Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 04 юли 2017 01:24

Skywalker написа:
1982 написа:На тия фланелки, общо взето, само цветът им беше сменен .... М-Тел, Адидас ..... абе, това си е баш Литекс, както писахте до КАС.

[rimg]http://cska.bg/images/additional/11_stanislav_manolev_0038_resize.JPG[/rimg] [rimg]http://www.novsport.com/content/pics/4046411.jpg[/rimg]

Викаш, дизайна същия :mrgreen: То бива да си сляп и неразбиращ, ама чак пък толкова !


Не, дизайнът се мени всеки сезон, ако не знаеш, но някои други договори явно не се менят .....

Не знам защо спориш, след като и пред КАС сте се представили, че сте Литекс с ново име ?!?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 04 юли 2017 01:27

1982 написа:
Skywalker написа:
1982 написа:На тия фланелки, общо взето, само цветът им беше сменен .... М-Тел, Адидас ..... абе, това си е баш Литекс, както писахте до КАС.

[rimg]http://cska.bg/images/additional/11_stanislav_manolev_0038_resize.JPG[/rimg] [rimg]http://www.novsport.com/content/pics/4046411.jpg[/rimg]

Викаш, дизайна същия :mrgreen: То бива да си сляп и неразбиращ, ама чак пък толкова !


Не, дизайнът се мени всеки сезон, ако не знаеш, но някои други договори явно не се менят .....

Не знам защо спориш, след като и пред КАС сте се представили, че сте Литекс с ново име ?!?!

Пред КАС не сме ли се представили, като "Зелен кочан" - Ленково ? Я пак си помисли :mrgreen:

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Bogomil » 04 юли 2017 01:28

Е аз не мога да разбера какво толкова срамно има да си Литекс. Вашите хора не ги е срам да обясняват на УЕФА че са Литекс, вас ви е срам в някакъв тъп форум.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 04 юли 2017 01:29

Bogomil написа:Е аз не мога да разбера какво толкова срамно има да си Литекс. Вашите хора не ги е срам да обясняват на УЕФА че са Литекс, вас ви е срам в някакъв тъп форум.

Ами Литекс не вярвам да ги е срам, че са Литекс ! А пък нас какво да ни е срам, че сме ЦСКА ? На терена се вижда, кой трябва да го е срам !

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 04 юли 2017 01:32

Между другото, това писмо за КАС му направихме копие и го пратихме на сините, като се разбрахме да не ни издават, ама те гледай, какви ги свършиха :mrgreen:

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Bogomil » 04 юли 2017 01:34

Skywalker написа:
Bogomil написа:Е аз не мога да разбера какво толкова срамно има да си Литекс. Вашите хора не ги е срам да обясняват на УЕФА че са Литекс, вас ви е срам в някакъв тъп форум.

Ами Литекс не вярвам да ги е срам, че са Литекс ! А пък нас какво да ни е срам, че сме ЦСКА ? На терена се вижда, кой трябва да го е срам !


Е то на терена същата работа - играчите на Литекс, Стойчо Стоилов, абе Литекс сте си отвсякъде :)

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 04 юли 2017 01:36

Bogomil написа:
Skywalker написа:
Bogomil написа:Е аз не мога да разбера какво толкова срамно има да си Литекс. Вашите хора не ги е срам да обясняват на УЕФА че са Литекс, вас ви е срам в някакъв тъп форум.

Ами Литекс не вярвам да ги е срам, че са Литекс ! А пък нас какво да ни е срам, че сме ЦСКА ? На терена се вижда, кой трябва да го е срам !


Е то на терена същата работа - играчите на Литекс, Стойчо Стоилов, абе Литекс сте си отвсякъде :)

А вие с Бербатов на терена, трябва да сте Манчестър юнайтед ! Добра логика имаш !
Феро, като ви беше тренер и вие бяхте Литекс, ама не се хвалеше тогава :mrgreen:
Последна промяна от Skywalker на 04 юли 2017 01:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 04 юли 2017 01:37

Skywalker написа:
1982 написа:Не знам защо спориш, след като и пред КАС сте се представили, че сте Литекс с ново име ?!?!

Пред КАС не сме ли се представили, като "Зелен кочан" - Ленково ? Я пак си помисли :mrgreen:


Ами, писмото е налице, прочети ...... за вас ЦСКА е просто някакъв термин, вие си казвате, че сте Литекс ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Skywalker » 04 юли 2017 01:38

1982 написа:
Skywalker написа:
1982 написа:Не знам защо спориш, след като и пред КАС сте се представили, че сте Литекс с ново име ?!?!

Пред КАС не сме ли се представили, като "Зелен кочан" - Ленково ? Я пак си помисли :mrgreen:


Ами, писмото е налице, прочети ...... за вас ЦСКА е просто някакъв термин, вие си казвате, че сте Литекс ....

Писмото не е ли в КАС ? Нали там сме го пратили ? На какво лице е ?

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Bogomil » 04 юли 2017 01:39

Малко обърка накъде да врътнеш вентилатора с изпражненията, но няма проблеми. Които и да сме ние, тука не става въпрос за нас, а за вас, нали така :) А това с Бербатов между другото е интересно, защо не дойде пича да си приключи кариерата в Литекс? Въпреки че ако трябва да съм честен не го направи и в Пирин, а там имаше далеч повече основание.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта