да се надяват на Лудогорец в последния кръг .

Изображение

ЧМ могат да загубят и от нас . Смятам че домакинствата с Лудогорец и Крумовград ще ги вземат.

Положението с картоните при нас .
При 5 наказанието е 1 мач ,9-2мача,13- 3мача.
Наказанията важат и за следваащия сезон.
Юга-10 - Ако не си изкара червен сигурно ще изкара всички мачове до края.
Вион-8
Кареасо-7
Матей-4
Махмутович-4
Шопов-4
Шакич-4
Кордоба-3
Хр.Петров-3
Хайнц-3

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 03 май 2024 11:43

Освен ако не се преобразим в мачовете до края, трудно ще се преборим с ЧМ за второто място, още повече, че те имат предимство в преките двубои. Ако успеем да ги излъжем в София, имаме някакви шансове, но играта им е доста по-постоянна от нашата и по-скоро се съмнявам, че можем да вземем нещо повече от равен. С картоните много натежахме, което също ще окаже влияние. Дано съмненията ми се окажат несъстоятелни.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 03 май 2024 12:03

Доста сме разколебани. Тази смяна на собствеността дойде в най-неподходящия момент. Половината ни футболисти не са сигурни за бъдещето си. При някои може и да подейства мотивиращо и да се опитат да се докажат, но има такива, които още отсега са обявени за сигурни пътници. Не знам те каква мотивация могат да имат освен да се опазят от контузии, за да започнат нормална подготовка в новите си клубове.
При Белчев също положението не е розово. След мача с Ботев и той самия знае, че няма шанс да остане треньор и през новия сезон.
Като теглим чертата само дотук изключително тежък сезон за нас, като почнем от загубите със Сепси, минем през тези с Ботев, безсмисления престой на НЕМ, за който дори не искам да си спомням и смяната на собствеността, дошла в най-неподходящия момент, точно преди най-важния мач за година с Ботев.
Прав е май Майкъла- тотал щета. Но все пак за мен Ганчеви не заслужават това оплюване, което наблюдавам от някои страни.
Истината за мен е, че просто ЦСКА се оказа прекалено голяма лъжица за ГГ. Също така голяма роля има и фактора "Домусчиев". Там просто нивото е друго и като организация, и като парични средства. Но все пак за 8 години две купички- .......... ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 03 май 2024 13:38

От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9290
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот bubka » 03 май 2024 13:48

Ozzimozzi написа:От позицията на времето ще може да се направи по-трезва оценка на управлението на Ганчев. Ако нещата със стадиона станат и той бъде завършен, дори само това да е неговият принос, за мен управлението ще е успешно. Времето ще покаже.


Да, и аз така мисля за стадиона. Трябва да се вземе предвид и представянето в Европа по времето на ГГ. Мисля, че там направихме нелоши мачове и като цяло покрихме минимума очаквания, които е би трябвало да имаме.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 03 май 2024 13:56

Да видим следващите ръководители. И преди съм го казвал, за мен като фен приоритетни са базата и работеща школа.
М/у другото отчитам и още едно положително от управлението на Ганчев. Той бе сред мацината собственици, които открито се противопоставяха на прогнилото управление на БФС, а от това клуба страдаше много. Ей, вижте ги подуенци, как въртят задниците като ветропоказател.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6099
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MASTER_COOL » 03 май 2024 15:32

Крайно недостойно и срамно е поведението на т.нар. лидер на агитката И.В.
Доказа се, че е продажен палячо !
След като мине време, ще оценим по достойнство управлението на Г.Г.
Както каза по горе колегата, факторите "Домосчиев и Сие / БФС " се оказаха ключови за "сушата" през този период.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3665
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 03 май 2024 15:43

MASTER_COOL написа:Крайно недостойно и срамно е поведението на т.нар. лидер на агитката И.В.
Доказа се, че е продажен палячо !
След като мине време, ще оценим по достойнство управлението на Г.Г.
Както каза по горе колегата, факторите "Домосчиев и Сие / БФС " се оказаха ключови за "сушата" през този период.


Без да го познавам лично или с цел да го защитавам, но за мен той си върши много добре работата. Не спестява нищо на никого, прямо и директно си казва нещата, както ги мисли, а не спрямо други обстоятелства и причини.
След загубата с Ботев няма как да не се отчете, че за нея голяма вина има и старото вече ръководство. Тъпо е да се хвърля цялата вина на един треньор, на-3-4 мача, без цн, при заварена ситуация и при обявена смяна на собственици, неминуемо рефлектирала върху психологическото състояние на играчите.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17711
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2024 15:58

Цецо дали ще стане спонсор на клуба?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта