Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 26 апр 2018 22:07

maxi1914 написа:
peliforewer написа:
maxi1914 написа:
peliforewer написа:
maxi1914 написа:
kolokolo написа:
Никой . Поредната жалка милиционерска лъжа . Тиамчето даже игра едно полувреме с маска за достоверност , после взе че я хвърли .

МИ Каранга не е контузен прибира се да си оправи имотите .

Пожелавам ти и ти да си оправиш имотите като Каранга.

А аз да лъжеш като Тиам за счупения нос .

Приемам с радост,само да те питам кога му счупиха носа,медицински екип влезе ли да му помогне,кръв видя ли да му тече от носа защото щом се счупи нос има кръвотечение,как със счупен нос игра 60 мин.,колко мача пропусна Тиам заради носа си,колко време си пази с маска счупения нос.

Не съм мед. лице и не мога да кажа .

Ако имаш малко мозАк ще си пишеш при вашите,стигнахте финал за КБ ,ама ти не можеш да се радваш даже от успехите на любимия си отбор,за теб е важно да мразиш ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот maxi1914 » 26 апр 2018 22:14

peliforewer написа:
maxi1914 написа:
peliforewer написа:
maxi1914 написа:
peliforewer написа:
maxi1914 написа:МИ Каранга не е контузен прибира се да си оправи имотите .

Пожелавам ти и ти да си оправиш имотите като Каранга.

А аз да лъжеш като Тиам за счупения нос .

Приемам с радост,само да те питам кога му счупиха носа,медицински екип влезе ли да му помогне,кръв видя ли да му тече от носа защото щом се счупи нос има кръвотечение,как със счупен нос игра 60 мин.,колко мача пропусна Тиам заради носа си,колко време си пази с маска счупения нос.

Не съм мед. лице и не мога да кажа .

Ако имаш малко мозАк ще си пишеш при вашите,стигнахте финал за КБ ,ама ти не можеш да се радваш даже от успехите на любимия си отбор,за теб е важно да мразиш ЦСКА.

КОга нарекох някой лъжец е така за спорта . Когато не знам нещо си признавам както в случая . Аз снощи си се радвах и си пих с нашите . И си в грешка аз не мразя ЦСКА . Лично съм носил шала и екипа на един от вашите болни мозъци в агитката за да отиде на мача с Монако .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот maxi1914 » 26 апр 2018 22:16

Teo написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:Те толкова са слаби горките, че не могат едно дерби да го спечелят с достойнство бе... да ви кажат БРАВО бихте ни заслужено.
ВСЕ някой трябва да ви помага ей богууууу вие сте безнадежден случай заклевам се!

Бихме ви 0-2 ае стига рева .


Бихте ни, щото ви дадохме мача.... за това ни бихте. Бихте резервите...............

Ма ние ли сме виновни , че сте с резервите ? 100 стр. звездна селекция и сега резерви . Капитана резерва ли ви е дето усра ...... ?


Нямате реална победа над нас... в дъжда като ви бихме бяхме целия отбор.
@ Нямате реална победа над нас и това е... сега ще ви пръснеме в реванша от ППЛ.

И като ни бихте какво ? Сега болката е по-голяма нали ? Няма титла , няма купа , няма .............
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 26 апр 2018 22:24

maxi1914 написа:
Teo написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:Те толкова са слаби горките, че не могат едно дерби да го спечелят с достойнство бе... да ви кажат БРАВО бихте ни заслужено.
ВСЕ някой трябва да ви помага ей богууууу вие сте безнадежден случай заклевам се!

Бихме ви 0-2 ае стига рева .


Бихте ни, щото ви дадохме мача.... за това ни бихте. Бихте резервите...............

Ма ние ли сме виновни , че сте с резервите ? 100 стр. звездна селекция и сега резерви . Капитана резерва ли ви е дето усра ...... ?


Нямате реална победа над нас... в дъжда като ви бихме бяхме целия отбор.
@ Нямате реална победа над нас и това е... сега ще ви пръснеме в реванша от ППЛ.

И като ни бихте какво ? Сега болката е по-голяма нали ? Няма титла , няма купа , няма .............

Вие вчера да не спечелихте купа защото не видях да я покажете,може да са я занесли от БФС направо в офиса на Спас Русев за по-сигурно.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот maxi1914 » 26 апр 2018 22:26

peliforewer написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:
maxi1914 написа:
Teo написа:
maxi1914 написа:Бихме ви 0-2 ае стига рева .


Бихте ни, щото ви дадохме мача.... за това ни бихте. Бихте резервите...............

Ма ние ли сме виновни , че сте с резервите ? 100 стр. звездна селекция и сега резерви . Капитана резерва ли ви е дето усра ...... ?


Нямате реална победа над нас... в дъжда като ви бихме бяхме целия отбор.
@ Нямате реална победа над нас и това е... сега ще ви пръснеме в реванша от ППЛ.

И като ни бихте какво ? Сега болката е по-голяма нали ? Няма титла , няма купа , няма .............

Вие вчера да не спечелихте купа защото не видях да я покажете,може да са я занесли от БФС направо в офиса на Спас Русев за по-сигурно.

Не но ние не сме се изхвърляли като ч**ия на мокър пясък за титла и купа .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот maxi1914 » 26 апр 2018 22:32

Истинате е проста . Не съдията Левски или не знам какво още ви е виновен . Вие се сринахте сами . Видя се , че вече не сте отбор ( не знам защо ) . След 60 минути игра рухвате , а не да ми казвате как точно тогава отиваме на разлика.
Всички сме хранили ГГ (включително и хората писали по-горе ) . И всички знаем на какво е способен или не е . Догодина ако се повтори това представяне сте до там . Всички казват , че не знаят какво ще направят не се ли плати емблемата . Съчетано с нулева година сте си обратно към Ловеч . Ако не вземе качествен тренер сега , по-добре се гответе за фиаско .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 26 апр 2018 22:51

maxi1914 написа:Истинате е проста . Не съдията Левски или не знам какво още ви е виновен . Вие се сринахте сами . Видя се , че вече не сте отбор ( не знам защо ) . След 60 минути игра рухвате , а не да ми казвате как точно тогава отиваме на разлика.
Всички сме хранили ГГ (включително и хората писали по-горе ) . И всички знаем на какво е способен или не е . Догодина ако се повтори това представяне сте до там . Всички казват , че не знаят какво ще направят не се ли плати емблемата . Съчетано с нулева година сте си обратно към Ловеч . Ако не вземе качествен тренер сега , по-добре се гответе за фиаско .

Като за фен на Левски много си навътре с нещата около ЦСКА,като вземем и предвид че си постоянно в нашия подфорум май си скрита лимонка :) ама не смееш да си кажеш.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 27 апр 2018 08:52

След атентата срещу Каранга се уверих в едно. Тези са готови дори на убийство само и само да ни спрат!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Заклет Левскар » 27 апр 2018 09:15

Teo написа:След атентата срещу Каранга се уверих в едно. Тези са готови дори на убийство само и само да ни спрат!

Когато инвалида счупи носа на нашия се кефехте, а?
[offtopic]Га ядохте кифтетата ни ривахте, а?[/offtopic]
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

peliforewer
Мнения: 9494
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 27 апр 2018 09:36

Заклет Левскар написа:
Teo написа:След атентата срещу Каранга се уверих в едно. Тези са готови дори на убийство само и само да ни спрат!

Когато инвалида счупи носа на нашия се кефехте, а?
[offtopic]Га ядохте кифтетата ни ривахте, а?[/offtopic]

На тази опорна точка съм отговорил малко по горе.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, Orlovec и 54 госта