Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот W84me » 04 юли 2018 22:08

Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 04 юли 2018 22:09

baraba написа:
1982 написа: ..... а това със специално създаденото "ново първенство" ..... просто няма аналог.

Никой от нас не е настоявал да се създава ново първенство за да се мъчиш да ни вменяваш каквато и да е ... вина ;) Първенството си го създадоха едни други умници от една независима от държавата институция ... там си отнасяй оплакванията и мърморенето !


мисля, че го има в нета: статистиката на гледаемостта и посещението и това, че във В група бихме всички рекорди по интерес. То, повече от това няма какво да се каже/напише.

Щом отбор от В група е по-интересен от цяла А група, да се твърди, че А група е създадена заради отбора от В група е пълна тъпня!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 04 юли 2018 22:10

W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Eminem » 04 юли 2018 22:11

baraba написа:Ти използваш ли по предназначение мозъчните си клетки ? Прочете ли въпросчетата ? Колкото до лъжата, че нашето РЪКОВОДСТВО е обяснявало нещо на УЕФА , вече беше разяснено, че един адвокат може да пледира , как слънцето изгрява от север и залязва на изток , ако това ще му помогне да спечели дадено дело !

А ти ?
И защо ще спечели делото ? Защото ще предостави доказателства. Ти може да кажеш, че Земята е плоска, но това няма да влезе в учебниците докато не го докажеш.
Адвокатите ви не просто пледират нещо си. Те пледират, че сте Литекс и това им печели делото. Защо го печелят ? Ами явно са предоставили убедителни доказателства, че сте Литекс.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 04 юли 2018 22:14

k_oleto написа:
W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Преценява съдЪт, но не съвсем. Абсолютно нищо не забранява плащането на сумата, ако има желание от страна на платеца!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 04 юли 2018 22:18

Eminem написа:
baraba написа:Ти използваш ли по предназначение мозъчните си клетки ? Прочете ли въпросчетата ? Колкото до лъжата, че нашето РЪКОВОДСТВО е обяснявало нещо на УЕФА , вече беше разяснено, че един адвокат може да пледира , как слънцето изгрява от север и залязва на изток , ако това ще му помогне да спечели дадено дело !

А ти ?
И защо ще спечели делото ? Защото ще предостави доказателства. Ти може да кажеш, че Земята е плоска, но това няма да влезе в учебниците докато не го докажеш.
Адвокатите ви не просто пледират нещо си. Те пледират, че сте Литекс и това им печели делото. Защо го печелят ? Ами явно са предоставили убедителни доказателства, че сте Литекс.


Приятелю, виж сега.......
понеже следиш темите в нашия форум, бих искал да ти дам пресен пример, който се надявам да разбереш:
Тема: Делото срещу Иван (Кюстендилеца). Вярвам си гледал клипа (ако не си - има го в нета) от мача: Локо ПД-ЦСКА
Та, адвоката му пледира, че се е опитвал да "успокои страстите" и да направи така че да няма бой и схватки, айде сега гледай клипа..........пак
Въпрос на доказване. Човека казва: Докато няма експертиза на клипа, това не е Иван !
Та........ако си гледал клипа ? Какво ще кажеш по тая тема ?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 04 юли 2018 22:19

Кашчей написа:
k_oleto написа:
W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Преценява съдЪт, но не съвсем. Абсолютно нищо не забранява плащането на сумата, ако има желание от страна на платеца!


поредния......
сигурен ли си в това ?

едит: Във форум, както и когато пиша поезия, мога да пиша както си искам.
Последна промяна от k_oleto на 04 юли 2018 22:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 04 юли 2018 22:20

k_oleto написа:
W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Това, което преценява съдът в момента е дали жалбата на Борносузов е основателна. Човекът се жалва, че ще получи това, за което претендира. В момента, в който съдът най-безжалостно отхвърли жалбата и отсъди несправедливо, че той ще си получи всичко, което иска, от този момент тече 7 дневен срок за плащане на кинтите. Дано оня безработен сиромах ги събере до тогава.... :|
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 04 юли 2018 22:24

vaskonti написа:
k_oleto написа:
W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Това, което преценява съдът в момента е дали жалбата на Борносузов е основателна. Човекът се жалва, че ще получи това, за което претендира. В момента, в който съдът най-безжалостно отхвърли жалбата и отсъди несправедливо, че той ще си получи всичко, което иска, от този момент тече 7 дневен срок за плащане на кинтите. Дано оня безработен сиромах ги събере до тогава.... :|


Не е така, аз лично не съм чел жалбата, но това е без значение. Има няколко основни правила в правото обаче.
Не можеш да обжалваш, без да имаш правен интерес от жалба. Всъщност, можеш, но съда ще върне жалбата (т.е няма да я разгледа и няма да уведомява страните, нито ще праща съобщения). Това във връзка с приказките, че човека жали нещо, от което би следвало да е доволен. Това, явно в Спортал си го прочел и сега го размахваш тук като байрак. Ама от мен да знаеш, това е правно недопустимо!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 04 юли 2018 22:25

k_oleto написа:
Кашчей написа:
k_oleto написа:
W84me написа:Някой знае ли какво става с плащането на въпросните 8 милиона, кога ще стане факт?


благодаря за въпроса!

Аз знам, когато Съда прецени, че трябва да се плащат, ще се платят.

Преценява съдЪт, но не съвсем. Абсолютно нищо не забранява плащането на сумата, ако има желание от страна на платеца!


поредния......
сигурен ли си в това ?

едит: Във форум, както и когато пиша поезия, мога да пиша както си искам.

Не бе, не съм сигурен!Трябва СГС да ти нареди! А ти, от Бургас, как ги усещаш нещата със софийските съдилища?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта