Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 25 юни 2017 16:28

baraba написа:Колкото до УЕФА и там си много далеч от истината , кой какви претенции има .... Утре е понеделник и ще има решение на КАС , за нас има три варианта :
1 Удовлетворяват ни жалбата и ни връщат в ЕКТ без последствия
2 Режат ни окончателно и това е
3 Режат ни за ЕКТ , но пък преценяват, че клуба има пропуснати ползи от неучастието си и УЕФА ни пълни хазната ... все едно сме спечелили групите в ЛЕ .... :mrgreen:

КАС ще реши да не ви уважи жалбата, защото УЕФА не са ви допуснали съгласно съгласно чл.4.06 от UEFA Europa League Regulations и всички процедури са си ги спазили. Това при положение, че обжалвате процедурата, по която не сте допуснати до турнира. Ако решат нещо друго, значи жалбата ви е за друго. Ако решат нещо друго и аз греша, ще дойда да се извиня и да призная, че съм се заблудил.

Това решение в понеделник не е толкова важно. Важно е какво ще направи УЕФА с разследването, колко дълбоко ще ровят в гнусните кирливи ризи на БФС и какви ще са последствията за българския футбол. Дали ще си продължим по старому или наистина ще има реформа.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 25 юни 2017 16:30

k_oleto написа:еййййй.....няма нарушение на наредбата.

Ако ЦСКА си бяха сменили екипите; името; стадиона и не ползваха звездите - какво щяхте да кажете ?

Това пак към Кашу:

Кашу, я кажи по наредба (нали ги четеш) - какви отличителни знаци трябва да притежава един клуб, за да е член на БФС. Я да кажеш и някъде да пише за ТД ?

Понеже не мога да смогна с писането ще ти отговоря и на преден въпрос, за да не кажеш, че се крия.
Естествено, че ЦСКА е нов клуб. Стария фалира. Казвам само, че ние приемаме този нов клуб за наш. Според УЕФА сме нов клуб.
Та......в тая връзка не сме Литекс.
Претендираме за наследственост - участваха в търга за активите на фалиралия. Не зависи от мен обаче - кога ще ги придобием. За мен, а и за всички армейци - купуването на активите ни прави приемник (и по документи), защото сега сме само морален такъв.
Освен всичко друго....за нас ЦСКА е повече от дружество или ЕИК, но ти това не можеш да го разбереш. Виждам, че в темата на Дунав не си толкова активен. Ако това беше твоя клуб - там щеше да пишеш и да коментираш Иртиш

Ти май си първия който признава че сте нов клуб.Бравос!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
kdespodov03
Мнения: 3
Регистриран на: 29 май 2017 10:54

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот kdespodov03 » 25 юни 2017 16:41

само се питам,за протокола-ако не ставаше дума за ЦСКА,а за Лудогорец или Левски-дали щеше това да бъде отговорът на "съвестните" и "справедливите"....

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 25 юни 2017 16:42

icko65 написа:
k_oleto написа:еййййй.....няма нарушение на наредбата.

Ако ЦСКА си бяха сменили екипите; името; стадиона и не ползваха звездите - какво щяхте да кажете ?

Това пак към Кашу:

Кашу, я кажи по наредба (нали ги четеш) - какви отличителни знаци трябва да притежава един клуб, за да е член на БФС. Я да кажеш и някъде да пише за ТД ?

Понеже не мога да смогна с писането ще ти отговоря и на преден въпрос, за да не кажеш, че се крия.
Естествено, че ЦСКА е нов клуб. Стария фалира. Казвам само, че ние приемаме този нов клуб за наш. Според УЕФА сме нов клуб.
Та......в тая връзка не сме Литекс.
Претендираме за наследственост - участваха в търга за активите на фалиралия. Не зависи от мен обаче - кога ще ги придобием. За мен, а и за всички армейци - купуването на активите ни прави приемник (и по документи), защото сега сме само морален такъв.
Освен всичко друго....за нас ЦСКА е повече от дружество или ЕИК, но ти това не можеш да го разбереш. Виждам, че в темата на Дунав не си толкова активен. Ако това беше твоя клуб - там щеше да пишеш и да коментираш Иртиш

Ти май си първия който признава че сте нов клуб.Бравос!

Ти май си четеш избирателно само това , което ти допада , а другото .... пропускаш защото ти е неудобно .... :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 25 юни 2017 16:45

yavorescu написа:
baraba написа:Колкото до УЕФА и там си много далеч от истината , кой какви претенции има .... Утре е понеделник и ще има решение на КАС , за нас има три варианта :
1 Удовлетворяват ни жалбата и ни връщат в ЕКТ без последствия
2 Режат ни окончателно и това е
3 Режат ни за ЕКТ , но пък преценяват, че клуба има пропуснати ползи от неучастието си и УЕФА ни пълни хазната ... все едно сме спечелили групите в ЛЕ .... :mrgreen:

КАС ще реши да не ви уважи жалбата, защото УЕФА не са ви допуснали съгласно съгласно чл.4.06 от UEFA Europa League Regulations и всички процедури са си ги спазили. Това при положение, че обжалвате процедурата, по която не сте допуснати до турнира. Ако решат нещо друго, значи жалбата ви е за друго. Ако решат нещо друго и аз греша, ще дойда да се извиня и да призная, че съм се заблудил.

Това решение в понеделник не е толкова важно. Важно е какво ще направи УЕФА с разследването, колко дълбоко ще ровят в гнусните кирливи ризи на БФС и какви ще са последствията за българския футбол. Дали ще си продължим по старому или наистина ще има реформа.

Дали ако реши , че УЕФА трябва да ни върне в ЕКТ ще е маловажно .... :mrgreen: А това какво ще реши КАС , ей го, утре ще се знае , а не какво ти се иска на теб или на мен ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 25 юни 2017 16:47

k_oleto написа:еййййй.....няма нарушение на наредбата.

Ако ЦСКА си бяха сменили екипите; името; стадиона и не ползваха звездите - какво щяхте да кажете ?

Това пак към Кашу:

Кашу, я кажи по наредба (нали ги четеш) - какви отличителни знаци трябва да притежава един клуб, за да е член на БФС. Я да кажеш и някъде да пише за ТД ?

Понеже не мога да смогна с писането ще ти отговоря и на преден въпрос, за да не кажеш, че се крия.
Естествено, че ЦСКА е нов клуб. Стария фалира. Казвам само, че ние приемаме този нов клуб за наш. Според УЕФА сме нов клуб.
Та......в тая връзка не сме Литекс.
Претендираме за наследственост - участваха в търга за активите на фалиралия. Не зависи от мен обаче - кога ще ги придобием. За мен, а и за всички армейци - купуването на активите ни прави приемник (и по документи), защото сега сме само морален такъв.
Освен всичко друго....за нас ЦСКА е повече от дружество или ЕИК, но ти това не можеш да го разбереш. Виждам, че в темата на Дунав не си толкова активен. Ако това беше твоя клуб - там щеше да пишеш и да коментираш Иртиш


Дали разбирам или не какво е за вас името ЦСКА остави на мен да знам. Знам, че не ви вълнува ЕИК, но без валиден ЕИК няма да има никакъв ЦСКА. Ако няма дружество (клуб) няма и отбор, пък феновете нека си ги има. Знам и как предадохте ЦСКА миналата година, защото значи много за вас го загърбихте и се врекохте във вярност на преименуваният "Литекс".
Твърде много последователи на Гьобелс има сред вас, за съжаление, при това най-отгоре..масата си е стадо и се води не особено трудно.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Klaatu » 25 юни 2017 16:48

@ k_oleto

Стяуа си смениха само името и по независещи от тях обстоятелства. Литекс си смени по свое желание почти всичко. Както и да го гледаш, не е едно и също. Ако толкова са ти интересни въпросите за идентичността, може да дискутираш парадокса с кораба на Тезей в някой философски форум. Факт е, че за УЕФА сте нов клуб, факт е, че другите казуси, които посочвате, дори не се доближават до вашия по мащаби, цел и обстоятелства, довели до промените. Заради което нямате основание да претендирате за еднакво третиране с тези отбори.

Що се отнася до Дунав, отборът си има форум, дунавците си пишат там от години. Това, че в Гонг се сетиха да направят подфорум за отбора, чак когато влезе в А група и почти никой не пише там, си е за тяхна сметка.

toto_1
Мнения: 52
Регистриран на: 17 юни 2017 20:23

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот toto_1 » 25 юни 2017 16:53

baraba написа:От това което наблюдавах в Австрия , ми направи силно впечатление , че има осезаемо израстване на Кр. Малинов , Симао, Меркадо ! Новото бразилче си е класа и му трябва малко време за адаптация и сработка с отбора ! Асен Георгиев се представи на ниво , макар да го ползваха на непривични за него постове , за разлика от Манолиньо , който никога в живота си повече не трябва да играе централен защитник :mrgreen: Китанов има чуствително подобрение на играта с крака и излизането при центриране , остава да се работи с него за задържане на концентрацията през целия мач ! В момента за нас най-класни са : Бодуров , Недялков , Пинто , Симао , Десподов и Каранга ! Общо взето и в това състояние имаме отбор готов да атакува шампионската титла тази година :mrgreen:

Младите показват прилично ниво и желание, дано продължат да се развиват.Симао май се събуди в края на сезона и започна да върви нагоре.Меркадо ми се вижда все още непостоянен-играе на приливи и отливи в мачовете.

CSKA1971
Мнения: 32
Регистриран на: 29 авг 2016 17:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот CSKA1971 » 25 юни 2017 16:58

Отварям форума и какво да видя - пак същите простотии се коментират от левскари и хора с заблудено фенско мислене, как не сме били ЦСКА, а Литекс и не знам си какви глупости още. ЦСКА играе на Армията,с червени екипи в Първа Лига, легендите казват че това ЦСКА , феновете казват , че това е ЦСКА а аз ще слушам някакви заблудени хора като 1982 и хора с левскарско мислене , че ЦСКА на Ганчев не бил ЦСКА, а Литекс. Ма сме били играели с лиценза на Литекс - и какво от това законно ли е всичко - законно е! Локо Пд играе с лиценза на Велбъжд, Ботев с лиценза на Металик , Берое с лиценза на Олимпик Тетевен, Нефтохимик с лиценза на Мастер Бургас, Етър с лиценза на Дебелец , значи ли това , че тези отбори не са Локо Пд ,Ботев, Берое , Нефтохимик , Етър и т.н. ?По тая логика Левски също не е Левски , а прекръстен Динамо София! Хайде стига глупости, почти всеки отбор играе с нечий чужд лиценз, макар и да играем с лиценза на Литекс в А група, ние сме ЦСКА , кои са ЦСКА , ония хора на Божков и Домуса - Дучето и неговите 20 човека? Естествено, че ЦСКА е ЦСКА на Ганчев , защото на средно на мач ходят по 2000-3000 човека , а на ЦСКА1948, създаден с цел да разединява феновете - 50-60 човека ходят средно на мач. Гришата поне е спортен човек и ходи на мачовете на ЦСКА, това му харесвам, докато Божков ни продаде титлата през 2006 г. на Левски.
ЦСКА е там, където са феновете , футболистите, легендите!А те са на Армията и подкрепят ЦСКА , който играе в Първа Лига! Останалото са глупави юридически подробности! Гледате прекалено фенската на нещата и говорите пълни глупости!
Всеки сам за себе си да прецени - аз съм там, където е публиката ни(90%) , футболистите и легендите на ЦСКА, отколкото да слушам смешни "разбирачи"и "моралисти", че ЦСКА ,който играе в А група не бил ЦСКА! :lol: :lol: :lol:

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 25 юни 2017 17:19

Кашчей написа:
Дали разбирам или не какво е за вас името ЦСКА остави на мен да знам. Знам, че не ви вълнува ЕИК, но без валиден ЕИК няма да има никакъв ЦСКА. Ако няма дружество (клуб) няма и отбор, пък феновете нека си ги има. Знам и как предадохте ЦСКА миналата година, защото значи много за вас го загърбихте и се врекохте във вярност на преименуваният "Литекс".
Твърде много последователи на Гьобелс има сред вас, за съжаление, при това най-отгоре..масата си е стадо и се води не особено трудно.


За повечето от нас, червените фенове ЦСКА е много повече от фирма, а това че сме с ЕИК на Литекс може да ни помогне да участваме в евротурнирите още през този сезон. Понеже въпросният клуб е сменил редица от най-важните отличителни атрибути, съгласно каноните на УЕФА той вече не е Литекс, а нов клуб, за който може да се направи изключение да участва в Европа.

Припознаването на клуба с ЕИК на Литекс не е аморално, то бе отговорът на червените на опита на определени среди през последните 15-20 години да ни унищожат, тъй като според тях ЦСКА бил комунистически клуб. Вярно, можеше да отхвърлим плана на Ганчев и в момента да сме без какъвто и да било ЦСКА, даже без авиаторския, който се появи като контрапункт на ЦСКА-София.

Сигурен съм, че един ден този проблем ще бъде изчистен и УЕФА ще признае ЦСКА-София за официален приемник на ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта