Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 11 сеп 2018 10:40

sin4ec написа:
delqnski47 написа:Ми оказа се,че си е абсолютно достатъчно.Отборът игра с емблемата на ЦСКА.Рига,Адмира и Копенхаген,ако го питаш,ще ти кажат същото.Дет се вика,ГГ направи гросмайсторски ход,който засега върви успешно.Ще видим нататък,но когато направиш успешен ход в шаха,който да ти спести средства(буквално казано) теа де те плюят са абсолютни мишоци без покритие.Това е положението.Но ще видим занапред къде ще отиде царя и пешката.Засега ГГ взе царицата.Щот им акъл.Игра ли отбора е Европа.Игра.Игра ли с емблемата.Игра с емблемата.Как го знаят Рига,Адмира и Копенхаген.Кат Литекс ли?Да бе да.Това са фактите. :roll: Не може да ги отричаме.
Па Сульо да си го плюе ГГ,не е проблем.Аз,ако си спестя няколко милиона и едновременно с тва да съм от полза на голяма част от българското общество(червеното) моа си свиркам,пляскам,пък Пульо и Сульо може да си храчат... :lol: Кво значение има.На някои не им харесва.Така е.Но няма как да си успешен и да се харесваш на всички.Това е.Такава е системата :!: Така е устроена.ГГ може и да даде пари за емблемата.Но какъв е стимула?Това е въпроса.Защото стимул няма...
Единственият стимул може да са тея цесекари,дет в момента не гледат ЦСКА-София.Но тук изниква друг въпрос -> колко са те?Да излязат и да кажат.А не да се крият по форумите като мишки.

ГГ няма да плати емблемата. Но това е ясно отдавна. Но щом и ти смяташ, че такива като ГГ са , цитирам:" от полза на голяма част от българското общество...". Заеби.
Падението е брутално.
Жалка картинка..

И за кво му е да плаща емблема от чисто юридически,финансови,маркетингови и квито щеш причини да го прави?Айде позамисли се.За момент само.Ще я плати и после ще си я избие от някой трансфер...и кво правим?Има само една причина.Тя е ЦСКА 1948.Друга няма!!
Ако размърдаш малко това горе ще разбереш някои работи.Но оставам с впечатление,че някои ''фенове'' живеете в някъв измислен свят,в който си мислете,че парите се берат от дърветата, клубовете са ваши и ви се струва че са ваши,но едновременно с това не сте собственици(като други клубове по света,където това си е практика).Това е невъзможно.Как си го представяш тоя филм?!Вие сте никои в случая :!:
[offtopic]Вие в Подуене,например,можете чисто юридически,финансово,маркетингово и т.н. само да врякате на Виваком Арена и да искате оставка и Спасов да си бие шута и да ви остави на произвола с онея от София Запад докато дойде друг .''Голяма власт'' си е това да знаеш.Клубът не е ваш по принцип!Другото са некви евтини фенски приказки,измислени.Щот дъртия не е забогатял покрай ''Левски''.Със или без ''Левски'' той пак си свирка да знаеш.Нема остане гладен.Абсолютно същото е и с ГГ.
А подписката за Чорни едно време беше ли ''красива'' картинка. ;) За разлика от ГГ оня си си беше направо осъден да не стъпва в България,но това не ви пречеше.Иначе говорим тука за ''свирки за ГГ'',но паметта ни е къса...Моята обаче не е.
Няма смисъл да се съдим и да си наливаме акъл взаимно.[/offtopic]
За абсолютно всичко,което казах,съм абсолютно прав!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 11 сеп 2018 13:41

delqnski47 написа:
sin4ec написа:
delqnski47 написа:Ми оказа се,че си е абсолютно достатъчно.Отборът игра с емблемата на ЦСКА.Рига,Адмира и Копенхаген,ако го питаш,ще ти кажат същото.Дет се вика,ГГ направи гросмайсторски ход,който засега върви успешно.Ще видим нататък,но когато направиш успешен ход в шаха,който да ти спести средства(буквално казано) теа де те плюят са абсолютни мишоци без покритие.Това е положението.Но ще видим занапред къде ще отиде царя и пешката.Засега ГГ взе царицата.Щот им акъл.Игра ли отбора е Европа.Игра.Игра ли с емблемата.Игра с емблемата.Как го знаят Рига,Адмира и Копенхаген.Кат Литекс ли?Да бе да.Това са фактите. :roll: Не може да ги отричаме.
Па Сульо да си го плюе ГГ,не е проблем.Аз,ако си спестя няколко милиона и едновременно с тва да съм от полза на голяма част от българското общество(червеното) моа си свиркам,пляскам,пък Пульо и Сульо може да си храчат... :lol: Кво значение има.На някои не им харесва.Така е.Но няма как да си успешен и да се харесваш на всички.Това е.Такава е системата :!: Така е устроена.ГГ може и да даде пари за емблемата.Но какъв е стимула?Това е въпроса.Защото стимул няма...
Единственият стимул може да са тея цесекари,дет в момента не гледат ЦСКА-София.Но тук изниква друг въпрос -> колко са те?Да излязат и да кажат.А не да се крият по форумите като мишки.

ГГ няма да плати емблемата. Но това е ясно отдавна. Но щом и ти смяташ, че такива като ГГ са , цитирам:" от полза на голяма част от българското общество...". Заеби.
Падението е брутално.
Жалка картинка..

И за кво му е да плаща емблема от чисто юридически,финансови,маркетингови и квито щеш причини да го прави?Айде позамисли се.За момент само.Ще я плати и после ще си я избие от някой трансфер...и кво правим?Има само една причина.Тя е ЦСКА 1948.Друга няма!!
Ако размърдаш малко това горе ще разбереш някои работи.Но оставам с впечатление,че някои ''фенове'' живеете в някъв измислен свят,в който си мислете,че парите се берат от дърветата, клубовете са ваши и ви се струва че са ваши,но едновременно с това не сте собственици(като други клубове по света,където това си е практика).Това е невъзможно.Как си го представяш тоя филм?!Вие сте никои в случая :!: Вие в Подуене,например,можете чисто юридически,финансово,маркетингово и т.н. само да врякате на Виваком Арена и да искате оставка и дъртия пергиш да си бие шута и да ви остави на произвола с онея от София Запад докато дойде друг дърт пергиш .''Голяма власт'' си е това да знаеш.Клубът не е ваш по принцип!Другото са некви евтини фенски приказки,измислени.Щот дъртия не е забогатял покрай ''Левски''.Със или без ''Левски'' той пак си свирка да знаеш.Нема остане гладен.Абсолютно същото е и с ГГ.
[offtopic]А подписката за Чорни едно време беше ли ''красива'' картинка. ;) За разлика от ГГ оня си си беше направо осъден да не стъпва в България,но това не ви пречеше.Иначе говорим тука за ''свирки за ГГ'',но паметта ни е къса...Моята обаче не е.
Няма смисъл да се съдим и да си наливаме акъл взаимно.[/offtopic]
За абсолютно всичко,което казах,съм абсолютно прав!

Той си знае за какво му е ТМ. Примерно ,ако някой друг я откупи , този някой има абсолютното право да ви забрани да имате абривиетурата ЦСКА в името на клуба ви. Може да ви забрани да използвате логото, емблемата. Може да ви съди за нанесени щети и пропуснати ползи. Да ви предяви иск за всички приходи ,които сте реализирали откакто Литекс стана ЦСКА-София -може ,но ще бъде доста трудно. Но абсолютно спокойно може да предяви иска за всички приходи от фен артикули, билети(по-точно разликата в приходите от билети между ЦСКА-София и Литекс). Така ,че има за какво да плаща. Дали сумата от 8 млн лв( в момента вече е повече от 11 млн лв) е реалната цена на ТМ - не знам. ГГ( чрез "Ред Енималс" )я е оценил на толкова ;), освен ако "някой " не го е принудил . Той си решава дали да плаща или да не ,но ако не плати много вероятно любимия ви отбор да си върне името Литекс. Ако на вас ви харесва- enjoy ;) .
[offtopic]Би ли ме светнал точно кой съд в България е осъдил М.Чорни да не стъпва в България? На мен лично не ми е известно на М.Чорни да са му предявявани каквито и да е било искове , но явно ти имаш друга информация и с удоволствие бих се запознал с нея ,ако разбира се имаш подобна информация,а не написаното от теб да е плод на нездраво въображение :o Надявам се правиш разлика между отказан достъп на чуждестранен гражданин и признаване за виновен по конкретно обвинение.[/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 11 сеп 2018 13:57

vaskonti написа:
Teo написа:
nghcvth написа:Чисто от любопитство- какво става с емблемата? Още ли не дават на изгарящия от желание Ганчев да плати? :lol:


Ще го подсетиме скоро какво става с емблемата... някой си помислиха, че абра-кадабра и всичко е забравено! :idea:

Тео, ти да не би да мислиш да плашиш Ганчев? Ще му накривиш шапката :!: Той 3 години се гаври с вас, вие му викате браво и държите главата здраво заровена в земята! Нали помниш, че ти казах, че ти летиш най-високо и един ден ще паднеш най-лошо на земята?


Ако не плати това, което обеща ще има сериозни проблеми! Превърнаха марката ЦСКА в тоалетна хартия... било не значило нищо, че ще си я върнем хахаха... прав си. Почвам нещо се дразня вече.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 11 сеп 2018 14:00

ЦСКА СТРУВА ПАРИ!
Нищо не е забранено, господа шефове!

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Kalin123 » 11 сеп 2018 14:17

Хонда и Син4ец явно сън не ви хваща от това какво ще се случи с нашата емблема. Никой тук не го интересува мнение на фенове на други отбори. Хайде всяка жаба да си знае гьола.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот SLAP » 11 сеп 2018 15:54

Teo написа:ЦСКА СТРУВА ПАРИ!
Нищо не е забранено, господа шефове!

Напълно те подкрепям, както онзи отгоре спомена вземе ли някой друг емблемата и 3те запорирани марки на Г.Г ще му се стъжни от дела и наустийки, предишното дружество ще му се стори като момина сълза.
Застанахме зад Г.Г. защото той е точния човек за ЦСКА, но той пое ангажименти, които го направиха "точния човек", той не знам кво си мисли ама 3 мача в ЕТК не ни главозамайват, и кво като Копенхаген, Рига или Адмира ни знаят, като ЦСКА.
Ние сме ЦСКА ние публиката, ако се врътнем към че$тните това ще е толкова ЦСКА, колкото те в момента.!!
Емблемата и марките трябва да бъдат платени!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот suni » 11 сеп 2018 16:16

И да се плати и да не се плати, се тая. Емблеми бол! Черепа да го ду*а!
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 11 сеп 2018 16:31

honda написа:Той си знае за какво му е ТМ. Примерно ,ако някой друг я откупи , този някой има абсолютното право да ви забрани да имате абривиетурата ЦСКА в името на клуба ви. Може да ви забрани да използвате логото, емблемата. Може да ви съди за нанесени щети и пропуснати ползи. Да ви предяви иск за всички приходи ,които сте реализирали откакто Литекс стана ЦСКА-София -може ,но ще бъде доста трудно. Но абсолютно спокойно може да предяви иска за всички приходи от фен артикули, билети(по-точно разликата в приходите от билети между ЦСКА-София и Литекс). Така ,че има за какво да плаща. Дали сумата от 8 млн лв( в момента вече е повече от 11 млн лв) е реалната цена на ТМ - не знам. ГГ( чрез "Ред Енималс" )я е оценил на толкова ;), освен ако "някой " не го е принудил . Той си решава дали да плаща или да не ,но ако не плати много вероятно любимия ви отбор да си върне името Литекс. Ако на вас ви харесва- enjoy ;) .
[offtopic]Би ли ме светнал точно кой съд в България е осъдил М.Чорни да не стъпва в България? На мен лично не ми е известно на М.Чорни да са му предявявани каквито и да е било искове , но явно ти имаш друга информация и с удоволствие бих се запознал с нея ,ако разбира се имаш подобна информация,а не написаното от теб да е плод на нездраво въображение :o Надявам се правиш разлика между отказан достъп на чуждестранен гражданин и признаване за виновен по конкретно обвинение.[/offtopic]

На тея ''нас''(ако визираш феновете) не може нищо да ни се забранява,по принцип,щот всеки отбор съществува заради феновете си.Тва е закон,няма кво да го обсъждаме.Именно заради тая причина се случиха нещата така,както ние искаме - ''Армията'' не се затвори(а имаше такава опция),а Рига,Адмира и Копенхаген имаха съответно щастието да играят с ЦСКА(поне те така казват,аз просто цитирам).Мене това ме интересува.Иначе няма стимул да се дават пари,щот ние играхме в Европа с емблемата си и всичко приключва и заспа.Що приключва?Щот бе дадено разрешение търговската марка да се използва.Трябваше да играем без емблема.Но играхме.Защо?Не знам,но тука отчитаме гросмайсторски ход на ГГ.Кой квото ще да говори.Като цяло с тоя ход ГГ ясно каза -> ''Ето вижте.Европа няма комплекси и ни сложи емблема....за разлика от едни други''. ;) Как го направи ГГ.Също не знам.Но емблемата е показател,хората я виждат,идват да играят с нас и така.Много ги интересуват глупостите тука,дет се пишат.Те не са глупости де,емблемата ''трябва'' да се плати,но пак питам - къде е стимула,ако изключим ЦСКА 1948.Такъв реален няма.Боли ме шнура дали съм ''прасе'' или ''люляк'' за вас. ;) Както и вие дали сте ''говеда'' или не.
П.П.Относно Литекс :arrow: един термин в механиката - нарича се ''еквивалентност''. ;) Поинтересувай се,ако не го знаеш!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivan56 » 11 сеп 2018 16:43

delqnski47 написа:
honda написа:Той си знае за какво му е ТМ. Примерно ,ако някой друг я откупи , този някой има абсолютното право да ви забрани да имате абривиетурата ЦСКА в името на клуба ви. Може да ви забрани да използвате логото, емблемата. Може да ви съди за нанесени щети и пропуснати ползи. Да ви предяви иск за всички приходи ,които сте реализирали откакто Литекс стана ЦСКА-София -може ,но ще бъде доста трудно. Но абсолютно спокойно може да предяви иска за всички приходи от фен артикули, билети(по-точно разликата в приходите от билети между ЦСКА-София и Литекс). Така ,че има за какво да плаща. Дали сумата от 8 млн лв( в момента вече е повече от 11 млн лв) е реалната цена на ТМ - не знам. ГГ( чрез "Ред Енималс" )я е оценил на толкова ;), освен ако "някой " не го е принудил . Той си решава дали да плаща или да не ,но ако не плати много вероятно любимия ви отбор да си върне името Литекс. Ако на вас ви харесва- enjoy ;) .
[offtopic]Би ли ме светнал точно кой съд в България е осъдил М.Чорни да не стъпва в България? На мен лично не ми е известно на М.Чорни да са му предявявани каквито и да е било искове , но явно ти имаш друга информация и с удоволствие бих се запознал с нея ,ако разбира се имаш подобна информация,а не написаното от теб да е плод на нездраво въображение :o Надявам се правиш разлика между отказан достъп на чуждестранен гражданин и признаване за виновен по конкретно обвинение.[/offtopic]

На тея ''нас''(ако визираш феновете) не може нищо да ни се забранява,по принцип,щот всеки отбор съществува заради феновете си.Тва е закон,няма кво да го обсъждаме.Именно заради тая причина се случиха нещата така,както ние искаме - ''Армията'' не се затвори(а имаше такава опция),а Рига,Адмира и Копенхаген имаха съответно щастието да играят с ЦСКА(поне те така казват,аз просто цитирам).Мене това ме интересува.Иначе няма стимул да се дават пари,щот ние играхме в Европа с емблемата си и всичко приключва.Що приключва?Щот бе дадено разрешение търговската марка да се използва.Защо?Не знам,но тука отчитаме гросмайсторски ход на ГГ.Как го направи.Също не знам.Емблемата е показател,хората я виждат,идват да играят с нас и така.Много ги интересуват глупостите тука,дет се пишат.Другото е шменти-капели,търкане на езици и т.н. не е толко важно.Има един термин в механиката - нарича се ''еквивалентност''. ;) Поинтересувай се,ако не го знаеш!


Не, е баш така.
Щото утре си слагам в магазина, тениски, шалчета и други ваши артикули, и си правя кинти на ваш гръб и копче не мой ми кажете. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 11 сеп 2018 16:46

ivan56 написа:
delqnski47 написа:
honda написа:Той си знае за какво му е ТМ. Примерно ,ако някой друг я откупи , този някой има абсолютното право да ви забрани да имате абривиетурата ЦСКА в името на клуба ви. Може да ви забрани да използвате логото, емблемата. Може да ви съди за нанесени щети и пропуснати ползи. Да ви предяви иск за всички приходи ,които сте реализирали откакто Литекс стана ЦСКА-София -може ,но ще бъде доста трудно. Но абсолютно спокойно може да предяви иска за всички приходи от фен артикули, билети(по-точно разликата в приходите от билети между ЦСКА-София и Литекс). Така ,че има за какво да плаща. Дали сумата от 8 млн лв( в момента вече е повече от 11 млн лв) е реалната цена на ТМ - не знам. ГГ( чрез "Ред Енималс" )я е оценил на толкова ;), освен ако "някой " не го е принудил . Той си решава дали да плаща или да не ,но ако не плати много вероятно любимия ви отбор да си върне името Литекс. Ако на вас ви харесва- enjoy ;) .
[offtopic]Би ли ме светнал точно кой съд в България е осъдил М.Чорни да не стъпва в България? На мен лично не ми е известно на М.Чорни да са му предявявани каквито и да е било искове , но явно ти имаш друга информация и с удоволствие бих се запознал с нея ,ако разбира се имаш подобна информация,а не написаното от теб да е плод на нездраво въображение :o Надявам се правиш разлика между отказан достъп на чуждестранен гражданин и признаване за виновен по конкретно обвинение.[/offtopic]

На тея ''нас''(ако визираш феновете) не може нищо да ни се забранява,по принцип,щот всеки отбор съществува заради феновете си.Тва е закон,няма кво да го обсъждаме.Именно заради тая причина се случиха нещата така,както ние искаме - ''Армията'' не се затвори(а имаше такава опция),а Рига,Адмира и Копенхаген имаха съответно щастието да играят с ЦСКА(поне те така казват,аз просто цитирам).Мене това ме интересува.Иначе няма стимул да се дават пари,щот ние играхме в Европа с емблемата си и всичко приключва.Що приключва?Щот бе дадено разрешение търговската марка да се използва.Защо?Не знам,но тука отчитаме гросмайсторски ход на ГГ.Как го направи.Също не знам.Емблемата е показател,хората я виждат,идват да играят с нас и така.Много ги интересуват глупостите тука,дет се пишат.Другото е шменти-капели,търкане на езици и т.н. не е толко важно.Има един термин в механиката - нарича се ''еквивалентност''. ;) Поинтересувай се,ако не го знаеш!


Не, е баш така.
Щото утре си слагам в магазина, тениски, шалчета и други ваши артикули, и си правя кинти на ваш гръб и копче не мой ми кажете. :lol:

Можеш,но там ще се разправяш с Анималс и с Адидас. :lol: Но пробвай де.Иначе фейк има навсякъде,без значение дали ГГ притежава емблемата или не.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта