Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 11 сеп 2018 21:49

Teo написа:Задължителна е тази върху, която стоят 7 милиона и 800 000 хиляди лева!


Няма такава . Покъртителни типове сте .
Търга беше за активите на фалиралата фирма , между които са и 4 регистрирани търговски марки .
Имаше списък на това което се продава , чети вместо да блещиш глупости . :idea:

Три са марките, които се продават . Първата е с №00049578 и е запазена до 3 февруари 2023 г. Втората е №00060418 и срокът изтича на 20 юни 2025 г. Последната е от 2015 г. и е с №00090850, като нейната валидност е до 31 януари 2024 г.
Отделно е “Лидерът ЦСКА”, която е с валидност до 18 август 2020 г


Къде в списъка е "емблемата" върху, която стоят 7 милиона и 800 000 хиляди лева сигурно сам не знаеш .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 11 сеп 2018 21:55

шивача написа:
Teo написа:
gihuelo написа:
Teo написа:
suni написа:Те емблемките с (ЦСКА) бяха май около 20-тина,.. коя от тях трябва да е задължителна ? :?


Задължителна е тази върху, която стоят 7 милиона и 800 000 хиляди лева!

Тео, ти няколко пъти си цитирал информация от охранителите на Ганчев. След като им вярваш ,защо не ги попиташ , какви са намеренията му за да знаеш ,какво да правиш?


Щото всеки се прави на луд там като го питаш за емблемата... :idea:
@ Давам му срок до края на годината не я ли плати няма стъпя на стадиона повече... ще ги е** у тарикатите ще ги е** :idea:
Не спреха 28 години да ни лъжат всякакви идиоти... :idea:
Тука неква гавра си правят с нас... некви си числа от обеля, на армията се правят все едно нищо не е станало...
Стадион и Панчарево без пари...
ЦСКА без пари...
Е*** му ма*ката...

Искаш да имаш най-голямата Марка в България... плати си бе... :evil:

Тео, напълно те подкрепям. Двамата от десетте най-богати хора в Бг не искат да платят дори мизерните за тях 8 милиона. При положение, че и двамата крадат от тази държава милиарди. Казвал съм го и друг път: джуджето няма да плати, след това черепа ще плати най-ниската цена и следва обединение на двата отбора.


ГГ ако не плати всичко приключва, ние не сме магарета.
За мен има чувства към това нещо... искам да е там където трябва, че да съм спокоен.
Ако другите не го чувстват така, значи нямаме нищо общо с това кой на кой отбор е фен.
Лично ОБЕЩА, че ще плати емблемата заради стойността, която има за нас феновете... още си чакамеееееееее..........които и да питаш от ръководството за това нещо се прави на луд... сийнва, не отговаря все едно се опитваш да му вземеш от обяда баси...

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kolokolo » 11 сеп 2018 22:06

Teo написа:За мен има чувства към това нещо... искам да е там където трябва, че да съм спокоен.
.


Некой трябва да плати 8 милиона за да си спокоен . :lol:
Ебем ти и златното спокойствие .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 11 сеп 2018 22:12

kolokolo написа:
Teo написа:За мен има чувства към това нещо... искам да е там където трябва, че да съм спокоен.
.


Некой трябва да плати 8 милиона за да си спокоен . :lol:
Ебем ти и златното спокойствие .


Друго си е от село да дойдеш и всички имоти в центъра и най-добрата база под Витоша да я вземеш за без пари?
Няма едномислие брат... :!: Просто с някой хора гледаме в различни посоки.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 11 сеп 2018 22:42

honda написа:
delqnski47 написа:
honda написа:Той си знае за какво му е ТМ. Примерно ,ако някой друг я откупи , този някой има абсолютното право да ви забрани да имате абривиетурата ЦСКА в името на клуба ви. Може да ви забрани да използвате логото, емблемата. Може да ви съди за нанесени щети и пропуснати ползи. Да ви предяви иск за всички приходи ,които сте реализирали откакто Литекс стана ЦСКА-София -може ,но ще бъде доста трудно. Но абсолютно спокойно може да предяви иска за всички приходи от фен артикули, билети(по-точно разликата в приходите от билети между ЦСКА-София и Литекс). Така ,че има за какво да плаща. Дали сумата от 8 млн лв( в момента вече е повече от 11 млн лв) е реалната цена на ТМ - не знам. ГГ( чрез "Ред Енималс" )я е оценил на толкова ;), освен ако "някой " не го е принудил . Той си решава дали да плаща или да не ,но ако не плати много вероятно любимия ви отбор да си върне името Литекс. Ако на вас ви харесва- enjoy ;) .
[offtopic]Би ли ме светнал точно кой съд в България е осъдил М.Чорни да не стъпва в България? На мен лично не ми е известно на М.Чорни да са му предявявани каквито и да е било искове , но явно ти имаш друга информация и с удоволствие бих се запознал с нея ,ако разбира се имаш подобна информация,а не написаното от теб да е плод на нездраво въображение :o Надявам се правиш разлика между отказан достъп на чуждестранен гражданин и признаване за виновен по конкретно обвинение.[/offtopic]

На тея ''нас''(ако визираш феновете) не може нищо да ни се забранява,по принцип,щот всеки отбор съществува заради феновете си.Тва е закон,няма кво да го обсъждаме.Именно заради тая причина се случиха нещата така,както ние искаме - ''Армията'' не се затвори(а имаше такава опция),а Рига,Адмира и Копенхаген имаха съответно щастието да играят с ЦСКА(поне те така казват,аз просто цитирам).Мене това ме интересува.Иначе няма стимул да се дават пари,щот ние играхме в Европа с емблемата си и всичко приключва и заспа.Що приключва?Щот бе дадено разрешение търговската марка да се използва.Трябваше да играем без емблема.Но играхме.Защо?Не знам,но тука отчитаме гросмайсторски ход на ГГ.Кой квото ще да говори.Като цяло с тоя ход ГГ ясно каза -> ''Ето вижте.Европа няма комплекси и ни сложи емблема....за разлика от едни други''. ;) Как го направи ГГ.Също не знам.Но емблемата е показател,хората я виждат,идват да играят с нас и така.Много ги интересуват глупостите тука,дет се пишат.Те не са глупости де,емблемата ''трябва'' да се плати,но пак питам - къде е стимула,ако изключим ЦСКА 1948.Такъв реален няма.Боли ме шнура дали съм ''прасе'' или ''люляк'' за вас. ;) Както и вие дали сте ''говеда'' или не.
П.П.Относно Литекс :arrow: един термин в механиката - нарича се ''еквивалентност''. ;) Поинтересувай се,ако не го знаеш!

Под "вас" нямам предвид феновете на ЦСКА-София , а клуба наречен ЦСКА-София . Който спечели ТМ има право да се разпорежда с нея както намери за добре. ТМ включва и името, в случая абревиетурата ЦСКА. Формално погледнато клуба ,който в момента носи името ЦСКА-София ,ще може да използва това име само с разрешението на този ,който притежава ТМ. (Това е причината през един период Левски да се официално да се казва Левски1914) Като този ,който притежава ТМ може да забрани използването на тирета, дати и т.н. Примерно ако не ми вярваш пробвай примерно да произвеждаш безалкохолни напитки с марката примерно "Кока-Кола 2016" или "Фанта Бг" и да използваш лого близко оригналото лого на продуктите на "Кока-Кола", аз ти гарантирам ,че няма да успееш да си платиш неустойките ,които ще бъдеш осъден да платиш.
Би ли посочил ,кой точно ви е разрешил да използвате ТМ, на мен не ми известно да ви е давано подобно разрешение.
Стимула да се плати е, че ако не се плати рискувате да се превърнете в "оркестър без име" не съм сигурен ,че ще ви хареса.
Феновете може да наричате любимия си отбор както искате, но в медиите е съвсем друго.
Аз до момента не виждам нищо "гросмайсторско" в поведението на ГГ. Той искаше нещо ,което няма нищо общо с футбола и го получи( временно). Но да се върнем към футбола за мен Черепа "сготви" ГГ. Последния влезна в едно блато от което не знам как ще излезе. ГГ за да се хареса на феновете на ЦСКА-София трябва да поддържа бюджет от минимум 20 млн лв за да може да бъде (донякъде) конкурентноспособен на Лудогорец,а приходите са не повече от 10 млн лв,което значи минус 10 млн лв на година от джоба на ГГ. От друга страна базата иска много сериозни инвестиции , проблема е че на този етап много трудно може инвестиции в базата да имат възвращаемост. Много трудно (да не кажа невъзможно) ще се получи разрешение за търговски обекти на територията на парка. За мен е много по- изгодно да се получи парцел от общината и там да се строи нов стадион със съответните търговски площи( хотели, магазини, ресторанти, медицински център) така инвестициите ще имат възвращаемост и според мен точно по този път ще върви Черепа. Между другото без да претендирам за авторство ,Черепа върви по един път ,който аз бях описал преди 3 години.


Толкова глупости си написал ,че ме заболя главата !
1. Знаеш ли колко търговски обекти имат и в момента разрешение за дейност и в момента? Само на територията на стадиона има три !
Ти около бившия колодрум ходил ли си последните 25 години?
2. Имаш ли бегла представа ,колко струва един стадион ( с козирка) ?
3 . Мислиш ли че Божков ще даде 100 милиона за нов стадион например в Бужурище?
4.Ако ГГ трябва да подържа 20 млн. бюджет за да се хареса на феновете , то Божков не трябва ли да направи същото?
5. Знаеш ли на кой отбор е привърженик Васил Божков?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 11 сеп 2018 23:32

Ozzimozzi написа:Ганчев обеща точно определени неща и до сега повечето ги изпълнява. ТМ и емблемата не си спомням да са коментирани на тази среща, въпреки че по-късно (след фалита на старото дружество) Ганчев излезе и обяви, че ще придобие активите заради феновете, но до сега по една или друга причина плащане не е осъществено. Факт е обаче, че за по-малко от година се направи боеспособен отбор и ЦСКА се превърна в единственият конкурент на Лудогорец, докато други се задоволяваха със шпалири. Упяхме да изиграем и шест мача в ЕКТ. В Панчерево бяха вкарани не малко пари и от развалините и змиярника се получи едно не лошо място за подготовка на отборите. Дали школата работи ще се види след няколко години, но там има какво да се желае. Помня колко велики приказки се изприказваха за вашата школа през последното десетилетие, то не бяха холандски модели, нови методики, а фактите са, че нямате един футболист от школата ви, който да играе в първия състав.
Относно Армията - там наистина трябва да се налеят много много пари, а не мисля, че това е оправдано, когато не си собственик и си принуден да плащаш огромен наем, а и никой не ти плаща сметките. За мен стадиона трябва да се построи наново, но едва ли ще стане това скоро.
Като спомена за обещания, ти помниш ли на вас какво ви обещаха и кое беше последното? Къде е мачкането, къде е козирката, че дори и едно елементарно табло няма. Последно кое беша? Мача с Бока или мача с Милан?
Та всеки може да обещава, но в крайна сметка е важно колко от обещаното изпълнява. Не че е успокоение, но при нас нещата са цветя и рози в сравнение с вас.

ЦСКА-София никога не е бил конкурент на Лц. В първия ни състав играе Горанов-продукт на нашата школа. При вас такъв е само Чорбаджийски, така стоят нещата...Школата ви е пълен ташак и даже деца от Лъвчетата не желаят да дойдат при вас. [offtopic]В мача срещу вас моето келеме ви направи сами да си говорите, по неведоми пътища от Армията стигнаха до мен и ми предложиха условия за детето. Отговорих им просто: аз от Левски го махнах, вие с какво сте повече от тях?[/offtopic]Обещанията са странна работа...никой не е обещавал мачкане. а за изненада на всички сме на първо място.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 11 сеп 2018 23:41

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Ганчев обеща точно определени неща и до сега повечето ги изпълнява. ТМ и емблемата не си спомням да са коментирани на тази среща, въпреки че по-късно (след фалита на старото дружество) Ганчев излезе и обяви, че ще придобие активите заради феновете, но до сега по една или друга причина плащане не е осъществено. Факт е обаче, че за по-малко от година се направи боеспособен отбор и ЦСКА се превърна в единственият конкурент на Лудогорец, докато други се задоволяваха със шпалири. Упяхме да изиграем и шест мача в ЕКТ. В Панчерево бяха вкарани не малко пари и от развалините и змиярника се получи едно не лошо място за подготовка на отборите. Дали школата работи ще се види след няколко години, но там има какво да се желае. Помня колко велики приказки се изприказваха за вашата школа през последното десетилетие, то не бяха холандски модели, нови методики, а фактите са, че нямате един футболист от школата ви, който да играе в първия състав.
Относно Армията - там наистина трябва да се налеят много много пари, а не мисля, че това е оправдано, когато не си собственик и си принуден да плащаш огромен наем, а и никой не ти плаща сметките. За мен стадиона трябва да се построи наново, но едва ли ще стане това скоро.
Като спомена за обещания, ти помниш ли на вас какво ви обещаха и кое беше последното? Къде е мачкането, къде е козирката, че дори и едно елементарно табло няма. Последно кое беша? Мача с Бока или мача с Милан?
Та всеки може да обещава, но в крайна сметка е важно колко от обещаното изпълнява. Не че е успокоение, но при нас нещата са цветя и рози в сравнение с вас.

ЦСКА-София никога не е бил конкурент на Лц. В първия ни състав играе Горанов-продукт на нашата школа. При вас такъв е само Чорбаджийски, така стоят нещата...Школата ви е пълен ташак и даже деца от Лъвчетата не желаят да дойдат при вас. [offtopic]В мача срещу вас моето келеме ви направи сами да си говорите, по неведоми пътища от Армията стигнаха до мен и ми предложиха условия за детето. Отговорих им просто: аз от Левски го махнах, вие с какво сте повече от тях?[/offtopic]Обещанията са странна работа...никой не е обещавал мачкане. а за изненада на всички сме на първо място.


Викаш при вас Горанов а при нас Чорбаджийски :) По един :)
Но нашата школа е пълен ташак а вашата не ! Да ти имам логиката .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 12 сеп 2018 00:03

gihuelo написа:
Викаш при вас Горанов а при нас Чорбаджийски :) По един :)
Но нашата школа е пълен ташак а вашата не ! Да ти имам логиката .

Когато ти бият децата с двуцифрени резултати-не знам какво има да се коментира...
[offtopic]А онзи ден в Слоения наше дете вкара два гола за победата, нещо против?[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 12 сеп 2018 00:09

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Ганчев обеща точно определени неща и до сега повечето ги изпълнява. ТМ и емблемата не си спомням да са коментирани на тази среща, въпреки че по-късно (след фалита на старото дружество) Ганчев излезе и обяви, че ще придобие активите заради феновете, но до сега по една или друга причина плащане не е осъществено. Факт е обаче, че за по-малко от година се направи боеспособен отбор и ЦСКА се превърна в единственият конкурент на Лудогорец, докато други се задоволяваха със шпалири. Упяхме да изиграем и шест мача в ЕКТ. В Панчерево бяха вкарани не малко пари и от развалините и змиярника се получи едно не лошо място за подготовка на отборите. Дали школата работи ще се види след няколко години, но там има какво да се желае. Помня колко велики приказки се изприказваха за вашата школа през последното десетилетие, то не бяха холандски модели, нови методики, а фактите са, че нямате един футболист от школата ви, който да играе в първия състав.
Относно Армията - там наистина трябва да се налеят много много пари, а не мисля, че това е оправдано, когато не си собственик и си принуден да плащаш огромен наем, а и никой не ти плаща сметките. За мен стадиона трябва да се построи наново, но едва ли ще стане това скоро.
Като спомена за обещания, ти помниш ли на вас какво ви обещаха и кое беше последното? Къде е мачкането, къде е козирката, че дори и едно елементарно табло няма. Последно кое беша? Мача с Бока или мача с Милан?
Та всеки може да обещава, но в крайна сметка е важно колко от обещаното изпълнява. Не че е успокоение, но при нас нещата са цветя и рози в сравнение с вас.

ЦСКА-София никога не е бил конкурент на Лц. В първия ни състав играе Горанов-продукт на нашата школа. При вас такъв е само Чорбаджийски, така стоят нещата...Школата ви е пълен ташак и даже деца от Лъвчетата не желаят да дойдат при вас. [offtopic]В мача срещу вас моето келеме ви направи сами да си говорите, по неведоми пътища от Армията стигнаха до мен и ми предложиха условия за детето. Отговорих им просто: аз от Левски го махнах, вие с какво сте повече от тях?[/offtopic]Обещанията са странна работа...никой не е обещавал мачкане. а за изненада на всички сме на първо място.

Разбира се, че бяхме конкуренти на Лудогорец.
Горанов колкото е ваш юноша, толкова е и на ЦСКА или Чепинец. За школата на ЦСКА казах, че ще се види резултата след някоя друга година.
Когато Русев говореше не просто за победи, а за мачкане отново бяхте временни водачи, но явно си забравил. И други работи говореше, които така и не се случиха, та толкоз с обещанията. Последно мача с Бока или с Милан ще е и кога ще го играете, че бая хора купили билети се чувстват излъгани? Точно вие да говорите за излъгани фенове е смешно.[offtopic]Тази история с твоя дето много го искат, ама ти не го даваш стана бая изтъркана и леко досадна. Само в този форум си го разказвал няколко пъти.[/offtopic]
Последна промяна от Ozzimozzi на 12 сеп 2018 08:32, променено общо 2 пъти.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 12 сеп 2018 00:19

sin4ec написа:
gihuelo написа:
Викаш при вас Горанов а при нас Чорбаджийски :) По един :)
Но нашата школа е пълен ташак а вашата не ! Да ти имам логиката .

Когато ти бият децата с двуцифрени резултати-не знам какво има да се коментира...
[offtopic]А онзи ден в Слоения наше дете вкара два гола за победата, нещо против?[/offtopic]

[offtopic]Кога ще ти уври главата ,че Ицо направи Краев футболист?И хем ви го каза в прав текст :)
А дали ни бият с двуцифрени или трицифрени резултати е важен крайния резултат а той е че нямате никаква школа в последните години. А твойте фантасмагории за юношите ги слушаме от както си се регистрирал 2009 година , тоест първите " бебета " който си боготворял сега са на 18-19 години и не приличат на никакви футболисти. И от година на година ставате по -зле и по-зле.
И крайно време е да се научиш да пишеш за Левски във вашия форум. Вярно ,че много се изложи с "тренировките" миналия сезон , но все пак :)[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта