Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 09 май 2018 00:10

AndreshkoGacovBacov написа:
1982 написа:И какво общо има вашият ловешки клуб с ЦСКА ??? :roll:


:)

Няма "ловешки клуб"...
погЪлнахме го... и го претопИхме ...

:lol:

Истината е , че Ловешки клуб си има и играе с профи лиценз във ВПЛ издаден на Литекс Ловеч ... това го бърка най много и за това върти сучи и все към Ловеч го избива ;) Мантрата - ЦСКА = Литекс не върви , когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ... много интересно ще ми стане .... ако в следващите години ЦСКА и Литекс се срещнат в директен двубой или пък и двата отбора участват в ЕКТ ... тогава какво ще родят бедните им главици ... :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 09 май 2018 00:14

Обичайте ЦСКА, защото ЦСКА ви обича!

ЦСКА порасна с много на 5-ти май 2018 година! ЦСКА порасна не със 70 години, а с милиони червени сърца. Имах ЧЕСТТА да присъствам на събитие, което ме накара да се просълзя! С мен беше баща ми, а до мен хиляди други синове, дъщери и техните родители. Поколения армейци имаха удоволствието и привилегията да присъстват на нещо забележително. Забравете моментното състояние на футболния ни отбор, то е само прашинка от това, което е ЦСКА! На пистата на националния стадион Васил Левски бяха най-големите спортисти на България, Европа и света. Всички видяха и се докоснаха до истински легенди на българския спорт! Забравени от години, тези хора на 5-ти май, успяха да се почувстват отново значими. Това, дами и господа, са истинските легенди! Това са героите от черно-белите филми! Това са медалистите от олимпийските игри! Това са идолите на нашите идоли! Това са и титаните на България. Забравени от държавата, помнени от хората и почетени от ЦСКА, тези хора са дали всичко за България и ЦСКА, и армейците, ние армейците, им се отблагодарихме! Олимпийското мъжество на тези жени и мъже, носили гордо трибагреника и червената звезда, трябва да ни учи на тези добродетели, за които те са се борели! Изпитах истинска и неподправена гордост при споменаването на всяко едно име! Сълзи от радост и вълнение се спускаха по бузата ми! Не ме е срам да призная, че се разчувствах и просълзих! Не е срамно да пролееш сълза от радост, за тези герои. Срамното е друго, но за него малко по-късно.
Изключително представяне на нашите спортисти! Тези исполини ходеха горди изпод червените знамена! Някои от тях се придвижваха трудно, но бяха там! Отборът ни по баскетбол за хора с увреждания, също беше там, а тяхното присъствие ме направи още по-горд! Много армейци показаха със снимки и клипове колко легенди са на стадиона и затова не мога да ги изброя всички, но знам, че те също са горди от това, което видяха! На стадиона видях много усмивки, много деца и много любов. Дребнавостта беше изчезнала, нямаше я! Нямаше злоба, нямаше агресия, нямаше бомби, нямаше заяждания, нямаше лицемерие, но най-вече нямаше омраза! Знаете ли защо? Защото на стадиона не бяха мразещите, онези, които мятат бомби, онези, които си приписват чест, онези, които плюят кръв, защото храчките им свършиха! Нямаше фалшивостта, характерна за едно друго място! Нямаше работническата задлъжнялост за посещение на мачове! Нямаше нищо друго освен едно - ЦСКА! ЦСКА беше на стадиона и в сърцата!
Сега ми позволете да Ви кажа кое беше срамното! Не мога да повярвам, че заради един дребен човечец, хора, на чиито гърди стои емблемата на ЦСКА, не бяха на стадиона под знамето на ЦСКА! Клубът ни по фехтовка, станал жертва от узурпацията на едно малко същество, не можа да изпита радостта от почетната обиколка на стадиона! Децата в този клуб не успяха да се докоснат до легенди на българския спорт, заради едно нищожество! Това е срамно! Срамно е и друго! Когато до теб са всички, повтарям всички истински легенди и ветерани на ЦСКА, а до него са една каручка хора (цитат от Димитър Пенев), тогава разбираш, че на 5-ти май си направил правилния избор! Срамувам се не от вас, несретници! Срамувам се, че сте били част от ЦСКА! Срамувам се, че все още пеем името на един ветеран на отбора! Срамувам се, че носите червени екипи, защото червеното е символ на победата, а при вас е символ на загубата на всичко човешко и добро! Съжалявам, че съм пял вашите имена! Гнус ме е да ви кажа как ви зоват! Повръща ми се от лицемерието на едно треньорче и едно лакомо джудже! Вие си заслужавате съдбата! Желая ви да сте живи и здрави дълго време, за да гледате как се отдалечавате от ЦСКА и губите всяка връзка с нормалността! Бъдете здрави!
На всички останали истински армейци, искам да пожелая следното: Бъдете силни, непримирими и горди! Вие носите искрата на честта! Вие сте гордостта на държавата!
На всички, дали живота си за ЦСКА искам да им благодаря, че са ми показали какво е да си истински армеец!
На всички, които продължават да бранят четирите свещени букви иска да кажа само едно: БЛАГОДАРЯ!
За мен беше чест да бъда част от празника! За мен беше чест да съм вече 30 години от ЦСКА! За мен ще е чест да бъда с вас още поне 70 години! Обичайте ЦСКА, защото ЦСКА ви обича!
Калоян
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Mitata » 09 май 2018 00:17

Не знам защо постоянно ни се дава за пример Глазгоу Рейнджърс, клуб който бе разобличен в машинации за десетки милиони паунда, укрити и невнесени в държавната хазна, осигурявайки по този начин огромно предимство пред всички останали ФК в страната.

За разлика от Рейнджърс ЦСКА е цакан от държавата. Единствен фактът, че вече 30 години се протака решение за стадиона, удовлетворяващо клуба, е достатъчен да се разбере, че държавните мъже у нас като цяло не искат силен ЦСКА. Заради слабия през последните 3 десетилетия ЦСКА футболът в България е в клинична смърт, а заради престъпното отношение на държавата към ЦСКА като цяло, у нас професионалният спорт умря - неслучайно стана нормално България да печели по не повече от 3-4 медала на летни олимпиади.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

На линия
Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот icko65 » 09 май 2018 00:22

AndreshkoGacovBacov написа:
icko65 написа:...
Ако така възприемах понятието любов като теб щях да си умра нещастен и сам!Да обичаш някой или нещо и да го предадеш-безценна любов!На думи...само е вашето.Фалшива любов.


:shock:

Ти не беше ли от онИя, дето скандират "Тича, Тича" ??? ...
а си брОят и "титлите" на Владислав ...

:lol:

От тях съм..Ке проблема?Ти да не би да не брОиш титлите на ..ЦДНА ЦСКА Септемврийско знаме ЦФКА Средец Септември при ЦДВ.Статистика искаш ли?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

На линия
Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот icko65 » 09 май 2018 00:24

baraba написа:
AndreshkoGacovBacov написа:
1982 написа:И какво общо има вашият ловешки клуб с ЦСКА ??? :roll:


:)

Няма "ловешки клуб"...
погЪлнахме го... и го претопИхме ...

:lol:

Истината е , че Ловешки клуб си има и играе с профи лиценз във ВПЛ издаден на Литекс Ловеч ... това го бърка най много и за това върти сучи и все към Ловеч го избива ;) Мантрата - ЦСКА = Литекс не върви , когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ... много интересно ще ми стане .... ако в следващите години ЦСКА и Литекс се срещнат в директен двубой или пък и двата отбора участват в ЕКТ ... тогава какво ще родят бедните им главици ... :mrgreen:

Що така и не ги показаха на сайта си тия лицензи?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот 1982 » 09 май 2018 00:26

baraba написа: когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ...


Пак лъжеш ..... ЦСКА няма издаден лиценз, има такъв ЦСКА-София (София) - ЦСКА тире София, отваряме скоба, София, затваряме скобата. :lol: :lol: :lol: :lol: А ЦСКА-София, както знаем, е новото име на Литекс Ловеч - от 2-и юни 2016-а година.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 09 май 2018 00:56

1982 написа:
baraba написа: когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ...


Пак лъжеш ..... ЦСКА няма издаден лиценз, има такъв ЦСКА-София (София) - ЦСКА тире София, отваряме скоба, София, затваряме скобата. :lol: :lol: :lol: :lol: А ЦСКА-София, както знаем, е новото име на Литекс Ловеч - от 2-и юни 2016-а година.

Не лъжи Литекс Ловеч са съществуващ отбор , както и ЦСКА отваряме скоба както ти е угодно Червено знаме ... Септемврийско знаме ... Средец ... тире София ... все тая затваряме скобата ! И двата отбора играят с профи лиценз издаден от БФС ... така че няма как единия да играе с лиценза на другия , както ти се мъчиш да вменяваш ;) И специално за Ицко ... няма нужда да ми показва някой на сайта на БФС профи лицензите за да знам, че в профи футбола без такъв не можеш да играеш :oops:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот 1982 » 09 май 2018 01:01

baraba написа:
1982 написа:
baraba написа: когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ...


Пак лъжеш ..... ЦСКА няма издаден лиценз, има такъв ЦСКА-София (София) - ЦСКА тире София, отваряме скоба, София, затваряме скобата. :lol: :lol: :lol: :lol: А ЦСКА-София, както знаем, е новото име на Литекс Ловеч - от 2-и юни 2016-а година.

Не лъжи Литекс Ловеч са съществуващ отбор , както и ЦСКА отваряме скоба както ти е угодно Червено знаме ... Септемврийско знаме ... Средец ... тире София ... все тая затваряме скобата ! И двата отбора играят с профи лиценз издаден от БФС ... така че няма как единия да играе с лиценза на другия , както ти се мъчиш да вменяваш ;) И специално за Ицко ... няма нужда да ми показва някой на сайта на БФС профи лицензите за да знам, че в профи футбола без такъв не можеш да играеш :oops:


ЦСКА не играе с никакъв лиценз, пак ти напомням да не лъжеш ....... с профи лиценз играе ЦСКА-София, което е новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 09 май 2018 01:13

1982 написа:
baraba написа:
1982 написа:
baraba написа: когато в БФС има издаден профилиценз отделно на ЦСКА и на Литекс ...


Пак лъжеш ..... ЦСКА няма издаден лиценз, има такъв ЦСКА-София (София) - ЦСКА тире София, отваряме скоба, София, затваряме скобата. :lol: :lol: :lol: :lol: А ЦСКА-София, както знаем, е новото име на Литекс Ловеч - от 2-и юни 2016-а година.

Не лъжи Литекс Ловеч са съществуващ отбор , както и ЦСКА отваряме скоба както ти е угодно Червено знаме ... Септемврийско знаме ... Средец ... тире София ... все тая затваряме скобата ! И двата отбора играят с профи лиценз издаден от БФС ... така че няма как единия да играе с лиценза на другия , както ти се мъчиш да вменяваш ;) И специално за Ицко ... няма нужда да ми показва някой на сайта на БФС профи лицензите за да знам, че в профи футбола без такъв не можеш да играеш :oops:


ЦСКА не играе с никакъв лиценз, пак ти напомням да не лъжеш ....... с профи лиценз играе ЦСКА-София, което е новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ....

Тцъ, пак лъжеш, Литекс Ловеч си имат профи лиценз и в момента играят във ВПЛ !!! ЦСКА си имат собствен лиценз нямащ нищо общо с Литекс Ловеч и играят в ППЛ ... колкото и да се въртиш това са фактите към момента ... това , че сме намерили начин да използваме лиценза на Литекс Ловеч преди две години когато на Литекс не му беше необходим профилиценз ти уврежда жлъчката и черния дроб ... но такъв е живота ... на война ... като на война , а във войната , както и в любовта всичко е позволено (особено ако не е забранено със закон) ;)
Последна промяна от baraba на 09 май 2018 01:24, променено общо 1 път.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот 1982 » 09 май 2018 01:24

Тая мантра с Ботев Луковит другаде, тук не минава. Литекс сте вие и 100 пъти е ваден тук лицензът ви, на който си пише всичко - как се издава на Литекс, който после си сменя името на ЦСКА-София и се мести от Ловеч в София.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта