Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1575
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот goshev » 24 юли 2021 21:10

Заеби ги играта и резултатите, важното е , откърмен на Армията истински армеец е треньор на отбора.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот dreben23 » 25 юли 2021 11:28

4:2 e мача. За лошите! :) Кризата е дълбока при нас. :mrgreen: :lol:

Просто сбърках като попълвах прогнозите. То много ЦСКА-та. много чудо. Всеки би сбъркал! Но все пак имам и прогноза голове за гост 1.5. Така че е 4:2 :lol: :lol:

Изберете кое и едното ЦСКА го махнете, писна ми вече и на мен! :lol: И двата отбора са си сателити и са едни смешници. :lol:

Ако не изберете едното, ще изпратя и двата при аматьорите. Защото там им е мястото на тези двамата. Прехвърлят си игрите на феновете. :mrgreen:

След известно време ще започне размяна на футболисти помежду ни. Усещам аз.


Искаме да виждаме армейски дух, класа и да не се продават повече титли и да ни замазват очичики само с копи! Ке ви пратиме и двама откъдето сте дошли! Не щем българи, не щем чужденци, искаме да се мачкате здраво, докато единият се откаже да бъде ЦСКА! Това е грешно и порочно зачатие. Никой няма да ви идва на мачовете и на двата отбора.

[offtopic]Най-добър съм станал в света на прогнози, всички съдби на отборите ще ги решавам аз и да не ми се иска. Или слушкате всички, или ви не! Прогнозите ми ги търсете в статареа и протипстър. Всичко ви е било при мен без пари, дадох на много отбори копи, трофеи, пара. айм дъ биг бос райт нау! Може да ми станете последователи поне вие, че още си немам, на никого не му се верваше, че съм най-добрият. Е, сега ще повярват! Не признавам други класи въобще! Край на игрите на отборите! http://www.statarea.com/user/activity:mrgreen: Виж, дори линкът не ще да работи, за да не разбере светът кой е номер едно. Хах, тарикати са. Писах КПР да бие Юнйтед, а резултат е 4:2 и там. Хаха, само с прогнози на око съм най-добър, а какво остава да си ги проучвам, няма и смисъл. Истината, мили колеги фенове е, че прославям армейското име по цял свят. И ви давам магията на футбола. Истината е горчива сега, защото като им казувах, че съм най-добър, те се бъзикаха с мен и класата ми. Ще ви покажа :lol:[/offtopic]
Клик хиър. Натъркалях ги все с големи коефициенти.
https://ibb.co/m6TtZgS :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот шивача » 25 юли 2021 23:56

Интригантите винаги успяват. Любо вече не е при нас :oops:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6654
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Mitata » 26 юли 2021 00:09

По-голяма глупост от тази не можеше да се свърши. ГГ очевидно търси мощен конфликт с феновете като предлог да напусне клуба. Ами да си ходи, ЦСКА е по-голям от него.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 26 юли 2021 00:13

Залагам за бай Стамен да "стабилизира" отбора с пакетното придвижване, късите пасове и "агресията" . Наред е Стойчо, Томаш и след това колелото се завъртва

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот шивача » 26 юли 2021 00:14

Да идва Белчев :mrgreen: Но май ще е Томаш :idea: А зад него дебне Загорчич :arrow:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 26 юли 2021 00:15

Навиват Пардю ама той не иска

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот шивача » 26 юли 2021 00:16

Кво писаха от лъжливото овчарче? Че стоят зад Любо и има пълната им подкрепа...........в следващите 4-5 дни :mrgreen:
ако джуджи имаше носа на пинокио щеше да му е по-дълъг от моста на Кольо Фичето :idea:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот шивача » 26 юли 2021 00:18

soilwork написа:Навиват Пардю ама той не иска

То никой нормален не би искал да му плюят на суртаа. Само кокала, овчия и жаднотобиха дошли да захлебят месец-два и ще им е през уя, че ще ги махнат. Аз съм за Кокала!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Dust
Мнения: 8120
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Dust » 26 юли 2021 00:21

Mitata написа:По-голяма глупост от тази не можеше да се свърши. ГГ очевидно търси мощен конфликт с феновете като предлог да напусне клуба. Ами да си ходи, ЦСКА е по-голям от него.

Свиквай. Нали знаеш, че колкото един човек е по-нисък, толкова е по-злобен. Стискай палци от спасител да не се превърне в палач

Тази декларация на фона на събитията е уникална https://cska.bg/index.php?main_page=doc ... 9ijl2lrkm4
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта