Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 02 апр 2018 23:22

CSKA_1948_ написа:
1982 написа:
CSKA_1948_ написа:
1982 написа:Сигурно и на ресторант като идеш, не си плащаш сметката, защото предпочиташ да си дадеш парите за нещо друго ....... големи тарикати излязохте.

Плащам си, защото ходя по баровски ресторанти с готини сервитьорки, та даже и бакшиш им оставям! Бъди спокоен! ;)


Плащаш си, защото няма как да не си платиш ..... но като те гледам как си фен на някои далавери и схеми, като нищо не би платил, ако имаше тази възможност.

А ти утре отиди да обядваш някъде и плати сметката на всички, които хапват по това време! ;) Мисля, че ме разбираш!


Не те разбирам, нещо се опита да сравниш, но не се получи ...... аз моята сметка ще си я платя, няма да врътна някоя измамка, за да мина тарикатската и безплатно ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 02 апр 2018 23:29

Айде бе,човек който одобрява измамата на русенци да ми чете морал ми идва малко повече.Ако ние бяхме направили като тях сега какво щеше да разправя същия човечец?То бива двуличие ама е хубаво малко да се спрете!!!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 02 апр 2018 23:45

1982 написа:
CSKA_1948_ написа:
1982 написа:
CSKA_1948_ написа:
1982 написа:Сигурно и на ресторант като идеш, не си плащаш сметката, защото предпочиташ да си дадеш парите за нещо друго ....... големи тарикати излязохте.

Плащам си, защото ходя по баровски ресторанти с готини сервитьорки, та даже и бакшиш им оставям! Бъди спокоен! ;)


Плащаш си, защото няма как да не си платиш ..... но като те гледам как си фен на някои далавери и схеми, като нищо не би платил, ако имаше тази възможност.

А ти утре отиди да обядваш някъде и плати сметката на всички, които хапват по това време! ;) Мисля, че ме разбираш!


Не те разбирам, нещо се опита да сравниш, но не се получи ...... аз моята сметка ще си я платя, няма да врътна някоя измамка, за да мина тарикатската и безплатно ....

То оставаше да разбереш, с тоя кеч явно си стигнал далеч! То и ГГ си е платил неговата сметка, ама не помня да е ял и пил за около 30 млн.

Като сте толкова големи моралисти, защо не пуснете няколко сигнала до прокуратурата? Ето тук сте поне 4-5 честни и достойни граждани на България! Или е по-лесно да си лялякаме в интернет!? И ако бъдат платени тия милиони към НАП, какво ще стане? Ще ви пораснат повече ли? Ще ви увеличат заплатите, пенсиите ви и детските надбавки на децата ли ви? Какво ще види народа от тия пари!? Аман от пишман патриоти, и то в интернет... :cry: :cry:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 03 апр 2018 00:09

GOLEADOR написа:Айде бе,човек който одобрява измамата на русенци да ми чете морал ми идва малко повече.Ако ние бяхме направили като тях сега какво щеше да разправя същия човечец?То бива двуличие ама е хубаво малко да се спрете!!!


Каква измама, това е ново дружество стартирало от нулата, не е прекръстен Доростол, преместен в Русе и представящ се за Дунав, нито Бойко Борисов е наредил да се направи нов шампионат заради тях.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 03 апр 2018 00:11

CSKA_1948_ написа:То оставаше да разбереш, с тоя кеч явно си стигнал далеч! То и ГГ си е платил неговата сметка, ама не помня да е ял и пил за около 30 млн.


Както и предполагах, грешен пример ..... ГГ като иска да има ЦСКА, има да плаща неговата сметка, така както Абрамович плащаше сметките на Челси, когато ги взе с дълговете им, нищо че не той ги е натрупал.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA_1948_ » 03 апр 2018 00:14

Стига ги давахте тия примери с Челси, Ювентус, Рейнджърс и т.н. Те само от билети, карти и артикули изкарват повече за 1 година спрямо дълговете на ЦСКА!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 03 апр 2018 00:22

Те може и ужасно много да изкарват, ама и ужасно много харчове имат, никога не отбелязвате този ключов момент. И явно не работят на плюс, щом са стигнали до такива дългове.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 03 апр 2018 00:33

1982 написа:
GOLEADOR написа:Айде бе,човек който одобрява измамата на русенци да ми чете морал ми идва малко повече.Ако ние бяхме направили като тях сега какво щеше да разправя същия човечец?То бива двуличие ама е хубаво малко да се спрете!!!


Каква измама, това е ново дружество стартирало от нулата, не е прекръстен Доростол, преместен в Русе и представящ се за Дунав, нито Бойко Борисов е наредил да се направи нов шампионат заради тях.

Оп,нещо май поизлъга,ако Дунав беше ново дружество трябваше 2011 да започне от най-ниско ниво.Какви щеше да ги пишеш ако бяхме постъпили като тях?През 2015 клуба спира спортната си дейност и същата година се възражда с отбор от Б група начисто.Както казах,поспри се малко,че ти си съшия като тези срещу които пишеш.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот cskarcheto92 » 03 апр 2018 00:35

Но пък там Уест Хям не пуска жалби до Уефа, че Челси има задължения и Уест Хям не играе на мястото на Челси заради отнет лиценз.За разлика от там, ЦСКА им бе отнет лиценза за сметка на друг отбор през 2008, а няколко години по-късно бе и изхвърлен от професилоналната лига по служебен път. Дават се примерите на Рейнджърс и т.н, но пример с Наполи не се дава. Отбор, който фалира през 2004 и си създава нов отбор, но успехите си стоят във витрината. Същото е и с ЦСКА, колкото и да не е удобно на 3-ма човека във форума и още няколко хорица с комплекси. Meжду другото... кой е истинският Стяуа ? Този по селските терени на Румъния или ФКСБ, който игра в Лига Европа ?
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 03 апр 2018 06:23

1982 написа:Не те разбирам, нещо се опита да сравниш, но не се получи ...... аз моята сметка ще си я платя, няма да врътна някоя измамка, за да мина тарикатската и безплатно ....


На всички ни е ясно, изглежда единствено на теб и на още стотина не е, че след Лупи, когато ЦСКА беше с 30+ милиона лева дълг (едва на по-късен етап със съдействието на кака Дора съдът призна между 22 и 23 милиона от тях), натрупан основно от титаните и Томов, дружеството ПФК ЦСКА АД отиваше към сигурен фалит, защото като изключим ГГ, нито един друг бизнесмен нямаше да посмее да го вземе, а и да го вземеше, фалитът беше 100% сигурен. Не ни сравнявай с подуянци, за които държавата се грижи, ето прати им Виваком, който безвъзмездно наля 6 милиона в клуба. Там са още редица други спонсори, които наливат ежегодно милиони, въпреки това никой не знае колко точно са дълговете им. За сравнение, ЦСКА след Лупи нямаше нищо, освен 30+ милиона дългове (към онзи момент все още вървяха десетки дела слещу ПФК ЦСКА АД, заведени от футболисти, ФК, мениджъри, свързаната с Митал "Финметалс" съдеше ЦСКА за 6,3 милиона евро до началото на 2017г.) и надвиснал като дамоклев меч фалит. Това е положението и стига си се опитвал да ни манипулираш, не ядем доматите с колците.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта