Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот blue avalanche » 07 май 2018 14:04

bobonikolov написа:Българската армия получи идеалната възможност да покаже още веднъж точно преди днешния парад на какво е способна! Идеална възможност за още една тренировка, която излезе безплатно на държавата. Българските летци от ВВС от години се оплакват, че поради липса на средства не могат да достигнат санитарния минимум летателни часове и за това се налага чужди натовски държави да бранят нашето небе и това на ЕС.

Измежду всички глупости, които си изписал, това е най-голямата простотия.
Ако ТОВА са "способностите" на нашата армия - една дума: "Закривай"!!!
А, пък, това за "българските летци и "санитарния минимум"...без коментар. :mrgreen:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот hydetoshi » 07 май 2018 14:22

bobonikolov написа:След такъв празник вчера малко трудно се говори или пише. Но все пак и аз да споделя нещо. Лично аз не мога да повярвам, че все още има хора, които изливат всекидневно тук злоба и жлъч. Хора защо не разберете едно нещо: на никой от тук присъстващите цесекари не му пука дали ще повтаряте до откат едни и същи фрази като "Вие сте Литекс", "Вие сте припознавачи и т.н." Вие не разбрахте ли, че точно вие, да точно ВИЕ не можете да определяте кой човек от кой отбор да бъде? Ще ви дам една градивна критика. Престанете да висите във форума и да пишете едно и също. Няма смисъл, защото никой не го грее какво мислите. Използвайте това време пълноценно. Съсредоточете се да правите нещо позитивно за вас преди всичко и за обществото като цяло.
Изчетох хиляди глупости за празника вчера. Е ще Ви кажа, какво мисля аз. Беше великолепно. Не ми пука особено, че стадионът не беше пълен на максимум. Е може би картината щеше да е друга ако мачът беше шампионски, но както и да е. Важното беше друго. Вчера на стадиона имаше празник. Вчера стотици легенди на клубовете ЦСКА бяха почетени от самите клубове ЦСКА! Нещо, което не беше правено преди! Българската армия получи идеалната възможност да покаже още веднъж точно преди днешния парад на какво е способна! Идеална възможност за още една тренировка, която излезе безплатно на държавата. Българските летци от ВВС от години се оплакват, че поради липса на средства не могат да достигнат санитарния минимум летателни часове и за това се налага чужди натовски държави да бранят нашето небе и това на ЕС. Е вчера получиха възможност да полетят още някой и друг час. Самата организация беше перфектна. Целодневни забавления и игри на Армията. Сватба и прекрасни младоженци. Парашутисти, кацащи с емблемите на клуба! Легенди, пристигащи с хеликоптер! Демонстрация на боеве. Предложение за брак (Филип Петрунов предложи на приятелката си) и много други. Безценно е да виждаш как легенди на клуба се чувстват поласкани, че след толкова години в забвение някой отново се е сетил да ги уважи и да им окаже чест да присъстват на това събитие. Хилядите детски усмивки през целия ден. Усмивките на всички наши фенове в неравностойно положение! Там беше и Теди, за която всички ние - цесекари събирахме пари за нова количка и лечение. Там беше и Николай Божиков - едно момче с множество увреждания, което диша с апарат, но дойде да види любимците си! И на тези хора ли ще кажете, че са припознавачи? И на тях ли ще повтаряте, че ЦСКА е Литекс? Ето какво разказва Николай за вчерашния ден:
[offtopic]
С ЦСКА в сърцето

За мен 5-ти май на стадиона беше нещо невероятно и историческо в живота ми!

Пътувах прекрасно до там без никакви проблеми, а времето слънчево готово за велики неща! Полицаи първо ме посрещнаха и ме настаниха на хубаво място за паркиране! После човек от стадиона ме посрещна и ме водеше към мястото ми на пистата, а по пътя на входа хората ми направиха коридор да мина и усмихнати лица видях! Стигнах си мястото, а хората на стадиона ми бяха уредили ток да си дишам спокойно с апарата без да се притеснявам, че може да спря да дишам!
Почнаха празненствата и Ники Кънчев взе думата за да стане още по празнично! Имаше парад за награждаване на нашите спортисти и беше впечатляващо споменаха се много имена на велики спортисти чак е трудно да се запомнят дори половината от спечелилите медали за България и донесли ни слава! Заради тях сега ЦСКА е велик клуб пълен с огромна история!

Имаше военни доста и духов оркестър за повдигане на армейския ни дух! Почнаха хеликоптери и парашутисти да кацат на терена и направо си ахнах и се впечатлих ужасно много чак ми се искаше и аз да скоча от хеликоптер! После дойде още по вълнуващо нещо, а именно хеликоптер превозваш много, много скъпи хора, легенди на ЦСКА Димитър Пенев, Христо Стоичков, Димитър Бербатов! Слабост са ми хеликоптерите все пак и аз летях беше една от мечтите ми и всеки хеликоптер го наричам звяр! А този хеликоптер вчера направо ме остави без дъх просто много силно духаше, може би ми измести количката и пясък летя като буря в пустинята чак се чудих дали не ми е спрял апарата ми, но така действа огромното вълнение! Така е при ЦСКА преди 70 години се е появил с гръм и трясък със хъс на победител и дух на шампион! Почна си после мача и кръвта ми завря и много емоции и чувства имаше в мен и по-жив от всякога бях! Според мен играхме доста добре макар да нямаше голове, но това не е важното, защото най-важното е ЦСКА е жив и празника ни се получи супер! Между двете полувремена пък зарята направо ми напълни сърцето и душата и думите ще са малко да опиша чувството! Не зная колко минути продължи, но ми се стори безкрайно дълго и си представях някои от славните ни моменти на терена, мислих и за любим човек и това е от щастие! Много ми хареса цялата програма, защото всичко беше направено със вкус и за мен е голяма чест, че присъствах!

По принцип исках да сбъдна една огромна мечта да се срещна със Христо Стоичков, но не се случи за съжаление, но може пък да не е дошло времето да се сбъдне!

Приятели трябва да ви споделя най-великия момент от вчерашния ни празник! Споменах имаше парад на спортисти и от това се случи нещо! Покрай мен минаха спортистите ни от баскетбола за хора с инвалидни колички и аз ги поздравих с поглед и със широка усмивка, искаше ми се да извикам силно браво гордея се с вас, но гласа ми го няма от години! Вече ме подминаваха всичките и някак изненадващо едно от момчетата се върна свалил медала си от награждаването и ми го остави в ръцете ми и нищо не каза просто ми се усмихна и аз отвърнах със същото макар доста шашнат и не вярващ какво ми се случва! Това което стана нито се купува със пари и нито мечтите могат да ми дадат това чувство! Ние Армейците сме страхотни хора и имаме добри сърца! Дори не зная как се казва това момче, но този огромен жест е за уважение и пример за много хора! Благодаря ти Армеецо! Щастлив човек съм и това е! Тежък е медала, но ЦСКА си тежи на своето място!

Няма да се оплаквам, но да си призная много изморителен ми беше деня и сега всичко по мен ще ме боли със дни! На моменти се чудих ще издържа ли физически на целия празник дори и лошо ми беше, но стиснах зъби и не го показвах външно какво ми е! Просто съм човек прекарващ над 95% от времето си на легло, а вчера общо 11 часа прекарах на път и на количка седнал и въпреки, че количката позволява на практика да легна това не си го помислих нито за миг въпреки болката в гърба, защото аз съм истински Армеец и това нищо не може да промени! Не зная геройско ли е или не, но сърцето ми е повече от доволно и гордо, че бях там и празнувахме заедно този прекрасен рожден ден на ЦСКА! Не зная кога пак ще отида на мач, но искам отново и отново, защото за ЦСКА всичко си струва и е важно да полагаме усилие без значение какво ни е!

Благодаря от цялото си сърце и душа на ръководството за приказното отбелязване на 70-тата годишнина на най-великия клуб на света и наша гордост ЦСКА! Искам да сме шампиони и вярвам един ден и това ще стане само да има търпение и шампионски усилия да се полагат!

Благодаря и на сектор Г, защото бяхте велики всички там и нито за секунда не спряхте да пеете и да правите атмосферата да е още по празнична! Не можах този път да ви посетя и поздравя, но някой друг път ще е! Малко само със димната завеса не се разбирах добре и се замаях от пушека, но прощавам ви и останете все така истински и верни на отбора! Гордея се с вас!

САМО ЦСКА СЕГА И ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!!!
[/offtopic]
За тези хора ЦСКА е всичко! За тях както и за нас няма никакво значение какво мислят останалите! Ние знаем кои сме. А знаете ли кои сте вие е въпросът?
И последно ще добавя нещо много важно. Признак на много ниска култура е да не присъстваш на мач на собствения си отбор и да не уважиш празника на противника. Във всяко едно първенство в Европа подобно поведение би било скандално и признак на липс а на възпитание!
А сега малко снимки от вчера:
[offtopic]Изображение[/offtopic]Златните жени на ЦСКА

[offtopic]Изображение[/offtopic]И златните мъже на ЦСКА

[offtopic]Изображение[/offtopic]Три безспорни легенди

[offtopic]Изображение[/offtopic]Един наелектризиращ момент

[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]Най-големия - във всяко едно отношение.

[offtopic]Изображение[/offtopic]Три имена, които са записани със златни букви в световната футболна история.

[offtopic]Изображение[/offtopic]Ето ги и борците ни.

[offtopic]Изображение[/offtopic]Духовият оркестър към Българската армия.

[offtopic]Изображение[/offtopic]Демонстрация на нашите български бойци.

[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]Тази усмивка е безценна :).

[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]Изображение[/offtopic]Какво ли казва чичо Митко на този юнак :)?

Браво! Мисля че цялата тема можеше да мине само с този пост. Иначе Чичо Митко пита юнака от кой отбор е,обаче го пита чак като е слязъл на земята,че горе във въздуха е малко рисково. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Cheradonna » 07 май 2018 14:36

volf написа:Много сте разочаровали снощи бащтицата, който традиционо не крие много смисъл в думите си.
Снощи обаче беше безмилостно жлъчен и безсмислен.
Шо се отнася до празника — аматьорска ориенталщина!
Хореографията е взаимствана от един ловешки мангал / забравих му името/, който докара дъщеря си с въртолет на сватбата и, а Гришата беше гост на тържеството.
Явно се е впечатлил, но това си е плиткоумна ориенталщина, ,а оня с мегафона, от който нищо друго не се чуваше, е перфектният завършек на такъв тип хореография.
Куйн и заря, разбира се, са най-подходящи за плувремето, а интервюто на Ганчев, идеалният финал — Гурмето на вечерта и черешка на тортата.
И не се заблуждавайте, че Ви се подигравам — Това го правите сами със себе си.
Гадно ми е, че България се утвърждава, като ориенталска държава с чалга култура.
Жалко!

Брех,колко злобица и завист,събрани само в няколко изречения,типично по бай Ганьовски!
[offtopic]Само едно не схванах на тоз изявен критик що е това Куйн? :mrgreen:[/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2018 15:31

blue avalanche написа:
Megatron_69 написа:никой не е казвал,че е легенда..ПРОСТО е използвал ЛЕГЕНДАТА ЦСКА,за трамплин на кариерата си....а пък и нападател на ЦСКА,без гол срещу вас----ква легенда е?

Ми що го возихте с въртолетя тогава? :twisted:

Е кой ще снима с телефона иначе? :roll: Чичо Митко ли?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот bobonikolov » 07 май 2018 15:52

blue avalanche написа:
bobonikolov написа:Българската армия получи идеалната възможност да покаже още веднъж точно преди днешния парад на какво е способна! Идеална възможност за още една тренировка, която излезе безплатно на държавата. Българските летци от ВВС от години се оплакват, че поради липса на средства не могат да достигнат санитарния минимум летателни часове и за това се налага чужди натовски държави да бранят нашето небе и това на ЕС.

Измежду всички глупости, които си изписал, това е най-голямата простотия.
Ако ТОВА са "способностите" на нашата армия - една дума: "Закривай"!!!
А, пък, това за "българските летци и "санитарния минимум"...без коментар. :mrgreen:

Естествено то в този форум умни работи пишеш само ти. Всичко, което не ти изнася са глупости.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот onegavon » 07 май 2018 19:46

Зависта е смъртен грях другари милиционери.Що ви боли колко години е играл в ЦСКА Бербатов.Ами достатъчно за да си оправи живота както показва историята. Момчето е благодарно и се асоциира с ЦСКА.Кои сте вие да му обяснявате,че не бил цесекар?Само ще ви кажа,че когато Лупи пусна акциите чрез Емо Данчев даде 200 000 лв.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот 1982 » 07 май 2018 22:03

niki.al написа:Борносузов от кога е червена легенда и рита редом с останалите армейски легенди? Колко мача има червената легенда борносузов за ЦСКА някой знае ли


Как да не е легенда, виж какви циркове върти ....... скъса съда от жалби, само и само да се протаква. :lol: :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот 1982 » 07 май 2018 22:05

ludiafan написа:bobonikolov, прав си, но си губиш времето . Това могат да бъде разбрано само от хора, които знаят какво е любов, а не такива индивиди, наричам ги индивиди за да не обиждам обикновените хора, заченати с омраза и закърмени да мразят през целия си живот .


Любов е това на Рейнджърс, истински фенове, преминали през деветте кръга на ада с любимия клуб, вие нямате нищо общо с любовта ..... вие дори не сте фенове. Вие сте срам. Огромен срам.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Cheradonna » 07 май 2018 22:10

От нямане на какво за дребнаво заяждане и почнаха някои индивиди да коментират кой бил легенда на ЦСКА и кой не,уникално......Я някой от вас да иде и да пита Бербатов от кой отбор е или пък Ицо Стоичков ако има някой от вас смелост?
[offtopic]Аман бе,вие тук сте срам за отбора Левски,имам много приятели левскари,умни интелигентни хора,тук явно се е събрала утайката на феновете на Левски..Колко цесекари киснем във вашият форум,както правите вие да ви питам и това вашето комплекс за малоценност ли е или да?[/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 08 май 2018 00:00

1982 написа:
ludiafan написа:bobonikolov, прав си, но си губиш времето . Това могат да бъде разбрано само от хора, които знаят какво е любов, а не такива индивиди, наричам ги индивиди за да не обиждам обикновените хора, заченати с омраза и закърмени да мразят през целия си живот .


Любов е това на Рейнджърс, истински фенове, преминали през деветте кръга на ада с любимия клуб, вие нямате нищо общо с любовта ..... вие дори не сте фенове. Вие сте срам. Огромен срам.

Ти пък какво разбираш от любов ? Кога си обичал нещо ? Как определи, че феновете на Рейнджърс са истински или фалшиви ? Как определи, че феновете на ЦСКА не са минали през ада ? Досега нещо положително и някакъв израз на любов към нещо друго освен към хейт-а демострирал ли си ?
Ето ти пример за любов : Няколко поколения с една емоция , най стария е на 96 години направил всичко възможно за да дойде на юбилея на любимия си клуб !!! Разбираемо е , че за теб това са непонятни емоции , но когато фактите говорят и ... бекалките мълчат :


Изображение
Последна промяна от baraba на 08 май 2018 00:34, променено общо 1 път.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта