Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3635
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 22 апр 2024 17:32

https://sportal.bg/news-2024042211035469742


Ето още едно мнение 1:1 с моето виждане.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5748
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 23 апр 2024 18:21

Преотстъпените


Бисмарк Чарлс (Железничар Сараево)- 36 мин. влиза като резерва. След този мач Акрапович е уволнен .
Симеон Александров (Септември) - извън групата. До тук този сезон - 5 мача- 2 гола.
Александър Бучков (Литекс)-90мин
Росен Маринов (Литекс)-резерва
Алекс Божев (Литекс)-90 мин
Йоан Лозанов(Литекс)-резерва
Асен Дончев -(Пирин)-72мин
Марк-Емилион Папазов (Хебър)- 70 мин. 10 мача- 3 гола
Павел Жабов- (Черноморец) - 45 мин. Започна да вкарва - до тук 2 гола.

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 23 апр 2024 20:56

Няма защо да се оплакваме от Ганчев. В началото имахме големи очаквания, защото отборът му в Ловеч в повечето моменти играеше по-добър футбол от настоящия ЦСКА. При това предимно с българи в състава си! Освен всичко Ганчев е богат! Няма напуснали футболисти заради неплатени заплати! Цесекар!
За съжаление още в самото начало пролича, че от Ганчевия ЦСКА трудно може да се очакват високи резултати. Надявахме се да се промени в съответствие с името на отбора, неговата класа, очакванията на феновете. Не се получи. Дали толкова си може или не желае да се напряга, не ми е ясно. В крайна сметка няма значение, по-важното е, че с Ганчев сме максимум до второто място, ако ще още 20 години да е Биг бос в клуба. Да не забравяме и дясната му ръка, СС, който без значение дали е на стадиона или менежира ЦСКА от тъмна стаичка, демонстрира едни и същи слабости в работата си вече толкова години.

Може би и феновете имаме вина, но в крайна сметка не ние управляваме ЦСКА, не ние вземаме решенията.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3635
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 23 апр 2024 22:41

Нека да видим как ще се развият нещата. Аз не мисля, че ГГ ще се оттегли изцяло. Или ще станат акциите 50:50 или 60:40 за Папазки. Досега мисля, че бяха 60 за Ганчев и 40 за Папазки.

Оперативната власт мисля, че ще премине в ръцете на Папазки. Смятам, че самият Ганчев се чувства уморен и изчерпан да управлява клуба. Но той няма как да напусне клуба изцяло безвъзмездно, без да възвърне част от средствата, които е дал. Разбираемо е! Футболът си е футбол, бизнесът си е бизнес, парите са си пари ;) Как ще стане това и дали стадионът може да изиграе някаква роля не знам. Знам само, че на Гришата ще му се иска да си тръгне от Армията поне като президентът, който е издигнал новия стадион. За жалост няма кой знае с какво друго да се похвали, освен с няколко купи на България.

Категорично клубът се нуждае в спортно-техническото си управление от нови хора и нова енергия. Това, което липсва най-много според мен е силен човек с твърд характер и желязна ръка, който наистина да разбира от спортно-техническо управление на футболен клуб. Човек, който да коли и да беси в отбора, а не както е сега свободия, но също и да е тактичен и дипломатичен. Хем да разбира от футбол, хем от управление на спортен клуб. Да отговаря за селектирането на футболисти и на треньор за първия отбор. Намерим ли такъв човек, половината работа е свършена.

Аз лично мисля, че Лъчо Танев отговаря в голяма степен на тези изисквания и ще бъде силен ход, ако успеем да го привлечем. Но е важно никой да не му се бърка и спортно-техническата власт да е изцяло в негови ръце. Нещо, което при Ганчев се убедихме, че е невъзможно.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9539
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 24 апр 2024 06:55

Сега акциите на ЦСКА са собственост на Гриша Ганче-40%, Фонда-40%, Стоичков-20%.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 24 апр 2024 10:00

peliforewer написа:Сега акциите на ЦСКА са собственост на Гриша Ганче-40%, Фонда-40%, Стоичков-20%.



Най-вероятно е точно така. За наше съжаление стилът на управление е все същият - не води до развитие, едни и същи грешки се повтарят безкрайно. Въпреки огромните средства, които се харчат в клуба отборът не постига позитивни резултати като се изключат епизодичните групи в ЕКТ, където се представяме бледо.

Радващото е, че тръгна реконструкцията на стадиона, засега само с демонтаж на стария. Всички се надяваме строежът да завърши в срок като това е знак за ново начало. 90 милиона са страшно много пари, дори в условията на ускорена инфлация.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3635
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 24 апр 2024 23:37

https://temasport.com/%D0%BB%D1%8A%D1%8 ... B8-%D0%B2/

Интервю с Лъчо Танев. Не казва "Не", ако го поканят, което е добър знак.

Казва обаче че би дошъл само, ако му дадат цялата власт.

Същи, че напоследък прекарва повече време в България, отколкото в чужбина, което пак е знак.

Мисля, че мениджърската му агенция не върви и според мен, ако му предложат и му гарантират цялата спортно-техническа власт, би приел.

За момента не виждам по-добър кандидат от него. Спрягаха се и други имена, но те звучат несериозно.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20007
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 28 апр 2024 11:21

Признавам си, че този футболист с фланелката на ЦСКА не го помня. Помня единствено, че когато игра в Литекс, на финала за купата срещу Велбъжд му счупиха крака... Някой сеща ли се кой е? :)
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16784
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Udoji90 » 28 апр 2024 11:59

Валентин Найденов.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

peliforewer
Мнения: 9539
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 28 апр 2024 12:35

1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта