Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 окт 2018 15:11

JackPackage написа:
delqnski47 написа:Може да не сме в топ форма,ама засега държим най малко допуснати голове(като 3 от тях са ебати малоумните голове :lol: само единия не го помня къв беше),а с вкарани сме = с Лц. 8-)

И каква е головата ви разлика срещу отборите от топ 6? :roll: :?

Головата разлика срещу топ 6 ще се гледа напролет,а специално фен на Левски да иронизира за резултати в топ 6 след 3-4 трагични сезона които изиграxте е нелогично,веднъж май бяxте и във втората седмица.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tralala_12345 » 23 окт 2018 16:37

На този етап хубавото е, че хем паднахме от двата най-противни отбора, хем сме на добра позиция. НЕМ вече трябва да е опознал играчите, нека си направи подготовката, мисля, че качество си имаме и напролет да атакуваме титлата. Смятам ще се справи, а и Ганчев е зад гърба му.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 23 окт 2018 16:41

delqnski47 написа:Може да не сме в топ форма,ама засега държим най малко допуснати голове(като 3 от тях са ебати малоумните голове :lol: само единия не го помня къв беше),а с вкарани сме = с Лц. 8-)

Много се коментира как Обертан нямал късмет,че удара срещу Лудогорец в гредата бил на няколко милиметра от това да стане гол,но положението в нашия мач,дето дрънна Черни по главата,видиш ли не било късмет.
Като добавим "колективната" грешка на Черни и Лясков в Разград , излиза,че само с тези 2 положения и така,както не сме във форма класирането спокойно можеше да е надолу с главата в момента. Нещо от типа 1.ЦСКА 30 точки ,2. Лудогорец 27 точки ,3 Левски 26 точки.
Аз съм спокоен! Тепърва има да се играят по 3 мача със сините на В.Левски и 3 мача с Лудогорец ( 2 на Армията ).
Допълнително - ЦСКА загуби нещастно и двата си мача,показвайки слаба игра Ами ако вземе,че се разиграе? Докато в Левски са щастливи,че са загубили ,при най-силната игра,която са показали. Ами ако играят слабо на петица ли ще отидат? Така,че кой е фаворит,кой е във форма и кой не е са много относителни неща.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 окт 2018 16:43

hydetoshi написа:
delqnski47 написа:Може да не сме в топ форма,ама засега държим най малко допуснати голове(като 3 от тях са ебати малоумните голове :lol: само единия не го помня къв беше),а с вкарани сме = с Лц. 8-)

Много се коментира как Обертан нямал късмет,че удара срещу Лудогорец в гредата бил на няколко милиметра от това да стане гол,но положението в нашия мач,дето дрънна Черни по главата,видиш ли не било късмет.
Като добавим "колективната" грешка на Черни и Лясков в Разград , излиза,че само с тези 2 положения и така,както не сме във форма класирането спокойно можеше да е надолу с главата в момента. Нещо от типа 1.ЦСКА 30 точки ,2. Лудогорец 27 точки ,3 Левски 26 точки.
Аз съм спокоен! Тепърва има да се играят по 3 мача със сините на В.Левски и 3 мача с Лудогорец ( 2 на Армията ).
Допълнително - ЦСКА загуби нещастно и двата си мача,показвайки слаба игра Ами ако вземе,че се разиграе? Докато в Левски са щастливи,че са загубили ,при най-силната игра,която са показали. Ами ако играят слабо на петица ли ще отидат? Така,че кой е фаворит,кой е във форма и кой не е са много относителни неща.

[offtopic]Левски са ''фантастични,невероятни и най-добрите''. :lol: С тях не се сравнявай. :lol: Ето,горе дръзнах да коментирам статистиката ни и техен представител веднага ме упрекна.......направо как си позволих да пиша по тая тема,не знам. :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 23 окт 2018 16:46

hydetoshi написа:Аз съм спокоен! Тепърва има да се играят по 3 мача със сините на В.Левски и 3 мача с Лудогорец ( 2 на Армията ).
Допълнително - ЦСКА загуби нещастно и двата си мача,показвайки слаба игра Ами ако вземе,че се разиграе? Докато в Левски са щастливи,че са загубили ,при най-силната игра,която са показали. Ами ако играят слабо на петица ли ще отидат? Така,че кой е фаворит,кой е във форма и кой не е са много относителни неща.


Предвид че двата ви мача с Левски и Лудогорец имате общо 0 гола и 2 точни удара, доста оптимистично от вас, пък как сте щели от ЦСКА да водите с късмет няма да го коментирам - Джон Смит поне с това изказване си спечели малко симпатии от вас, след като бяхте тръгнали да го гоните.
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 окт 2018 17:36

JackPackage написа:
hydetoshi написа:Аз съм спокоен! Тепърва има да се играят по 3 мача със сините на В.Левски и 3 мача с Лудогорец ( 2 на Армията ).
Допълнително - ЦСКА загуби нещастно и двата си мача,показвайки слаба игра Ами ако вземе,че се разиграе? Докато в Левски са щастливи,че са загубили ,при най-силната игра,която са показали. Ами ако играят слабо на петица ли ще отидат? Така,че кой е фаворит,кой е във форма и кой не е са много относителни неща.


Предвид че двата ви мача с Левски и Лудогорец имате общо 0 гола и 2 точни удара, доста оптимистично от вас, пък как сте щели от ЦСКА да водите с късмет няма да го коментирам - Джон Смит поне с това изказване си спечели малко симпатии от вас, след като бяхте тръгнали да го гоните.

Ние от ЦСКА си знаем силите и позицията,както и моментното състояние. 8-) Не се притеснявай.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 23 окт 2018 20:53

Ако никой от трите отбора в челото не дръпне напред със 7-8 точки до плейофите, напролет ще е доста непредвидима борбата за титлата. На Лудогорец предстоят две гостувания в София дотогава. Надявам се Левски и ЦСКА да спечелят тези мачове, за да поставят Лудогорец под напрежение. Пък да видим.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soilwork » 23 окт 2018 21:42

[offtopic][center]Дали ще се самосезира Комисията по феърплей заради изказванията на Гриша Ганчев, Спас Русев и Кирил Домусчиев през последните дни? Не”, категоричен беше генерал Василев.

„Това са големи хора с амбиции, дали са много за футбола и все още даващи много за играта. Какво делят – не знам. Дали нарушават нещо? Не, защото те са хора извън футбола – не са някакви длъжностни лица, а президенти, собственици. Могат да си кажат каквото пожелаят. Ако има някаква конкретика, която те смятат, че трябва да се разследва, най-лесно е: напишете, пратете и търсете какво става по случая. Мисля, че повече няма какво да ви кажа”, допълни той.
[/center] Толкоз по темата за "сините мокри сънища" и служебни титли :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 24 окт 2018 07:02

soilwork написа:[offtopic][center]Дали ще се самосезира Комисията по феърплей заради изказванията на Гриша Ганчев, Спас Русев и Кирил Домусчиев през последните дни? Не”, категоричен беше генерал Василев.

„Това са големи хора с амбиции, дали са много за футбола и все още даващи много за играта. Какво делят – не знам. Дали нарушават нещо? Не, защото те са хора извън футбола – не са някакви длъжностни лица, а президенти, собственици. Могат да си кажат каквото пожелаят. Ако има някаква конкретика, която те смятат, че трябва да се разследва, най-лесно е: напишете, пратете и търсете какво става по случая. Мисля, че повече няма какво да ви кажа”, допълни той.
[/center] Толкоз по темата за "сините мокри сънища" и служебни титли :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]

Генералът с пурите не смее да задълбава защото е част от футболната мафия от дълги години,този е един от тези дето живее на гърба на българския футбол.Къде по-лесно е да привикаш трима xъшлака дето се лигавят на летището и да се правиш велик.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 24 окт 2018 11:03

НовУ ДВАЙСЕ :arrow: С Русев сме били правили коалиция срещу Лудогорец. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта