Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 04 фев 2020 08:14

Стойчо Младенов: Хората очакват моето завръщане на "Армията"


Мисля , че повече няма какво да се каже :idea:
Дано да е лятото !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 04 фев 2020 12:01

damyanov1963 написа:И кво прайме сега? Оплакваме си отборите и ние и вие за радост на разни отборчета. Я горе главата и давайте да напълним стадиона на 15-и, та да видят кое е истинското дерби! За мен на тоя етап това е по-важно от резултата!

Според мен няма как да стане това, след като ЦСКА играе като Литекс, т.е загива, а "Левски" също загива...И какъв е смисълът да ходиш на стадиона?...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 04 фев 2020 12:03

trokadero_ написа:
Стойчо Младенов: Хората очакват моето завръщане на "Армията"


Мисля , че повече няма какво да се каже :idea:
Дано да е лятото !

Няма да стане, докато Стойкас Стоилас е мениджър! - не вярвам да си толкова млад, че да не помниш че Стойчо Младенов не обича някой да му се меси в мениджърската политика...плюс това, иска пари за качествени попълнения!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Непринуден » 04 фев 2020 12:39

Толкова зле нападателно никога не сме били зле в историята. Отбора на голмайстори като Жеков и Стоичков, да не продължавам с всички останали Колев, Пенев, Якимов, Бербатов и т.н. Оставям настрана и резултата, дали бием или падаме. Просто гол не можем да направим.

Предупредих преди близо година за Али Соу и така ще е с него. Нападателите си имат ясна функция. Трябва да правят голове. Всичко останао няма значение ако това не върви. И не говорим за Златните топки и обувки споменати по-горе. На по-ниско ниво е същото. Каранга не е Стоичков, но е нападател. Беше на терена да прави голове и правеше голове. Е не е Камата, но е нападател.

Али Соу НЕ Е нападател (а и друг футболист). В ЦСКА може да е имало всякакви издънки и много да са били освирквани, но са били просто не достатъчно качествени за постовете си. Соу е някакъв абсурд.. Подтичвания, скоци във въздуха, всчико за което се сетиш без най-важното, головете. И се чудя как някои му се кефят. Включвал се към отборната игра, борил се и прочие глупости. Дрън-дрън. Тази игра означава 0 гола на актива на ЦСКА. Така както през последните седмици. Всичко останало няма значение. Загуба ли ще е, равен ли, евентуално победа ли с автогол, дузпа или няой измислен гол, нищо няма значение. ЦСКА е нулев.

И още нещо. С ръка на сърцето казвам, въпреки че преди сигурно са ме мислили за пристрастен като съм мислел, че сме над тях, но този път Левски е над нас и е малко абсурдно ако не ни бият. Хубчев явно излезе по-добър отолкото го мислех, защото и Левски заигра по-добре и сега пролетта ако въобще има нещо при националите дойде от неговия труд при целия този пердах който ядохме от кой ли не. Престъпници или не винаги някой ще ги вземе, както и нас, така че не обръщайте много внимание на сагата около Божков.
Логично е да ни бият, въпреки че като цяло при нас има повече вложени пари във футболистите, по-отдавна се прави този отбор и беше много по-напред като при Стамен и Любо например определено беше и равностоен на Разград и само по-големия властови потенциал на зелените ги спасяваше. Е сега не е така. Левски, там отборчето за баражите със седмия, не можещо да вземе кьорава купа, е определено нещо по-добро сглобено от нашето. Продължавайте да се радвате на ентусиасти като Соу, а и не само. Ако има нещо качествено, например Недялков, Каранга и т..н.. то не остана и аз не знам защо.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14233
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот damyanov1963 » 04 фев 2020 12:54

kiril.a.d написа:
damyanov1963 написа:И кво прайме сега? Оплакваме си отборите и ние и вие за радост на разни отборчета. Я горе главата и давайте да напълним стадиона на 15-и, та да видят кое е истинското дерби! За мен на тоя етап това е по-важно от резултата!

Според мен няма как да стане това, след като ЦСКА играе като Литекс, т.е загива, а "Левски" също загива...И какъв е смисълът да ходиш на стадиона?...

Ами дет' се вика, да ги изпратиме подобаващо :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17596
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 04 фев 2020 22:29

Графа има концерт на армията на 10.06 :shock: Как ще строят тези шмекери?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshev » 04 фев 2020 22:31

pomiqrat написа:Графа има концерт на армията на 10.06 :shock: Как ще строят тези шмекери?

Коя година? :)

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17596
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 04 фев 2020 22:36

goshev написа:
pomiqrat написа:Графа има концерт на армията на 10.06 :shock: Как ще строят тези шмекери?

Коя година? :)

Тази
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

goshev
Мнения: 1572
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshev » 04 фев 2020 22:42

pomiqrat написа:
goshev написа:
pomiqrat написа:Графа има концерт на армията на 10.06 :shock: Как ще строят тези шмекери?

Коя година? :)

Тази

Тамън ще са го изравнили със земята и ще може да се поберат поне 200 хил. лудо влюбени фенки на Графа. ;)

Dust
Мнения: 8059
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 05 фев 2020 00:35

pomiqrat написа:Графа има концерт на армията на 10.06 :shock: Как ще строят тези шмекери?

Това непречи за реконструкцията на стадиона. Друг е въпроса, че тая реконструкция ще си остане само на тефтер.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта