Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот skabrin » 18 яну 2019 23:19

Ozzimozzi написа:
skabrin написа:Интересно ми е дали ще съблекат Черепа :)

Аз залагам първо на "припознавача" Колев! Нека припомним. ;)
"Дали ЦСКА-София ще наследи ЦСКА? Имало е разговори на тази тема между ръководството на ЦСКА и ръководството на БФС. Второ, доколкото публиката на ЦСКА е признала ЦСКА, който се състезава в Първа лига, с присъствието си на мачовете, този казус мисля, че беше решен още преди плащането на емблемата. Плащането на емблемата работи много в полза на едно такова признаване на ЦСКА-София за спортен правоприемник на ЦСКА... Чисто морално и емоционално според мен този казус е приключил отдавна. От това, което аз виждам", заяви Павел Колев в предаването "От дузпа в тъч".

Няма. От днес пак си го харесват. :) :)
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 18 яну 2019 23:25

Ozzimozzi написа:
skabrin написа:Интересно ми е дали ще съблекат Черепа :)

Аз залагам първо на "припознавача" Колев! Нека припомним. ;)
"Дали ЦСКА-София ще наследи ЦСКА? Имало е разговори на тази тема между ръководството на ЦСКА и ръководството на БФС. Второ, доколкото публиката на ЦСКА е признала ЦСКА, който се състезава в Първа лига, с присъствието си на мачовете, този казус мисля, че беше решен още преди плащането на емблемата. Плащането на емблемата работи много в полза на едно такова признаване на ЦСКА-София за спортен правоприемник на ЦСКА... Чисто морално и емоционално според мен този казус е приключил отдавна. От това, което аз виждам", заяви Павел Колев в предаването "От дузпа в тъч".

Много ще ми е интересно развитието по тоя казус :lol: Дали ся ше има декларация от СекБтор "Павка...внимавай с приказките,Павка" :lol: Аз лично се радвам,че адекватник им стана шеф.Оня Блендамед беше толкова неадекватен и малоумен...Супер непрофесионално и неуважаващо противника поведение,неотиващо за шеф на професионален отбор.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Serafim » 18 яну 2019 23:58

delqnski47 написа:
Ozzimozzi написа:
skabrin написа:Интересно ми е дали ще съблекат Черепа :)

Аз залагам първо на "припознавача" Колев! Нека припомним. ;)
"Дали ЦСКА-София ще наследи ЦСКА? Имало е разговори на тази тема между ръководството на ЦСКА и ръководството на БФС. Второ, доколкото публиката на ЦСКА е признала ЦСКА, който се състезава в Първа лига, с присъствието си на мачовете, този казус мисля, че беше решен още преди плащането на емблемата. Плащането на емблемата работи много в полза на едно такова признаване на ЦСКА-София за спортен правоприемник на ЦСКА... Чисто морално и емоционално според мен този казус е приключил отдавна. От това, което аз виждам", заяви Павел Колев в предаването "От дузпа в тъч".

Много ще ми е интересно развитието по тоя казус :lol: Дали ся ше има декларация от СекБтор "Павка...внимавай с приказките,Павка" :lol: Аз лично се радвам,че адекватник им стана шеф.Оня Блендамед беше толкова неадекватен и малоумен...Супер непрофесионално и неуважаващо противника поведение,неотиващо за шеф на професионален отбор.


Той па онзи с фалшивия гръцки паспорт супер уважително поведение има към противниците, направо е пример за шеф на професионален отбор. Собственика ви и той е като за учебник. :lol:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 19 яну 2019 12:07

Ураааааааа, има будали с желание за Мауридес - Рапид Виена - със спомени от лятото! - ПРОДАВАЙ!!!!!!!! - ако ще и за 500 000 евра...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 19 яну 2019 12:10

delqnski47 написа:
Ozzimozzi написа:
skabrin написа:Интересно ми е дали ще съблекат Черепа :)

Аз залагам първо на "припознавача" Колев! Нека припомним. ;)
"Дали ЦСКА-София ще наследи ЦСКА? Имало е разговори на тази тема между ръководството на ЦСКА и ръководството на БФС. Второ, доколкото публиката на ЦСКА е признала ЦСКА, който се състезава в Първа лига, с присъствието си на мачовете, този казус мисля, че беше решен още преди плащането на емблемата. Плащането на емблемата работи много в полза на едно такова признаване на ЦСКА-София за спортен правоприемник на ЦСКА... Чисто морално и емоционално според мен този казус е приключил отдавна. От това, което аз виждам", заяви Павел Колев в предаването "От дузпа в тъч".

Много ще ми е интересно развитието по тоя казус :lol: Дали ся ше има декларация от СекБтор "Павка...внимавай с приказките,Павка" :lol: Аз лично се радвам,че адекватник им стана шеф.Оня Блендамед беше толкова неадекватен и малоумен...Супер непрофесионално и неуважаващо противника поведение,неотиващо за шеф на професионален отбор.

Какво е станало бе делянски? - левскарите да не са решили да събличат и Павел Колев ;)...
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 19 яну 2019 12:11

Mitata написа:
анто маина написа:
gihuelo написа:Интересно стана :)
Дясната ръка на черепа е собственик на Обеля , а лявата на Левски :)
Искам да чуя мнението на Газдов и Гьонов :)

И мнението на Антон Божков ще е интересно.


Кой го пита? Баща му още на времето беше казал ако Антон има пари, нека инвестира в ЦСКА. Но Антон няма...

Донякъде стана добре, че цялата държавна машина, вкл. държавното тото, плюс частни бизнесмени, близки до властта бяха впрегнати да спасяват отбора от Подуене. Въпреки това завалиите затъват ли затъват. Тия са като огромна черна дупка, поглъщаща парите на другите за тоя що духа.

И от друга гледна случващото се напоследък е добре за червените - спонсорите на сини и зелени са спонсори и на авиаторите. Но не и на ЦСКА. При такива условия и слепите проглеждат.

Би ли обяснил какво общо има държавното тото с ФК Левски?
Надявам се правиш разлика между спортния тотализатор и Националната Лотария, ако не правиш малко пояснение-Националната лотария си е частна компания с реален мажоритарен собственик Васил Божков

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 19 яну 2019 12:37

honda написа:
Mitata написа:
анто маина написа:
gihuelo написа:Интересно стана :)
Дясната ръка на черепа е собственик на Обеля , а лявата на Левски :)
Искам да чуя мнението на Газдов и Гьонов :)

И мнението на Антон Божков ще е интересно.


Кой го пита? Баща му още на времето беше казал ако Антон има пари, нека инвестира в ЦСКА. Но Антон няма...

Донякъде стана добре, че цялата държавна машина, вкл. държавното тото, плюс частни бизнесмени, близки до властта бяха впрегнати да спасяват отбора от Подуене. Въпреки това завалиите затъват ли затъват. Тия са като огромна черна дупка, поглъщаща парите на другите за тоя що духа.

И от друга гледна случващото се напоследък е добре за червените - спонсорите на сини и зелени са спонсори и на авиаторите. Но не и на ЦСКА. При такива условия и слепите проглеждат.

Би ли обяснил какво общо има държавното тото с ФК Левски?
Надявам се правиш разлика между спортния тотализатор и Националната Лотария, ако не правиш малко пояснение-Националната лотария си е частна компания с реален мажоритарен собственик Васил Божков


Държавно тото или национална лотария все тая, грешката е незначителна. Важното в случая е, че ще получите даром едни 2 милиона държавни пари, с което ще ви извадят от калта за енти път.
https://www.sportal.bg/news.php?news=766270
То това бе напълно очаквано де, винаги съм се стремял да охлаждам надеждите на червените фенове, които си въобразяват, че ще ви оставят да фалирате за трети път.

По-важното в случая, че Левски е една чена дупка, в която милионите на този и онзи изчезват безвъзвратно, без позитивен ефект. Та вие сте получили само от едновремешния Мобилтел 40 милиона лева чиста пара, ей тъй от небето ви дойдоха тези пари, и то в години, когато този оператор бе едновластен лидер в страната, кажи речи манаполист!!! От КТБ, Щрабаг и Виваком още не знам още колко милиона получихте, дадени ви свише, като подарък. Въпреки загубите продължават да наливат мишлион след милион. Такова разхищение каквото е на Герена го няма никъде по света, ако бяхме нормална дъжава трябваше да сте фалирали отдавна. Но не се безпокой, ще ви крепят до последно.

Ще кажеш, че и ЦСКА е получавал даром от Титан. Не, Титан съвсем умишлено ни вкара в бездната, заедно с бедняка Томов, при него от глупост и неразбиране на процесите в родния футбол. И забележи, на Армията никога не са акостирали мощни спонсори, пратени от властта! Правиш ли разлика в отношението на държавата към двата клуба? Едва отскоро си имаме що годе свестен собственик, който съсвсем премерено харчи пари за клуба.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sizif » 19 яну 2019 13:02

Армейци,виждате в какъв капан щяхме да паднем ако се бяхме оставили на Черепа да оздравява ПФК.Същия сега му нареждат да спасява държавния подуенски клуб и всичко е точно.Черепа многократно е заявявал, че не плаща чужди дългове но вече е на друго мнение.След източването на мобилния оператор сега е ред и на лотарията...
Нищо общо нямате с Апостола

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 19 яну 2019 13:09

sizif написа:Армейци,виждате в какъв капан щяхме да паднем ако се бяхме оставили на Черепа да оздравява ПФК.Същия сега му нареждат да спасява държавния подуенски клуб и всичко е точно.Черепа многократно е заявявал, че не плаща чужди дългове но вече е на друго мнение.След източването на мобилния оператор сега е ред и на лотарията...


При Божков щяхме да сме на командно дишане още не знам колко години. Той освен за спонсор, за друго във футбола не става.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот d.milanov » 19 яну 2019 15:49

Оказа се, че съдбата ни е намигнала в оня момент, когато се надявахме Божков да оздравява старото дружество. Да им е честит на каките на всички власти.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта