Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 02 мар 2018 15:39

delqnski47 написа:
LEVSKAR57 написа:
“УЕФА няма право да признава каквото и да било по отношение на титлите, няма такова правомощие, БФС също.

Пичове, тва е скандално :lol: :lol: Тази пресконференция е ерата цирк. Значи според това умозаключение на адвокатчето, идва някакъв отбор, регистрира се и казва "Ей ние имаме 50 титли", вие няма как да ни кажете колко титли имаме ние.. :lol: :lol:

Да,точно така.УЕФА си отговаря само за турнира,който е създала!

Верно ли е точно така? А при положение, че и БФС мисли по същия начин, тогава какво? И БФС ли няма право да брои? Или викаш, "щом казвам, че съм Наполеон, значи съм Наполеон и никакви психиатри нямат думата по въпроса"?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 02 мар 2018 15:39

LEVSKAR57 написа:
“УЕФА няма право да признава каквото и да било по отношение на титлите, няма такова правомощие, БФС също.

Пичове, тва е скандално :lol: :lol: Тази пресконференция е ерата цирк. Значи според това умозаключение на адвокатчето, идва някакъв отбор, регистрира се и казва "Ей ние имаме 50 титли", вие няма как да ни кажете колко титли имаме ние.. :lol: :lol:

Малко тъпичко ми идва такова примерче :oops: Като идва и се регистрира сега ... то КОГА е спечелил титлите за които твърди че ги има ??? Кои са легендите спечелили тези титли , снимков материал ... и още мноооого подробности, които явно за теб са без значение ... ама то донякъде за мен е разбираемо ;)
Както казахме не веднъж , тези които са я създавали тази история и които са ги печелили тези титли все още са живи и здрави и ти няма как да го отнемеш това , колкото и неистово да ти се иска :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludiafan » 02 мар 2018 15:41

djd написа:
TristaNNN написа:В интерес на истината, вчера се появи една статийка, според която, ако хипотетично станете шампион, следващият (примерно зеленият ви душманин или гадните говеда) може да заведе разни дела из УЕФА-та, за пропуснати ползи от участие в ШЛ, понеже, видиш ли, УЕФА-та не си е спазила т.нар. "тригодишно правило". И тогава, хипотетично разбира се, може да настане още по-голям купон. Не смея да я копирам или да споделя източника, защото сериозно се опасявам, че може да се окажа в странен разрез с правилата за венцеславене на ГГ и припознаване на новия хибриден тим. Пък и в крайна сметка не е нужно да ви губя времето да четете нещо смислено.


За тази статийка ти говорех. Това е чиста проба подкукуросване. Даже подозирам един перхидрол за подбудител на материалчето, защото той само с подобни интриги се занимава. И аз лично не търся сайтове, които хвалят Гришата. Обаче избягвам жълти сайтове. Вече и оранжеви. Гледам само тези, които дават обективна информация и то от първа ръка.

Това излезе като предложение в техния форум . И Първанов каза, че УЕФА е засипана от доноси от сини фенклубове .
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 02 мар 2018 15:43

LEVSKAR57 написа:
“УЕФА няма право да признава каквото и да било по отношение на титлите, няма такова правомощие, БФС също.

Пичове, тва е скандално :lol: :lol: Тази пресконференция е ерата цирк. Значи според това умозаключение на адвокатчето, идва някакъв отбор, регистрира се и казва "Ей ние имаме 50 титли", вие няма как да ни кажете колко титли имаме ние.. :lol: :lol:


Ми да ..... утре купувам Локо Горна, прекръства ги на Милуоки-Бъкс и заявявам, че отборът ми е 3 пъти шампион на Бундеслигата по футбол, 12 пъти на КХЛ и 6 пъти на НФЛ, и никой копче не може да ми каже, ни УЕФА, ни БФС, ни NFL, ни руската федерация по хокей, те не са математици и нямат никакво право да ми казват какви титли имам ... и колко. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 02 мар 2018 15:44

Groucho написа:
GOLEADOR написа:Аз знам много добре,че не може да обясниш,за това и те попитах.Щото отговора е ясен - двоен стандарт.А дадеш ли го няма как да упрекваш ЦСКА.За това и отговора ти е такъв - няма отговор.

И къде виждаш да упреквам ЦСКА? Не упреквам нито ЦСКА, нито ЦСКА-София. Чакам да почнат мачовете в ЕКТ, за да видя как УЕФА ще определи клуба: дали като нов клуб, дали като прекръстен Литекс или като ЦСКА. Ако ще УЕФА да ползват не двоен, а четворен стандарт. Предпочитам техния стандарт пред стандарта на Боби, Кралев и подобни.

Е,аз пък искам да има еднакви стандарти за всички,каквото за Дунав такова и за ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 02 мар 2018 15:46

1982 написа:
LEVSKAR57 написа:
“УЕФА няма право да признава каквото и да било по отношение на титлите, няма такова правомощие, БФС също.

Пичове, тва е скандално :lol: :lol: Тази пресконференция е ерата цирк. Значи според това умозаключение на адвокатчето, идва някакъв отбор, регистрира се и казва "Ей ние имаме 50 титли", вие няма как да ни кажете колко титли имаме ние.. :lol: :lol:


Ми да ..... утре купувам Локо Горна, прекръства ги на Милуоки-Бъкс и заявявам, че отборът ми е 3 пъти шампион на Бундеслигата по футбол, 12 пъти на КХЛ и 6 пъти на НФЛ, и никой копче не може да ми каже, ни УЕФА, ни БФС, ни NFL, ни руската федерация по хокей, те не са математици и нямат никакво право да ми казват какви титли имам ... и колко. :mrgreen: :mrgreen:

Ми защо е нужно да го купуваш?2010 да не би да са купували каквото и да е от Дунав?Не,това не попречи на УЕФА да ги признае за Дунав.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 02 мар 2018 15:46

snakebite написа:
baraba написа:
LEVSKAR57 написа:
baraba написа:Няма как да го каже това след като няколко пъти подчерта , че и БФС и УЕФА разглеждат нашия случай , като клуб продължаващ историята на Септември при ДВ ;) Също и много други неща каза с които тотално унищожи мантрите на сестри Тошеви и Ко делиорман за признаването на титли и история от УЕФА ;)

Много сте нагли обаче, типична българска наглост.. После се чудим как тези в парламента са толкова нагли и се ебаават с народа и говорят по най-наглия начин, ами че те оттам идват - от народа. Живото доказателство е за това случващото се в преместения Литекс и кръстен ЦСКА-София

Точно вие да говорите за наглост си е .... направо супернаглост ... :mrgreen:
Както вече ти беше обяснено Литекс са си в Ловеч, а ЦСКА в София на Армията ... темата е приключена за мен :idea:


Дърпатов, стига вече..В Ловеч са Луковит и ти го знаеш много добре, преименуван Ботев Луковит, Както и Чавдар Етрополе е преименуван Правец... Признавам че Гришата е цар на тарикатлъците...
Нали това беще целта да повтаряте мантрата, че не били ликвиидрани отборите..
Ловешкия Литекс с кой БУЛСТАТ е ? Не е ли на Луковит ??

Щом като Ботев Луковит играе в Ловеч ... тогава във Луковит кой Ботев играе делиорманския ли ??? Северозападна Трета лига 2017/18
11 март 2018, неделя, 14:30 ч / XVI кръг:
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй) -
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево) -
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово) -
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) -
Янтра 1919 (Габрово) - Кариана (Ерден) -
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит) -
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)

източник: bulgarian-football.com
Феновете на Ботев Луковит в Ловеч ли са или в Луковит , а на Литекс ???
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот suni » 02 мар 2018 15:48

delqnski47 написа:Аз лично поздравявам ръководството на ПФК Левски,че направи правилното решение и подкрепи г-н Михайлов за президент на БФС. 8-) Поздравления,левскари!

+ :!:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 02 мар 2018 15:51

1982 написа:
LEVSKAR57 написа:
“УЕФА няма право да признава каквото и да било по отношение на титлите, няма такова правомощие, БФС също.

Пичове, тва е скандално :lol: :lol: Тази пресконференция е ерата цирк. Значи според това умозаключение на адвокатчето, идва някакъв отбор, регистрира се и казва "Ей ние имаме 50 титли", вие няма как да ни кажете колко титли имаме ние.. :lol: :lol:


Ми да ..... утре купувам Локо Горна, прекръства ги на Милуоки-Бъкс и заявявам, че отборът ми е 3 пъти шампион на Бундеслигата по футбол, 12 пъти на КХЛ и 6 пъти на НФЛ, и никой копче не може да ми каже, ни УЕФА, ни БФС, ни NFL, ни руската федерация по хокей, те не са математици и нямат никакво право да ми казват какви титли имам ... и колко. :mrgreen: :mrgreen:

Ако им предоставиш документи с които ви награждават ; купи ; снимки няма да имат никакъв проблем да ти признаят титлите , но ако ги нямаш , просто няма да ти обърнат внимание :mrgreen: Чакам следващия смешен пример.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivan56 » 02 мар 2018 15:52

baraba написа:
ivan56 написа:
delqnski47 написа:Аз лично поздравявам ръководството на ПФК Левски,че направи правилното решение и подкрепи г-н Михайлов за президент на БФС. 8-) Поздравления,левскари!


Ммм, да. А вашето ръководство се подигра най нагло с Любо Пенев. :(
Няма да е далеч деня в който тия ловешки селяндури, ще се подиграят и с Ицо.

Къде видя нашето ръководство да се подиграва с Любо :shock:
Ясно е че в момента ти е некомфортно след като Първан Първанов разката на пух и прах мантрите ви за приемственост и историческо онаследяване ... но пък да замесваш Любо .... хеле па Стоичков ... :oops:


Първан може да си говори каквото си иска за пред балъците които му вярват на глупостите.
От него разбрахме, че Гришата е най-големият балък(ако се било оздравило фалиралото дружество, кредиторите щели да получат по -малко пари отколкото сега), Гриша Самарянина.
Фактите са следните, вашето ръководство не подкрепи Любо Пенев на конгреса, а сега се мазните на Боби Михайлов.
Мантрите за приемственост ги търсите вие, защото сте омазани с л.йна до шията и "петното Литекс" ви тежи.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта