Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

NLO
Мнения: 138
Регистриран на: 22 юли 2015 22:13

Пропаганда ''ЦСКА'' във вестник Меридиан Мач

Мнениеот NLO » 07 авг 2015 19:54

Днес си купувам вестник Меридиан Мач и към него вътре ме очаква изненада - списание ''ЦСКА във В група''. Отивам до будката и казвам, защо ми пробутвате този боклук, моля информирайте шефовете си, че мен списания пропагандиращи комунистически или ченгесарски клубове не ме интересуват, аз не съм си платил вестника за това. Явно накой плаща тази долна пропаганда, тя не че е спирала някога по медиите, но капакът е това - ''ЦСКА'' във В група, ако знаех, че купувам пропаганда, никога нямаше да си купя този вестник, както и възнамерявам занапред да не съм техен клиент...
Последна промяна от NLO на 07 авг 2015 20:02, променено общо 3 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Пропаганда ''ЦСКА'' във вестник Меридиан Мач

Мнениеот MaX » 07 авг 2015 19:57

Най-гнусният чорбарски вестник :roll:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Пропаганда ''ЦСКА'' във вестник Меридиан Мач

Мнениеот sandi74 » 07 авг 2015 20:01

Язък за списанието.Както е тръгнало червените ще я карат на контроли,отложени мачове ипредставяне на отбора за новия шампионат в А окръжна група.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Пропаганда ''ЦСКА'' във вестник Меридиан Мач

Мнениеот sandi74 » 07 авг 2015 20:02

NLO написа:Днес си купувам вестник Меридиан Мач и към него вътре ме очаква изненада - списание ''ЦСКА във В група''. Отивам до будката и казвам, защо ми пробутвате този боклук, моля информирайте шефовете си, че мен списания пропагандиращи комунистически или ченгесарски клубове не ме интересуват, аз не съм си платил, за да чета пропаганда. Явно накой плаща тази долна пропаганда, тя не че е спирала някога по медиите, но капакът е това - ''ЦСКА'' във В група, ако знаех, че купувам пропаганда, никога нямаше да си купя този вестник, както и възнамерявам занапред да не съм техен клиент...

Защо се криеш и те е срам да си признаеш че си от най-върлите фенове на ЦСКА :?: :idea: :? :roll:

NLO
Мнения: 138
Регистриран на: 22 юли 2015 22:13

Re: Пропаганда ''ЦСКА'' във вестник Меридиан Мач

Мнениеот NLO » 07 авг 2015 20:04

sandi74 написа:
NLO написа:Днес си купувам вестник Меридиан Мач и към него вътре ме очаква изненада - списание ''ЦСКА във В група''. Отивам до будката и казвам, защо ми пробутвате този боклук, моля информирайте шефовете си, че мен списания пропагандиращи комунистически или ченгесарски клубове не ме интересуват, аз не съм си платил, за да чета пропаганда. Явно накой плаща тази долна пропаганда, тя не че е спирала някога по медиите, но капакът е това - ''ЦСКА'' във В група, ако знаех, че купувам пропаганда, никога нямаше да си купя този вестник, както и възнамерявам занапред да не съм техен клиент...

Защо се криеш и те е срам да си признаеш че си от най-върлите фенове на ЦСКА :?: :idea: :? :roll:

Ха-Ха. Питай хората, които ме познаватм т.е половин футболна Варна, че аз най-много от всичко мразя държавните отбори и тези на властта като Цска, Левски, сега и ТЕЦ-а Берое.
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: #Кой, иска да смачка ЦСКА?

Мнениеот Eminem » 07 авг 2015 20:53

Onze_dOr написа:Ултраскандал, мегаизмама, футболно престъпление. Футболната ни държавица се тресе в последните два часа от новината на деня. А тя е, че ЦСКА картотекира отбор за „В“ група. Ама направило го ново дружество, а не старото, което е носител на изконните „армейски“ ценности!
Глупости на търкалета. ЦСКА не е това, което е някъде от 1999 година! Тогава държавата заличи истинския ЦСКА на Илия Павлов по нареждане на ортодоксално синия вицепремиер Егений Бакърджиев и позволи на Любослав Пенев да регистрира напълно нов ЦСКА. Без никаква приемственост с предишния. От тогава ЦСКА няма право да е наследник на онзи ЦСКА, който детронира Ливърпул и плашеше Европа. При това забележете, говорим за ЦСКА от „А“ група.
Какво значение тогава има кой ще регистрира днес ЦСКА във „В“ група? Боже мой, та това е третия ешелон, там са Бистрица и Мистрица. Да, ама не. ЦСКА е трън в очите на силните на деня. Даже от Фирмата забраниха да се излъчват мачове на „армейците“, на гърба на тези от „А“ група. Това е световен прецедент, това е световна идиотия! Някой може ли да забрани да се излъчва мач на Дъмбартън на гърба на Селтик!? Обидно е, бе, идиоти! За мен, за останалите, които помнят, че някога българският футбол беше истински.
Обидно е една от телевизиите на Голямото ДПС-момче да разпорежда на ЦСКА кога да играе, с кой да играе, и за какво да играе. При това забележете – без пари. В същото време телекома на Голямото ДПС-момче дава 4 милиона на Левски. Ей така, без да му казва кога и с кой да играе.
Очевидно е, че някой целеше затриването на ЦСКА, физическото му унищожаване. И за негова зла участ се появи Гриша Ганчев. Той има „наглостта“ да направи Литекс шампион във време, в което същият онзи Евгений Бакърджиев му звънеше на пистата в Ловеч да му каже, че при синьо правителство шампионът трябва да е син. И това плаши много хора. Защото, щом е направил онова с Литекс, какво ли може да направи утре с ЦСКА? И затова дайте да му смачкаме ЦСКА-то, за да не ни питат утре, ако дадем нови 4 милиона за трибуна „Боци“.
Апропо, същият този БФС допусна преди време по средата на сезона едно Берое да излезе от групата и на негово място насилствено да влезе друго. Такова, което няма нищо общо с традициите на заралии. Да не говорим за още куп нарушения. Но такива за всички могат да се правят. Докато ЦСКА има само едно право – да бъде мачкан.
Ами, ако на феновете им писне и пак дойдат на „Иван Асен“?
Автор: Владимир Зарков
--------------------------------------------------------

Кое от написаното не отговаря на истината?

Баси жалката статия. Все едно да обера банка и да обвинявам държавата, че ме е арестувала.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 07 авг 2015 20:58

Тема номер 1 е отложения мач на ЦСКА,всичко живо е във форума на армейците,явно магията действа! ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Утре "В"сички на мач!

Мнениеот Червени_шампиони » 08 авг 2015 20:36

Изображение

МАЧЪТ УТРЕ Е В 18 ЧАСА, МЯСТОТО Е СЕКТОР "Г", ОТБОРЪТ Е ЦСКА СОФИЯ, ПОДКРЕПАТА ЩЕ Е НЕПОВТОРИМА!

ВСИЧКИ НА "АРМИЯТА"!
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Утре "В"сички на мач!

Мнениеот КАН » 08 авг 2015 20:46

А тоалетни ще има ли на т.н. армия , че в парка откъм Г мирише лошо .

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Утре "В"сички на мач!

Мнениеот Teo » 08 авг 2015 20:57

Първо на Витоша малко даунхилче за надъхвация и после на мач... очертава се приятна неделя :idea:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта