Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 02 окт 2018 18:49

:mrgreen: :mrgreen: Добре,тва не е истина.Влизам в сайта и чета :arrow: ''Комисията по етика и феърплей поздрави ръководствата на ЦСКА-София и Левски'' и си викам ''Ха ха ха,колко добре иронично написано заглавие.Че те нали ни глобиха за ''незензурни думи и обиди''.След което се зачитам в статията :arrow:
Комисията по етика и феърплей към БФС изпрати официални поздравителни писма до изпълнителния директор на ПФК ЦСКА-София Трифон Попов и до изпълнителния директор на Левски Красимир Иванов.

Поводът е демонстрираното етично поведение от страна на състезателите, служебните лица и привържениците на двата клуба преди, по време и след мача на 29 септември на стадион "Васил Левски".

"Комисията със задоволство констатира, че въпреки оспорвания характер на срещата, отборите проявиха феърплей. Считаме, че с подобни прояви се издига авторитетът на клубовете и на българския футбол", се казва в писмата, подписани лично от председателя ген. Васил Василев.


.....!?!?! и констатирам,че всъщност това НЕ е ирония,а самата истина.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ако някой може да ми обясни как така те глобяват и после те поздравяват(наистина)...Аз ли нещо пропускам ?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 02 окт 2018 19:40

Делянски, в интерес на истината и двата отбора на терена демонстрираха колегиалност и уважение към съперника. Имаше едно притъркване в края, но като цяло - добре. Скамейките не съм забелязал да са се ояждали една с друга.
Колкото до глобите-аз димки и факли видях, но за бомби-миниумки нямам спомен. Не съм се и заглеждал особено. Може да е имало пиратки, не знам.
Колкото до глобите-Перукан трябва да има за банкет!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот miro_rz » 02 окт 2018 20:55

sin4ec написа:Делянски, в интерес на истината и двата отбора на терена демонстрираха колегиалност и уважение към съперника. Имаше едно притъркване в края, но като цяло - добре. Скамейките не съм забелязал да са се ояждали една с друга.
Колкото до глобите-аз димки и факли видях, но за бомби-миниумки нямам спомен. Не съм се и заглеждал особено. Може да е имало пиратки, не знам.
Колкото до глобите-Перукан трябва да има за банкет!

Кака Преслава за 2 часа ще му гушне 3/4000 лева ! :lol:
Без пари не стават работите !
Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот NOMER14 » 02 окт 2018 21:27

ПИдалите от бефесето са си гласували годишен бюджет, подобно на страната и на общините. Най-голямото перо са такива мачове. Какво са виновни маймуняците от бефесето, че двете агитки и футболисти са били кротки. Бюджет е това, еййй.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 03 окт 2018 10:44

sin4ec написа:Делянски, в интерес на истината и двата отбора на терена демонстрираха колегиалност и уважение към съперника. Имаше едно притъркване в края, но като цяло - добре. Скамейките не съм забелязал да са се ояждали една с друга.
Колкото до глобите-аз димки и факли видях, но за бомби-миниумки нямам спомен. Не съм се и заглеждал особено. Може да е имало пиратки, не знам.
Колкото до глобите-Перукан трябва да има за банкет!

Абсолютно никви изцепки нямаше,всичко си протече нормално.Мачът беше супер тъп(предишните дербита бяха къде къде по-интересни.Даже и онова 2:1 за вас беше 10 пъти по интересно),но всичко друго си беше окей.Даже и бомбички нямаше да не повярва човек.И теА башибозуци искат 12 000 лева...от кадя на кадя ,ма,аланкоолу?!?Те собствениците не предприемат мерки,щот не ги вълнува,тва са някви стотинки за тях.Ма я събери глобите от последните 3-4 дербита.Ще можем да спасим живот с тях! :evil: А ся отиват за бело и Преслава...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот JackPackage » 03 окт 2018 11:17

Нямаше изцепки, 1-2 бомбички и димката второто полувреме и това беше, даже БФС май не се поздрави :?
Ама ние на мача с Витоша миналия петък нямаше нито бомбичка, нито димка, нито хой за БФС и пак бяхме наказани с някакви пари, така че си вървят по дифоулт :x

Мача не беше от най-добрите, ама беше по-добре от водната топка, дето бихте с гол без да разбере на Каранга...вие тук го изкарахте най-тъпия мач последните 10г щото сте били жалки на терена :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 03 окт 2018 11:54

слаб си беше мача, а беше слаб. щото ние не играхме. Ей го, вече минаха няколко дни и още ме е яд за начина ни на игра. (не за резултата) Може би, онова положение на Мауридес в 35 секунда, ако беше влязло, щеше да стане мач. Трябваше да стане. Пълни Г и Б, хубаво време......, просто доволно ме е яд!

Тоя НЕМ да внимава, щото при следваща издънка нема спра да го храня!

само да допълня: Дузпа имаше и за нас и за Левски. Вмъквам само, че в центъра на светлините при положението за Левски беше......Лясков.

п.с
нещата не са по-различни и при Секулич, който определено трябва да почерпи, щото на Паулино му свърши въздуха второто....

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот soilwork » 03 окт 2018 12:16

[center]Има добри имена в момента : Груев,чичо Гошо, Загорчич....[/center]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 03 окт 2018 12:45

...просто не се сдържах да не отбележа смехът, който отново създаде БФС! - комисията по етика, пратила благодарствено писмо до двата отбора, след дербито, за проявена етичност по време на мача, от всички: - футболисти, ръководство и публика! - а дисциплинарната комисия, одрусала двата отбора с общо 12 300 лв! :lol: :lol: :lol: :lol:
...и ко праим ся? ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 03 окт 2018 12:54

Мда...и това съобщение, че 10 футболисти на ЦСКА са повикани като национали, малко...ме накара да се усмихна - а няма ли кой да повика Нестор Йевтич, за национал?...току виж се обиграл с националите и...таковата - отбора вземе че стане национална кауза! ;)
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта