Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 мар 2018 12:38

Serafim написа:
tut написа:
peliforewer написа:Много тихо е тук :lol: ,САМО ЦСКА.....,нямат и опорни точки за които да се хванат :lol: .



Остави ги малко да поближат рани ... подходи с разбиране ....

Напред армейски лъвове ...32-та зове!


Честно казано е по-добре и за предпочитане да паднем, без значение как (в смисъл дали заради слаба игра, силен противник, автогол, подпиране и тн.) и да мълчим или както казваш ти - да ближем рани, отколкото ръководители и хора, свързани с клуба да бълват глупости след това и се опитват да се оправдават по всякакъв начин. Хубаво е, че вече лица като Боримиров, Пелето, Гонзо, Митов и тн. не са в нашия клуб, за да ни спестят резила с интервютата и "анализите" си. За съжаление не мога да кажа същото за вас. Единственото оправдание, което може да се каже е, че терена не позволи да се играе футбол, но то си е и за двата отбора. Колкото Левски не можа да играе, толкова и вашия отбор, сътоветно условията пак си бяха равни, макар и лоши, а победата в тоя ред на мисли напълно заслужена. Въпреки, че избягвам конфронтации и провокации, някак си си мисля, че трудно ще вденете за какво говоря, предвид, че май повече обичате да мразите, отколкото да любите, а Ганчев ви даде причина да мразите обединено. Иначе щеше да е разединено или в най-добрия случай - с ЦСКА1948 (или някой друг отбор, започнал от нулата и претендиращ за наследственост). В тоя ред на мисли би следвало да се чувствате малко неловко от ролите на Стоилов и Милко, чията работа (наред с административните си длъжности или каквито са там) е да подклажда тази омраза да не угасне.

Теб те уважавам ,защото не си провокатор и горе долу гледаш реално на нещата,но за омраза не казвай нищо! Вчера се скъсате от яд ,че деца ще влезнат без пари! Това ако не е омраза .... Не знам. 100 деца ли ви пречат? Какво показвате с това? Че ви страх да сме повече от вас? Нещо друго?
Като говориш за омраза ти видял ли си на награждаване на Реал Мадрид да се облекат с фланелки " Аз мразя Барселона" ? А " погребение " виждал ли си някъде?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 19 мар 2018 13:58

gihuelo написа:
Serafim написа:
tut написа:
peliforewer написа:Много тихо е тук :lol: ,САМО ЦСКА.....,нямат и опорни точки за които да се хванат :lol: .



Остави ги малко да поближат рани ... подходи с разбиране ....

Напред армейски лъвове ...32-та зове!


Честно казано е по-добре и за предпочитане да паднем, без значение как (в смисъл дали заради слаба игра, силен противник, автогол, подпиране и тн.) и да мълчим или както казваш ти - да ближем рани, отколкото ръководители и хора, свързани с клуба да бълват глупости след това и се опитват да се оправдават по всякакъв начин. Хубаво е, че вече лица като Боримиров, Пелето, Гонзо, Митов и тн. не са в нашия клуб, за да ни спестят резила с интервютата и "анализите" си. За съжаление не мога да кажа същото за вас. Единственото оправдание, което може да се каже е, че терена не позволи да се играе футбол, но то си е и за двата отбора. Колкото Левски не можа да играе, толкова и вашия отбор, сътоветно условията пак си бяха равни, макар и лоши, а победата в тоя ред на мисли напълно заслужена. Въпреки, че избягвам конфронтации и провокации, някак си си мисля, че трудно ще вденете за какво говоря, предвид, че май повече обичате да мразите, отколкото да любите, а Ганчев ви даде причина да мразите обединено. Иначе щеше да е разединено или в най-добрия случай - с ЦСКА1948 (или някой друг отбор, започнал от нулата и претендиращ за наследственост). В тоя ред на мисли би следвало да се чувствате малко неловко от ролите на Стоилов и Милко, чията работа (наред с административните си длъжности или каквито са там) е да подклажда тази омраза да не угасне.

Теб те уважавам ,защото не си провокатор и горе долу гледаш реално на нещата,но за омраза не казвай нищо! Вчера се скъсате от яд ,че деца ще влезнат без пари! Това ако не е омраза .... Не знам. 100 деца ли ви пречат? Какво показвате с това? Че ви страх да сме повече от вас? Нещо друго?
Като говориш за омраза ти видял ли си на награждаване на Реал Мадрид да се облекат с фланелки " Аз мразя Барселона" ? А " погребение " виждал ли си някъде?


Той надали е виждал как Малага се настанява на Камп ноу и обсебва всичко, постигнато от Барса, дори му краде името и емблемата и насреща Испанската федерация пръста си не помръдва, дори прави нов формат на първенството, заради Малага, а феновете вкупом (с малки изключения)започват да славословят по отношение на пришълците.
Относно погребението-това беше най-тъпото, което можеха да измислят от София-Запад, заедно с шествието за мача с вас, но когато си с по-малко от два грама мозък между ушите-това е максимумът.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 19 мар 2018 14:08

Кашчей написа:
Той надали е виждал как Малага се настанява на Камп ноу и обсебва всичко, постигнато от Барса, дори му краде името и емблемата и насреща Испанската федерация пръста си не помръдва, дори прави нов формат на първенството, заради Малага, а феновете вкупом (с малки изключения)започват да славословят по отношение на пришълците.
Относно погребението-това беше най-тъпото, което можеха да измислят от София-Запад, заедно с шествието за мача с вас, но когато си с по-малко от два грама мозък между ушите-това е максимумът.

Но е виждал как 2010 се настанява на градския стадион в Русе,и обсебва всичко, постигнато от Дунав, дори му краде името ,школата и емблемата, а феновете вкупом (с малки изключения) започват да славословят по отношение на пришълците и да пускат теми как Дунав след 25 години отново се е върнал в А група.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 19 мар 2018 14:11

Кашчей написа:
gihuelo написа:
Serafim написа:
tut написа:
peliforewer написа:Много тихо е тук :lol: ,САМО ЦСКА.....,нямат и опорни точки за които да се хванат :lol: .



Остави ги малко да поближат рани ... подходи с разбиране ....

Напред армейски лъвове ...32-та зове!


Честно казано е по-добре и за предпочитане да паднем, без значение как (в смисъл дали заради слаба игра, силен противник, автогол, подпиране и тн.) и да мълчим или както казваш ти - да ближем рани, отколкото ръководители и хора, свързани с клуба да бълват глупости след това и се опитват да се оправдават по всякакъв начин. Хубаво е, че вече лица като Боримиров, Пелето, Гонзо, Митов и тн. не са в нашия клуб, за да ни спестят резила с интервютата и "анализите" си. За съжаление не мога да кажа същото за вас. Единственото оправдание, което може да се каже е, че терена не позволи да се играе футбол, но то си е и за двата отбора. Колкото Левски не можа да играе, толкова и вашия отбор, сътоветно условията пак си бяха равни, макар и лоши, а победата в тоя ред на мисли напълно заслужена. Въпреки, че избягвам конфронтации и провокации, някак си си мисля, че трудно ще вденете за какво говоря, предвид, че май повече обичате да мразите, отколкото да любите, а Ганчев ви даде причина да мразите обединено. Иначе щеше да е разединено или в най-добрия случай - с ЦСКА1948 (или някой друг отбор, започнал от нулата и претендиращ за наследственост). В тоя ред на мисли би следвало да се чувствате малко неловко от ролите на Стоилов и Милко, чията работа (наред с административните си длъжности или каквито са там) е да подклажда тази омраза да не угасне.

Теб те уважавам ,защото не си провокатор и горе долу гледаш реално на нещата,но за омраза не казвай нищо! Вчера се скъсате от яд ,че деца ще влезнат без пари! Това ако не е омраза .... Не знам. 100 деца ли ви пречат? Какво показвате с това? Че ви страх да сме повече от вас? Нещо друго?
Като говориш за омраза ти видял ли си на награждаване на Реал Мадрид да се облекат с фланелки " Аз мразя Барселона" ? А " погребение " виждал ли си някъде?


Той надали е виждал как Малага се настанява на Камп ноу и обсебва всичко, постигнато от Барса, дори му краде името и емблемата и насреща Испанската федерация пръста си не помръдва, дори прави нов формат на първенството, заради Малага, а феновете вкупом (с малки изключения)започват да славословят по отношение на пришълците.
Относно погребението-това беше най-тъпото, което можеха да измислят от София-Запад, заедно с шествието за мача с вас, но когато си с по-малко от два грама мозък между ушите-това е максимумът.

Отпускат се пари на едни за стадион,за сметка на други.Това вече предполагам е морално правилно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 19 мар 2018 15:42

Делянски, би ли ни информирал на кой клуб са отпуснати пари, за да си направи стадион, освен тези грешно загробени милиони по села и паланки, за които нито ти, нито аз сме чували че съществуват? Преди да скочиш да говориш за Лудогорец, първо виж снимки от това, което е представлявал стадион "Дянко Стефанов" преди Лудогорец да влезе в А група и какво представлява след ремонта през 2010-а. Ако случайно не помниш, именно заради този ремонт играха няколко мача извън Разград.
Когато се наместиш на чуждо място, както направихте вие, не можеш да имаш претенции!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 19 мар 2018 15:45

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
Той надали е виждал как Малага се настанява на Камп ноу и обсебва всичко, постигнато от Барса, дори му краде името и емблемата и насреща Испанската федерация пръста си не помръдва, дори прави нов формат на първенството, заради Малага, а феновете вкупом (с малки изключения)започват да славословят по отношение на пришълците.
Относно погребението-това беше най-тъпото, което можеха да измислят от София-Запад, заедно с шествието за мача с вас, но когато си с по-малко от два грама мозък между ушите-това е максимумът.

Но е виждал как 2010 се настанява на градския стадион в Русе,и обсебва всичко, постигнато от Дунав, дори му краде името ,школата и емблемата, а феновете вкупом (с малки изключения) започват да славословят по отношение на пришълците и да пускат теми как Дунав след 25 години отново се е върнал в А група.

Голче, ставаш за гнездо на пчели, вярвай ми! Не визирам кошер!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 19 мар 2018 15:58

"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 19 мар 2018 16:01

Кашчей написа:Делянски, би ли ни информирал на кой клуб са отпуснати пари, за да си направи стадион, освен тези грешно загробени милиони по села и паланки, за които нито ти, нито аз сме чували че съществуват? Преди да скочиш да говориш за Лудогорец, първо виж снимки от това, което е представлявал стадион "Дянко Стефанов" преди Лудогорец да влезе в А група и какво представлява след ремонта през 2010-а. Ако случайно не помниш, именно заради този ремонт играха няколко мача извън Разград.
Когато се наместиш на чуждо място, както направихте вие, не можеш да имаш претенции!

Кой се е наместил на чуждо място я да си имаме уважението.Армията е на 3 поколения цесекари - на мене,баща ми и дядо ми.Утре може и Каспичан да си доведем,това е нашия дом и ще си правим каквото си искаме с него.Това е положението.Утре може и син да си го боядисаме стадиона,а на таблото да напишем София-Запад.Наша си работа,ако прецениме.Пък кой кво приказва,знаеш ли колко ме интересува.Вчера бехме прасета,сега сме Тирета,Литекс и т.н. хич не ме боли фара.Ама да ми се казва,че съм се наместил на чуждо място - хеле на 24 години,в София от както съм роден,а Армията ми е втори дом.Ай сиктир.Така че си гледайте гьола,това не е ваша работа.И аз не скачам,седнал съм си.Не говоря само за Лудогорец.Има и други клубове. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 19 мар 2018 17:03

Аз колегите в синьо не мога да ги разбера. Насо им показа преди години нещо натурално и не се разсърдиха ,сега за един надуваем ореваха света.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 19 мар 2018 17:49

Като знам, че ще ги размажем още 4 пъти и ми става някакво много готини баце :lol: :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта