Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Kalin123 » 16 окт 2018 09:07

Ех че хубава новина се появила, НЕМ бил кандидат за поста национален треньор на Словакия, ох не вярвам да успеем да го разкараме толкова безболезнено, ама надеждата умира последна. Клубът без да го питат, да вземе да прати писмо до тамошната федерация, че сме готови великодушно и безвъзмездно да го освободим, само неустойка да не ни иска и да си го взимат, даваме им бонус и брат му. В статията са цитирани мнения на фенове, от които е видно, че и там не са очаровани от неговия дефанзивен стил.
Последна промяна от Kalin123 на 16 окт 2018 09:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 16 окт 2018 09:18

Тази новина е някаква измислица на техни журналисти. Няма кой да го направи национален на Словакия.

Ами да се стяга , че мачовете ни идват !

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 16 окт 2018 10:14

Без да имам каквито и да са основания, все ми се струва, че не бива да отхвърляме и финансите, като възможна причина за слабите резултати в дербитата. Примерно неплатени премии, закъсняли заплати и т.н. Все пак собствениците извадиха не малка сума за търга.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 16 окт 2018 10:47

djd написа:Без да имам каквито и да са основания, все ми се струва, че не бива да отхвърляме и финансите, като възможна причина за слабите резултати в дербитата. Примерно неплатени премии, закъсняли заплати и т.н. Все пак собствениците извадиха не малка сума за търга.

Няма такова нещо! Някои български играчи получават доста по-малко от чужденците, факт, но забавяния на заплати и премии няма!
Инфото е от първа ръка.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 16 окт 2018 15:25

TristaNNN написа:
BRF написа:
Red Warrior написа:Аз си взимам карта въпреки, че знам, че няма да мога да отида на всички мачове. Приемам го като морален ангажимент към клуба. Може би е добре да се замислят от ръководството за да насърчат закупуването на карти да дадат някакви привилегии на притежателите им. Например всяка карта с уникален код, който да дава право на гласуване в сайта на ЦСКА по дадени въпроси за политиката на клубът. Няма как да станем като Барса и да си избираме ръководството, но за някои генерални направления накъде да се движим. Дали да се залага на български треньор, или чужденец и т.н.

Просто трябва да ги направят по-достъпни!Аз не си взимам,защото не ми се ходи до Армията за такова нещо,затова и нямам!Трябва да се направи възможното да се поръчва от разстояние!

[offtopic]Да ви питам нещо от чисто любопитство: Вашите сезонни карти дават ли някакви допълнителни благинки, примерно намаление на стоки в магазина на клуба, намаления в определени търговски обекти или други някакви намаления?[/offtopic]

Нямам никаква идея!Това не ме блазни!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red Warrior » 16 окт 2018 16:07

В момента има два вида карти. Абонаментна и членска. Членската е два вида - Сърца червени и Още от дете (за децата до 14 години) . Според мен двата вида карти трябва да се обединят както и привилегиите, които дават. За мен най-важното е да може да се гласува за някакви клубни политики и да се поръчват директно в сайта, както сега има възможност, но само за членските карти.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2018 16:53

peliforewer написа:
TristaNNN написа:
k_oleto написа:към Тристан

ама това е положително. На някой от отборите ремонти не са правени, от как строяха по тях паравани, за да може щом Бай Тошо се изказва да не изглежда твърде нисък. Обаче тази твоя теза издиша и знаеш ли защо ? Защото към днешна дата стадиони с крушки има в няколко села, а част от тези села - съм сигурен че не си и ги чувал. Те не са в Лигата на Тирето и никога не са били там. Тези села дори си нямат отбори.

По-вероятно е горното: Тезата на Делянски, в която и аз съм дълбоко убеден, щот докато гледах ЦСКА и Чико Бяга по канал 3, мятах някое и друго око към дербитата на България в А група и да ти кажа: имаше по-малко хора

Само напомням, че имаше забрана към канал 3 да предават мачове на ЦСКА, когато има мач от А група

който е забравил - нека чете, а после да ми пише за Дриша лига:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=193023


Има такива стадиончета, изобщо не твърдя противното. Но въпреки това, тези селски отбори нямат капацитет да играят футбол на високо ниво, няма как да стане просто. Моята теза се отнася към отбори, които са от градове и градчета, в които някога се е развивал някакъв футбол, т.нар. клиширано "футболни центрове". Примерът ми с Несебър не беше точен и не ме разбра - визирах Горна Оряховица, Русе, Монтана, сега и Враца, сетне очаквам Кърджали, по-сетне може би Хасково, Видин, Ямбол, Габрово и т.н. За съжаление обаче, нито аз, нито вие можем да докажем тезите си.
За последно по темата, аз също ще ти напомня. че Канал 3 не излъчваше всички мачове от В група, ако се застъпват с тези от А група, не само вашите. Дребно уточнение за вашата теза. Футболът в България все пак не почва и не свършва с вашия отбор и зрители.

Пак послъгваш,през сезона когато ЦСКА играеше във В група Канал 3 излъчи само мачовете на ЦСКА,а БФС беше забранил тв излъчване от В група по време на срещи от А група,Следващата година забрана нямаше,а В група се предаваше по Спортал и една кабеларка предаде няколко мача на 1948.

E, aз какво казвам или нещо не можем да се разберем? Ако имаш предвид, че Канал3 са давали само ваши мачове от В (следователено и само ваши мачове не са се излъчвали ако има такива в А по същото време), то тук не мога да споря, че нямам спомен, честно. То пък кой се е интересувал толкова много от футбол на ниво В група тогава освен вас, че да помни... :roll: Както и да е, всеки си има теза и всеки ще си я суче така, че да си я докаже, а официални доказателства на практика няма.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 16 окт 2018 16:56

Бивш халф на ЦСКА с дарение за школата

Още един кредитор на ЦСКА изрази желание да върне част от сумата, която има да получава.

Става въпрос за нигерийския полузащитник Стивън Сънди, който игра на "Армията" от началото на 2014 г. до лятото на 2015 г.

На него му се дължат 62 809,55 лева, пише "Тема спорт".

В момента Сънди е част от американския Реал Солт Лейк. Той е анонсирал своето намерение да върне процент от парите, които му се дължат, в разговор с фенка на ЦСКА, която също живее в САЩ.

В официалния форум на армейците тя сподели част от разговора си с играча:

"Кореспондирах си със Стивън Сънди и той каза, че е готов да даде част от парите, които получи, към ДЮШ. За да не смятате, че си измислям, ето го доказателството (б.р. - следва цитат на Сънди):

"Разбира се, първата стъпка е да получа парите, като първо моят адвокат ще получи своята комисиона. След това ще видя какво мога да даря за школата на ЦСКА", казва Сънди.

Нигериецът записа 36 мача за ЦСКА в елита. След това премина за кратко в турския Аланияспор, а от началото на 2016 г. без прекъсване е в Реал Солт Лейк (59 мача и 1 гол в МЛС).

Първият кредитор, който публично обяви, че е готов да върне дължимото му в клуба, бе юристът Радостин Василев.

Той има да получава малко над 3600 лв., но в социалната мрежа Фейсбук написа, че ще дари цялата сума на школата на ЦСКА.

Директорът на ДЮШ на армейците Стефан Яръмов пък пое ангажимент да се отвори банкова сметка на академията и да се публикува подробен отчет как са изразходвани получените пари.

Очаква се и други кредитори освен Сънди и Радостин Василев да дарят някакъв процент от дължимото им. Общо около 140 човека и компании ще получат суми от 8-те милиона лева, които "Ред Енимълс" плати за активите на ПФК ЦСКА АД.

Те все още не са собственост на фирмата победител в търга, но процедур



Браво на Сънди. Евала за постъпката !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 16 окт 2018 18:49

На този етап: "Евала за намерението!" ;)
... щото други идеи могат да му дойдат, кога барне парата:)

По ми е важно какви са намеренията на СМ и щаба му, Апата, Тунчев, Тошко, В. Илиев, Гаганелов, Любо, Марто ..... да не изброявам всички.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 16 окт 2018 19:24

https://www.youtube.com/watch?reload=9& ... pp=desktop

:lol: :lol: :lol: началото е култовооооо!!!! :lol: :lol: :lol:

#BNRCSKASOFIA<3


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: todorov и 10 госта