Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 28 юли 2018 20:52

sly написа:Момчета някъде по форумите прочетох че ако,казвам АКО все пак ЦСКА отстрани Копенхаген след това автоматично ще продължи да играе е в Евротурнирите с техния коефициент.Това вярно ли е понеже аз не съм много запознат с привичките на УЕФА ,пък и не знам къде да го проверя?
Ако е така то кефициента на Копенхген трябва да е много добър,като отбор който всяка година участва.


Такъв филм да играете с чужди коефициенти няма. Не знам кой ви ги втълпява тези неща. Просто жребият за следващия кръг се тегли преди да е изигран последният актуален кръг и се приема, че напред най-вероятно продължава тимът, който е поставен в дадената двойка. ...... А па и да продължите и напред в ЕКТ да играете "с техния коефициент" ...... е, моля ти се. :lol: :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 28 юли 2018 21:31

1982 написа:
sly написа:Момчета някъде по форумите прочетох че ако,казвам АКО все пак ЦСКА отстрани Копенхаген след това автоматично ще продължи да играе е в Евротурнирите с техния коефициент.Това вярно ли е понеже аз не съм много запознат с привичките на УЕФА ,пък и не знам къде да го проверя?
Ако е така то кефициента на Копенхген трябва да е много добър,като отбор който всяка година участва.


Такъв филм да играете с чужди коефициенти няма. Не знам кой ви ги втълпява тези неща. Просто жребият за следващия кръг се тегли преди да е изигран последният актуален кръг и се приема, че напред най-вероятно продължава тимът, който е поставен в дадената двойка. ...... А па и да продължите и напред в ЕКТ да играете "с техния коефициент" ...... е, моля ти се. :lol: :lol: :lol: :lol:

Т.е. се взима коефициента на по-вероятния за класиране отбор. Това си е същото ,без значение как се"'формулира".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 28 юли 2018 21:34

1982 написа:
sly написа:Момчета някъде по форумите прочетох че ако,казвам АКО все пак ЦСКА отстрани Копенхаген след това автоматично ще продължи да играе е в Евротурнирите с техния коефициент.Това вярно ли е понеже аз не съм много запознат с привичките на УЕФА ,пък и не знам къде да го проверя?
Ако е така то кефициента на Копенхген трябва да е много добър,като отбор който всяка година участва.


Такъв филм да играете с чужди коефициенти няма. Не знам кой ви ги втълпява тези неща. Просто жребият за следващия кръг се тегли преди да е изигран последният актуален кръг и се приема, че напред най-вероятно продължава тимът, който е поставен в дадената двойка. ...... А па и да продължите и напред в ЕКТ да играете "с техния коефициент" ...... е, моля ти се. :lol: :lol: :lol: :lol:

Приемало се, че най-вероятно щял да продължи...разсъждения по картинка и въобще глупости на търкалета!
Никой не играе с чужд коефициент, а просто при жребия за квалификациите за групите за ЛЕ двойката Копенхаген/ ЦСКА участва с коефициента на поставения, а именно Копенхаген! Такива са правилата! След този квалификационен кръг класиралите се ще бъдат разпределени в групи, като при разпределението отново ще има поставени и непоставени, но тук вече всеки тим си участва със своя коефициент. Т.е ако ЦСКА се класира за групите, то при жребия ще бъде сред непоставените. Написали са го хората:
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/draws/round=2000989/
а ето и как ще се оформят групите:
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/draws/round=2000990/
Но няма какво да се лъжем, колкото и да ми се иска шанса на ЦСКА да влезе в групите е под 10%.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2018 22:35

10 % не е малко. А кои са отборите (поставени) в плейофа? Линк?

Hellzzyy
Мнения: 21
Регистриран на: 26 юли 2018 14:31
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Hellzzyy » 28 юли 2018 22:49

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... l2018.html ето линк със всички поставени/непоставени отбори по кръгове.
Копенхаген са сред поставените във Плейофа(ако го достигнат, разбира се) със 34 коеф.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 28 юли 2018 23:09

NOMER14 написа:10 % не е малко. А кои са отборите (поставени) в плейофа? Линк?

За да се определи кои ще са поставени и кои не първо трябва да се изиграят мачовете от третия квалификационен кръг за ЛЕ, както и от третия квалификационен кръг от ШЛ.
Но предвид факта, че ЦСКА първо трябва да елиминира Адмира, а после и Копенхаген, няма смисъл да се смята много, много. :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Hellzzyy
Мнения: 21
Регистриран на: 26 юли 2018 14:31
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Hellzzyy » 28 юли 2018 23:17

Впрочем тези които отпадат от ШЛ не са ли във техен си отделен поток?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2018 23:19

Hellzzyy написа:https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2018.html ето линк със всички поставени/непоставени отбори по кръгове.
Копенхаген са сред поставените във Плейофа(ако го достигнат, разбира се) със 34 коеф.

Благодаря за линка. Сега вече ще си го запазя, макар че ще ни трябва за догодина.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 28 юли 2018 23:26

Hellzzyy написа:Впрочем тези които отпадат от ШЛ не са ли във техен си отделен поток?

Да, те би трябвало да са поставени - 6 отбора са.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот krumeto » 30 юли 2018 06:50

"Николай Бодуров и Кристиан Малинов са наказани за по 3 мача в Лига Европа, отговори УЕФА на запитване на “24 часа” в медийния канал на евроцентралата. Решението е пратено още в петък на “червените” с копие до БФС.
Санкцията е заради мелето, което бе предизвикано, след като ЦСКА победи с дузпи латвийския ФК “Рига” в първия предварителен кръг на Лига Европа. След края на двубоя двата отбора се сдърпаха, като реферът изгони Бодуров, Малинов, Володимир Байенко и Богдан Ващук. По време на двубоя той показа още два червени картона, но за игрови ситуации.
Още двама човека от “червените” го отнасят след доклада на съдията Фуркат Атажанов от Казахстан.
Това са администраторът на клуба Димитър Вутов, който също гори за 3 мача, и кондиционният треньор Томас Нойберт, който е санкциониран с два.
В доклада на рефера е посочено, че на Нойберт един път е направена забележка за излизане от техническата зона. След това обаче продължил да псува съдиите и заради това е бил отстранен и той от пейката.
От петък тече и 5-дневният срок, в който могат да бъдат поискани и мотивите по санкцията по наказателно дело 31497-UEL-2018/2019, за да се реши дали някоя от санкциите ще бъде обжалвана.
Това обаче е малко вероятно, защото Николай Бодуров е посочен като инициатор на мелето след мача, след като се сдърпал с капитана на домакините Володимир Байенко. След това връхлетял и Димитър Вутов, който нанесъл удар по играча на ФК “Рига”. И едва след това били изгонени Малинов и Богдан Ващюк. Основанието на червените картони на всички е “брутално поведение”.
Решението за наказанията е взето от председателя на спешната комисия на контролната, етична и дисциплинарна комисия на УЕФА Ханс Лоренц (Германия), като са му помагали Томас Хеа (Андора) и Кепа Ларумбе Беаин (Испания). Заседанието е било в петък.
За късмет на “червените” няма предвидени глоби за инцидентите по време на този мач.
Тиаго Родригес, който също получи два жълти картона по време на този мач, е наказан с 1 двубой, като санкцията му вече е изтекла.
При това положение Нестор Ел Маестро няма да може да разчита на капитана си Бодуров и Малинов и в реванша срещу “Флайераларм Адмира” в четвъртък, както и в първия двубой от третия предварителен кръг. “Червените” са изключително близо до него, след като разгромиха австрийския тим с 3:0 у дома и ги очаква малко по-лесен реванш."

tut написа:
krumeto написа:
Sisi 1914 написа:Следващият съперник ще ви отстрани. :mrgreen:

Който и да е следващият съперник ще се чувства комфортно, като накажат провинените по 4 мача! ;)


Направо електрическият стол ....


"tut", май познах, че наказанията ще са големи. Все пак се занимавам с футбол.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта