Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 06 авг 2017 23:27

Ozzimozzi написа:
delqnski47 написа:
Ozzimozzi написа:
delqnski47 написа:Абе кой ги беше докарал тия дървета Манолев,Каранга,Тиаго,Десподов и т.н. че не помня?!Стойкас некадърния меринджей ли беше? 8-)

То в нашето слабо първенство, не че е много трудно да блеснеш, но поне сега нямаме Тенгариня-Менгариня.

Тва горното е ирония.Смисъл не казвам че Стойчо Стоилов е невероятен,ама тука се бълваха коментари как бил най големия некадърник(преди се бълваха де....сега не чак толкова). :lol:

Е имаше един бивш фен на Литекс, който много ги разбираше нещата, но явно са му спрели информационния канал.

Сложили са му тапи в ушите и са го пуснали само на "Каменно лице". :mrgreen:

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 06 авг 2017 23:28

1982 написа:Остави ме мен, кажи защо толкова ти боде очите, като се напише за кражбите на ГГ от КТБ ?? Всеки път скачаш като Матросов, стане ли дума, неслучайно попитах ти фен на ГГ ли си ??!

Аре бегай в прокуратурата и не ни занимавай с идиотиите си!Тук темата е за футбол.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 06 авг 2017 23:30

1982 написа:Остави ме мен, кажи защо толкова ти боде очите, като се напише за кражбите на ГГ от КТБ ?? Всеки път скачаш като Матросов, стане ли дума, неслучайно попитах ти фен на ГГ ли си ??!

Остави ти тез работи. Кажи сега сериозно те питам, кога ще поведеш българите, да изметем мутрите от страната? Вярвам в теб!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 06 авг 2017 23:33

1982 написа:
peliforewer написа:
1982 написа:Много се засягаш, като се напише нещо за престъпленията на ГГ, апологетче, що така ??! Ти фен на ЦСКА ли си или си на Гриша Ганчев ??!

Не ти е добра вечерта,къде къде по щастлив щеше да си ако ЦСКА бяха загубили точки от Локо Пд,ама не ти се вързаха нещата.Като чета и голям потенциал имаш,знаеш кой какво е откраднал,какво ще фалира,що не сезираш Прокуратурата,ДАНС,ами само лаеш във форума,анонимнико.


Въобще не съм се интересувал от мача на ребрандирания Литекс тази вечер, не си мисли, че светът се върти около вас. Аз тези неща си ги пиша и когато падате, въобще не ми влияе това.

Ти въобще интересувал ли си се някога от футбол,за другото има Прокуратура и ДАНС,дерзай рицарю на печалния образ в български вариант.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 06 авг 2017 23:50

Ozzimozzi написа:
1982 написа:Остави ме мен, кажи защо толкова ти боде очите, като се напише за кражбите на ГГ от КТБ ?? Всеки път скачаш като Матросов, стане ли дума, неслучайно попитах ти фен на ГГ ли си ??!

Остави ти тез работи. Кажи сега сериозно те питам, кога ще поведеш българите, да изметем мутрите от страната? Вярвам в теб!


Уау, като сте толкова ербапи, кога вие ще поведете българския народ срещу далаверите на Домуса, че за неговите много пищите гледам ??! Ама като се отвори дума за вашата любима мутра, обръщате плочата и почвате да ехидничите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 07 авг 2017 00:04

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Остави ме мен, кажи защо толкова ти боде очите, като се напише за кражбите на ГГ от КТБ ?? Всеки път скачаш като Матросов, стане ли дума, неслучайно попитах ти фен на ГГ ли си ??!

Остави ти тез работи. Кажи сега сериозно те питам, кога ще поведеш българите, да изметем мутрите от страната? Вярвам в теб!


Уау, като сте толкова ербапи, кога вие ще поведете българския народ срещу далаверите на Домуса, че за неговите много пищите гледам ??! Ама като се отвори дума за вашата любима мутра, обръщате плочата и почвате да ехидничите.

Домуса може да го споменаваме чат пат, но не сеем фекалии във всяка тема на форума, оплаквайки се от всичко и отричайки всичко. Та така драги ми борецо, кога ще вадиш пищовите и ще хващаш гората?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 07 авг 2017 00:07

[offtopic]Абе, дека е Андрешко, че ми липсва "народната мъдрост"? :mrgreen:[/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 07 авг 2017 00:12

гражданин от село написа:[offtopic]Абе, дека е Андрешко, че ми липсва "народната мъдрост"? :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Трябва да преболедува днешната победа, а и не само той.[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 07 авг 2017 05:35

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Много се засягаш, като се напише нещо за престъпленията на ГГ, апологетче, що така ??! Ти фен на ЦСКА ли си или си на Гриша Ганчев ??!

Фен на ЦСКА съм, а ти на какво/кои си фен? И не, не се засягам. Просто си ми смешен с твоя вечен плач за всичко и всички. Лайняната държава, мутрите, престъпниците, а си живуркаш в същата тази лайняна държава и само плачеш като вдовица за ...


Викаш по-добре е да подкрепяш мутрите и да ги браниш, нали ??! ....... щото гледам много се засегна като споменах за откраднатите от КТБ милиони .... апропо, всеки път скачате като ужилени, щом зачекна тази тема ....

И защо всеки , който ти обърне внимание , че това е спортен форум , а не криминално-юридически отдел бива заклеймяван моментално от теб, като привърженик и поддръжник на мутрите в България :roll: На какъв език трябва да ти се напише , че като имаш доказателства за нещо нередно отиваш и подаваш сигнал в прокуратурата , а не да ни занимаваш нас , които искаме да си говорим за ФУТБОЛ и то в спортен форум :roll:
На всички Армейци , честита победа и да отбележа добрата игра на отбора :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 07 авг 2017 06:22

гражданин от село написа:[offtopic]Абе, дека е Андрешко, че ми липсва "народната мъдрост"? :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Чака в пощата да дойде пенсията .[/offtopic]
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта