Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivan56 » 08 окт 2018 22:35

Sstefanov написа:
k_oleto написа:супер, ако може тези коли да станат служебни и на полицията и на пожарната и на Бърза помощ + на цялата администрация. Ако е възможно Инджов да строи пътища и площадки вовеки.........Но и това да стане, пак няма да е сравнимо с цената, по която Спас Русев купи Виваком

Вика 330 мил евра си е нищо работа.


И сини и червени, сте един и същи гъС, без помощ "отгоре" щяхте да последвате съдбата на други отбори. На приказки и дитирамби сте едните милион, другите милион и половина, едните сте половин България, другите цялата Вселена, а истината е, че преко сили я имате 20К.
Оревахте света и едните и другите, що теца давал на Берое, значи за вас може за другите не, е времето на Цола и Добри свърши.
Държавата все на вас е задължена, и защо?
Успехи ли имате и едните и другите, футболисти за националният отбор ли изкарвате. Типични кърлежи, само дай.
Ей за тва колкото и да е противен Домуса, всички му се радват как седем години си прави гаргара с вас.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 08 окт 2018 23:01

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:После сигурно ще пишете декларация ''върнете ни чорбата'' (както писахте една подобна декларация преди време като ви бихме във вечното дерби на Герена с 1:3.Изгониха ни публиката и останахте да си кибичете сами на стадиона цяло второ полувреме и да си пеете на себе си.Сигурно ви е било супер,защото беше като гробница на стадиона.После писахте една декларация в наша подкрепа и срещу Ушев...да не повярва човек,че ни подкрепихте :lol: )..Ще се мерите там с феновете на Славия,Септември.. :lol: Ще сте винаги първи по посещаемост.... :lol:

''Може на много хора да им се струва странно, но ние не се радваме от факта, че сектор „Г” остана празен през второто полувреме, защото това не е дерби. Разбира се, че нямаше да ни е никак приятно да гледаме как сектор „Г” празнува след края мача, но това е част от играта. Дерби без публика не е никакво дерби. НКП и СОФИЯ – ЗАПАД искаме стадионите да са пълни, а не празни. И работим за постигането на тази цел много усилено.''
https://www.sportal.bg/news.php?news=289861
Ще ревете после за нас,ама няма!! ;)

Ще ме прощаваш, ама сравнението ти е меко казано неуместно. Не само в ония години, а и по принцип, имаше нещо като уважение между привържениците на двата отбора. Всеки си подкрепяше своя отбор, всеки си милееше за неговото, но налице беше една общоприета толерантност - в кръчмата, на работното място и навсякъде извън виртуалния свят. Разбира се, имаше и много закачки, както и трябва да бъде по принцип, но те бяха в следствие на спортните резултати, решения на ръководствата, изказвания и действия на играчите и прочее футболни неща, НО едните уважаваха другите, задето си имаха отбор, принципи и позиции. Понеже бях на въпросния мач, ще ти кажа, че още на загрявката, докато сектор Г се пълнеше полека-лека, разни келемета налазиха оградата и почнаха да я люлеят като маймуни - беше кристално ясно какво ще последва, ама Ушев си бъркаше в дупките. Сетне, след като почна мача вече беше късно, а паркирането на водното оръдие пред сектора беше просто гавра с нормалните футболни привърженици, които бяха дошли да си подкрепят отбора. После помним цирковете... Тъпо беше - същински шамар срещу масата, която отива на стадиона да си подкрепя любимците, та затова и нашите пуснаха тази декларация, в името на привържениците, ако и да са от вашите. Не те знам колко си голям, а и не ме интересува, но питай батковците си - те ще потвърдят, че навремето имаше думи като чест и уважение между привържениците, независимо от пристрастията. Е, за жалост, цялата тази романтика рязко се изпари след 09.09.2016, няма да пояснявам защо, знаеш си. Ужажение заради принципите, пич, така се живееше допреди 2016. ;)

''Кво и ква романтика ви се е загубила'' си е лично и само ваш проблем. ;) И ти ми прости,че съм така грозно искрен и откровен,но нека всеки да си гледа паницата и проблемите.Аз не споря с вас и не искам да споря на тая тема и не ме интересува изобщо,защото не е мой проблем.За какво ми е да ви мисля вас ква романтика ви се е загубила...замисли се малко.Тва вие как възприемате мача ни,дали ще ходите на стадиона,ще правите транспаранти,ще правите шествия и т.н.... са си ваша работа,щот си ви е във ваше право да си правите кефа,както си искате.Ако щете си бъдете романтични,ако щете не си бъдете. :lol: Ние си имаме наши си занимания,а аз предлагам всеки да си гледа работата.
Само ще си позволя да коментирам ''уважението'',което го имаше,когато хората седяха един до друг(червени и сини),а тва беше мнооого преди периодите,които ти коментираш,но....може да имаме различни критерии за ''уважение'',така че не бих те упрекнал тук. ;) Но доносите срещу Михтарски,''Аз мразя ЦСКА'' тениските и т.н. и т.н. не е абсолютно никакво уважение,да ме прощаваш(пак).Колкото и да ми се иска да те разбера,все пак,това си е обективна истина,пък макар и казана от мен,чисто субективно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 8036
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 08 окт 2018 23:08

phd написа:Заводът в Ловеч официално фалира, доколкото зная. Документът за влизане в процедура е внесен на 24 февруари 2017... Сещаш ли се :lol: https://money.bg/business/liteks-motors-ad-vliza-v-protsedura-po-falit.html
Китайските коли сигурно са адски читави за охраняване на граници, интересно кои ли европейски бракми са били конкурент в тоя "търг".
Моделът на връзка държава-едър бизнес у нас е забележителен и КТБ беше само върхът на айсберга.
А продукти правят всички печално известни бизнесмени, и корпулентни, и по-дребнички. Това, че мафията си има държава никак не ме успокоява за парите, "останали в България" (да бе да, да не са само в някоя офшорка, хахха).

Литекс Моторс не е равно на завода в Ловеч. Там също чрез юридически хватки вероятно се е наложило да оправят натрупани дългове. Ето ти една статия за въпросната поръчка https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... a_granica/
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот phd » 08 окт 2018 23:15

Dust написа:
phd написа:Заводът в Ловеч официално фалира, доколкото зная. Документът за влизане в процедура е внесен на 24 февруари 2017... Сещаш ли се :lol: https://money.bg/business/liteks-motors-ad-vliza-v-protsedura-po-falit.html
Китайските коли сигурно са адски читави за охраняване на граници, интересно кои ли европейски бракми са били конкурент в тоя "търг".
Моделът на връзка държава-едър бизнес у нас е забележителен и КТБ беше само върхът на айсберга.
А продукти правят всички печално известни бизнесмени, и корпулентни, и по-дребнички. Това, че мафията си има държава никак не ме успокоява за парите, "останали в България" (да бе да, да не са само в някоя офшорка, хахха).

Литекс Моторс не е равно на завода в Ловеч. Там също чрез юридически хватки вероятно се е наложило да оправят натрупани дългове. Ето ти една статия за въпросната поръчка https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... a_granica/


Чудесна статия. Показва, че зад сделката е ГГ, а фалитът е, за да не се връщат пари на КТБ. Поне аз дотолкова мога да схвана. Познато, а? Държавата пък спестила 17 милиона европейски пари и не ги дала за BMW, примерно, пълен смях.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 08 окт 2018 23:26

Според мен джуджето в сряда ще се нашмърка и ще плати с усмивка :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Dust
Мнения: 8036
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 08 окт 2018 23:27

В случая никъде неоправдавам поредната измамна схема, просто ти показва, че завода в Баховица работи до някакво ниво.
Андон Димитров, който се води собственик на въпросната компания е син на един от най-доверените хора на Ганчев, който не е сред живите (Радослав Димитров - Фачо), който беше вицепрезидент на Литекс и почина преди осен години когато ремонтираха стадиона в Ловеч.

Да се върна отново на съществото дискусията, тези поръчки, когато са спечелени от Ганчев, търга за активите все още не беше минал за да се правят някакви аналози днес.

Корупционни практики ни заливат ежедневно, а някой дори и прескочиха границата, като убиха журналистка.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот phd » 08 окт 2018 23:41

Сигурно си прав. Но схемите си приличат. Подходът е сходен. Манталитетът е знаков. И минаването край закона. Фалираш, ощетяваш с милиони, онаследяваш, почваш начисто, отгоре гледат благосклонно, харизват, купуват ти "продукта", залежал в склада, оставят те да мамиш срещу процент ли или просто от добро сърце, КОЙ знае...

А кинтите, ако ще да са и по 5000 на автомобил, както ти предполагаш, са си кинти и нищо не пречи да се налеят за някое друго схемаджийско начинание. Просто са добре и навреме дошли.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tut » 09 окт 2018 00:30

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:После сигурно ще пишете декларация ''върнете ни чорбата'' (както писахте една подобна декларация преди време като ви бихме във вечното дерби на Герена с 1:3.Изгониха ни публиката и останахте да си кибичете сами на стадиона цяло второ полувреме и да си пеете на себе си.Сигурно ви е било супер,защото беше като гробница на стадиона.После писахте една декларация в наша подкрепа и срещу Ушев...да не повярва човек,че ни подкрепихте :lol: )..Ще се мерите там с феновете на Славия,Септември.. :lol: Ще сте винаги първи по посещаемост.... :lol:

''Може на много хора да им се струва странно, но ние не се радваме от факта, че сектор „Г” остана празен през второто полувреме, защото това не е дерби. Разбира се, че нямаше да ни е никак приятно да гледаме как сектор „Г” празнува след края мача, но това е част от играта. Дерби без публика не е никакво дерби. НКП и СОФИЯ – ЗАПАД искаме стадионите да са пълни, а не празни. И работим за постигането на тази цел много усилено.''
https://www.sportal.bg/news.php?news=289861
Ще ревете после за нас,ама няма!! ;)

Ще ме прощаваш, ама сравнението ти е меко казано неуместно. Не само в ония години, а и по принцип, имаше нещо като уважение между привържениците на двата отбора. Всеки си подкрепяше своя отбор, всеки си милееше за неговото, но налице беше една общоприета толерантност - в кръчмата, на работното място и навсякъде извън виртуалния свят. Разбира се, имаше и много закачки, както и трябва да бъде по принцип, но те бяха в следствие на спортните резултати, решения на ръководствата, изказвания и действия на играчите и прочее футболни неща, НО едните уважаваха другите, задето си имаха отбор, принципи и позиции. Понеже бях на въпросния мач, ще ти кажа, че още на загрявката, докато сектор Г се пълнеше полека-лека, разни келемета налазиха оградата и почнаха да я люлеят като маймуни - беше кристално ясно какво ще последва, ама Ушев си бъркаше в дупките. Сетне, след като почна мача вече беше късно, а паркирането на водното оръдие пред сектора беше просто гавра с нормалните футболни привърженици, които бяха дошли да си подкрепят отбора. После помним цирковете... Тъпо беше - същински шамар срещу масата, която отива на стадиона да си подкрепя любимците, та затова и нашите пуснаха тази декларация, в името на привържениците, ако и да са от вашите. Не те знам колко си голям, а и не ме интересува, но питай батковците си - те ще потвърдят, че навремето имаше думи като чест и уважение между привържениците, независимо от пристрастията. Е, за жалост, цялата тази романтика рязко се изпари след 09.09.2016, няма да пояснявам защо, знаеш си. Ужажение заради принципите, пич, така се живееше допреди 2016. ;)

''Кво и ква романтика ви се е загубила'' си е лично и само ваш проблем. ;) И ти ми прости,че съм така грозно искрен и откровен,но нека всеки да си гледа паницата и проблемите.Аз не споря с вас и не искам да споря на тая тема и не ме интересува изобщо,защото не е мой проблем.За какво ми е да ви мисля вас ква романтика ви се е загубила...замисли се малко.Тва вие как възприемате мача ни,дали ще ходите на стадиона,ще правите транспаранти,ще правите шествия и т.н.... са си ваша работа.Ние си имаме наши си занимания,а аз предлагам всеки да си гледа работата.
Само ще си позволя да коментирам ''уважението'',което го имаше,когато хората седяха един до друг(червени и сини),а тва беше мнооого преди периодите,които ти коментираш,но....може да имаме различни критерии за ''уважение'',така че не бих те упрекнал тук. ;) Но доносите срещу Михтарски,''Аз мразя ЦСКА'' тениските и т.н. и т.н. не е абсолютно никакво уважение,да ме прощаваш(пак).Колкото и да ми се иска да те разбера,все пак,това си е обективна истина,пък макар и казана от мен,чисто субективно.


Е как ве ... имаше уважение даже ние веднъж отидохме на синьото преди едно дерби, защото много се уважавахме тогава :-)... а пък те пак от уважение убиха с бомбичка един човек ..... Аве всичко беше рози по това време ....

Напред армейски лъвове ....32-та зове!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 09 окт 2018 01:04

шивача написа:Според мен джуджето в сряда ще се нашмърка и ще плати с усмивка :mrgreen:

Мене лично силно ме съмнява.Прекално много очевадни неща станаха,то вече направо си крещи ''Аз няма да платя''. :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 09 окт 2018 08:27

Паро:

"Едни хора са трупали дълговете, а други трябва да им ги плащат... Моралното е тези, които са направили задълженията, да си ги платят. Нямам категорично позиция дали трябва да се платят 8-те милиона, или не. Всеки може да настоява каквото иска. Не са малко тези пари. Да не говорим, че някои хора направиха така, че сумата да се надуе толкова много по изкуствен начин. Знаем добре за кого става въпрос. Хубаво е да си е твоя емблемата, но аз не знам друг случай да са давани толкова много пари за такова нещо в България", каза Никодимов пред "Тема Спорт".



Паро пък ебахти изказването е направил , ако е вярно. Не знаел дали трябва да се плаща..... :?:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта